Skoči na vsebino

Verouk..


Thundercat

Priporočene objave

Se strinjam z Ice-om. Ampak takega pouka nikakor ne more voditi župnik.

pod nobenim pogojem župnik!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod nobenim pogojem župnik!!

Verouk ne pride v poštev, pa če ga vodi Cicciolina ali Janez Drnovšek. So pa vztrajni ti RKC pedofili. Ko jih končno zalotiš pri dejanju, jih zadene kap. Za crkniti. Verouk? :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa vztrajni ti RKC pedofili. Ko jih končno zalotiš pri dejanju, jih zadene kap. Za crkniti. Verouk? :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

temu se reče prečasno odpoklicani :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

temu se reče prečasno odpoklicani :devil:

Ja. Prekomandirani na novo "delovno" mesto. Uboge angelske ritke. :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verouk v šolah - ne hvala :nono: . Sploh pa ne pod okriljem in v organizaciji pedofilov iz RKC-ja :BUA:

Kaj pa pod okriljem našega fajmoštra? (Kuharica je definitivno polnoletna.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pod okriljem našega fajmoštra? (Kuharica je definitivno polnoletna.)

Če je vredna greha, zakaj pa ne?! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler bo tolk ljudi v cerkev hodil in jih podpiral, se ne čudit da je tko. :grrr pa vsi kao ne verujejo, ampak glede na to kaj bodo drugi rekl, če ne bodo hodil v cerkev, pač hodjo. :headbang:

da ne pomislm na otroke, k morjo zaradi družinske tradicije hodt k verouku in ne po lastni želji. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva hočjo met pedofili zdaj še svoj legalen otroški kupleraj :angry: :BUA: :angry:

Očitno. Saj vidiš, da Cerkev sploh ne odreagira na noben škandal. Joj, so pokvarjeni tile RKC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem hodil k verouku. Smo gledali diapozitive v erotično temačni atmosferi. In katehet me je šlatal po jajcih. In kva zdej, naj se prijavim kot žrtev črnokirlarjev ?

Saj še državi nimam kaj reči, ker me je učila drugačnih vrednot, kot veljajo danes (in ni nudila brezplačne prekvalifikacije).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem hodil k verouku. Smo gledali diapozitive v erotično temačni atmosferi. In katehet me je šlatal po jajcih. In kva zdej, naj se prijavim kot žrtev črnokirlarjev ?

Saj še državi nimam kaj reči, ker me je učila drugačnih vrednot, kot veljajo danes (in ni nudila brezplačne prekvalifikacije).

Spolni napad se šteje, če ti je far počel stvari, ki ti ne pašejo. Če ti je pasalo, ni razloga za pritožbe. Je že moral biti "mojster svojega poklica".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne pomislm na otroke, k morjo zaradi družinske tradicije hodt k verouku in ne po lastni želji. :wacko:

poznam enega ki mora treninge fuzbala spuščat da lahko gre k verouku. full je navdušen pa še domov privleče kup dodatne domače naloge :SS

starši so pa kao "verni", no ja če izvzameš neporočeno življenje in nezakonskega otroka iz prejšnjega razmerja in obiskovanje cerkve 1 letno + kaki pogreb :slap:

taki so današni verniki :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda,kr kurjo polt dobim ko slišim take finte,za kozlat!

Vatikan naj vso zlatnino,ki jo je cerkev v letih in letih pokradla,proda pa bi lahko celo afriko nahranil za sto let naprej :angry: :SS

Definitivno,strogo PROTI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verouk spada v cerkvene prostore,in naj tam tudi ostane.drugo je pa vse samo gledanje skozi denar.Ve se pa da hoče cerkev vse "nazaj".Nobeden se pa ne vpraša kako je to dobila.Zgodovina o tem lepo govori.samo en primir če nisi imel denarja za staro mamco pokopat si pa par hektarjev gozda dal.pa pol je blo treba pokopat se st.ata pa mamco pa še 10 otrok.pa.........na zadje si pa iz veleposestnika hlapc na svoji zemlji ratal.ko si pa ti crknu te je pa župnik za obzidjem pokopal,češ berači ne spadajo na pokopališče.zelo pošteno je vatikan vse prigaral.Svaka im čast.

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verouk spada v cerkvene prostore,in naj tam tudi ostane.drugo je pa vse samo gledanje skozi denar.Ve se pa da hoče cerkev vse "nazaj".Nobeden se pa ne vpraša kako je to dobila.Zgodovina o tem lepo govori.samo en primir če nisi imel denarja za staro mamco pokopat si pa par hektarjev gozda dal.pa pol je blo treba pokopat se st.ata pa mamco pa še 10 otrok.pa.........na zadje si pa iz veleposestnika hlapc na svoji zemlji ratal.ko si pa ti crknu te je pa župnik za obzidjem pokopal,češ berači ne spadajo na pokopališče.zelo pošteno je vatikan vse prigaral.Svaka im čast.

res. ...a so/smo si ljudje popolnoma sami krivi, da smo si sami izvolili takšnega dušnega pastirja kot je RKC - nihče nas ni silil in sami smo dajali premoženje zato, da smo lahko pokopali trupla na "pravi" strani zidu..čeprav bi bila druga stran popolnoma ok....

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res. ...a so/smo si ljudje popolnoma sami krivi, da smo si sami izvolili takšnega dušnega pastirja kot je RKC - nihče nas ni silil in sami smo dajali premoženje zato, da smo lahko pokopali trupla na "pravi" strani zidu..čeprav bi bila druga stran popolnoma ok....

po večini so nas silili starši.ko smo pa odrasli smo pa itak antekristi. Večina pa zopet sili svoje otroke v cerkve in verouke.in to se ponavja in ponavlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdo je silili naše starše?

RKC?

in ne..ko ste odrasli niste antekristi, niti niste antikristi....ampak prej en "krneki", ki se ne zna opredelit.

in še ena šola (ki bo šla čez eno uho not, čez drugo pa ven) za tiste, ki ne znajo poslušat svojih otrok in rinejo z gavo skozi zid - zajebali bodo vse nadaljne generacije.

kako dramatično :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po večini so nas silili starši.ko smo pa odrasli smo pa itak antekristi. Večina pa zopet sili svoje otroke v cerkve in verouke.in to se ponavja in ponavlja.

Da bi šla moja mularija k verouku ni šans. Mene so moji stari eno leto vlačili k verouku pa je bil župnik taka pizda, da je ključe in krede metal v nas otroke. Ker se neke kurčeve molitvice nisem naučil dobesedno pri svojih šestih letih nisem smel v drugi razred. Nazadnje je moja mama rekla, da mi ni treba več hoditi, brat in sestra pa sploh nista poizkusila tega. Banda lopovska!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

župnik taka pizda, da je ključe in krede metal v nas

Vidiš, ko se ne znajdeš. Ko ti je fukno ključe, bi mu jih moral spizdit, ponoči pa nazaj not, pa pokradeš vse kar je vrednega, za konec pa na zid (zraven gimnastičara) obesiš še koledar z nagimi babami. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda,kr kurjo polt dobim ko slišim take finte,za kozlat!

Vatikan naj vso zlatnino,ki jo je cerkev v letih in letih pokradla,proda pa bi lahko celo afriko nahranil za sto let naprej :angry: :SS

Definitivno,strogo PROTI

To ni interes Vatikana. Mar misliš, da so si izmislili celibat za hec? Centralizacija kapitala je edino kar šteje v RKC. Preberi kakšno knjigo o Vatikanu in če jo je pisal kak oporečnik, ti bodo šli lasje po konci. Nenazadnje so sami "pospravili" že po dveh mesecih papeževanja Janeza Pavla I, ker je zastopal preveč liberalna stališča. Da ne bi prišlo do preiskave in obdukcije, so njegovo telo nemudoma kremirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spolni napad se šteje, če ti je far počel stvari, ki ti ne pašejo. Če ti je pasalo, ni razloga za pritožbe. Je že moral biti "mojster svojega poklica".

Ok, če je tako, si dobi 12 letnico, ki ji bo pasalo in to potem javno objavi. Lahko tudi njeno izjavo, da se je strinjala. Pa da vidimo kaj in kako se bo štelo! :P Mislim, da se boš pri štetju za ene take železne pokončne palčke držal. :whistle:

...a so/smo si ljudje popolnoma sami krivi, da smo si sami izvolili takšnega dušnega pastirja kot je RKC ....

Zgodovina širjenja RKC vere z ognjem in mečem ni ravno v prid temu tvojemu razmišljanju. :naughty:

... Centralizacija kapitala je edino kar šteje v RKC. ...

:kva2: :kva2: :kva2: Mater, kwa dogaja? :kva1: Spet se strinjam z Gattkom. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Mater, kwa dogaja? :kva1: Spet se strinjam z Gattkom. :slap:

yasno ..

kje to preplonkow is nekih prejšnjih postof

in se v bistvu strinjaš sam s sabo.

:slap:

Mene

gattko še dooolgo ne bo prepričow.

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!