Skoči na vsebino

Verouk..


Thundercat

Priporočene objave

... tole zgoraj zame ni mišljenje. Tole je propaganda (ne reklama). Ne vem, zakaj nekateri ne morete preprosto podati samo mišljenja :? Sicer pa svoje sem povedal... mislite si kar si hočete...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tole zgoraj zame ni mišljenje. Tole je propaganda (ne reklama). Ne vem, zakaj nekateri ne morete preprosto podati samo mišljenja :? Sicer pa svoje sem povedal... mislite si kar si hočete...

Poleg resnih deklaracij ki jih je življenje polno, obstaja še kaj drugega.

In glih to drugo nam prerado zbeži, je pa na dosegu roke.

In samo zato sem gornje napisal.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tole zgoraj zame ni mišljenje. Tole je propaganda (ne reklama). Ne vem, zakaj nekateri ne morete preprosto podati samo mišljenja :? Sicer pa svoje sem povedal... mislite si kar si hočete...

Aaaaa, je že malo bolje. :P :D :D

No, jaz misliiim, da je oboje prbližno ista zadeva z različnima poloma, če pogledaš samo na hitro. Če pa malo pobližje, so mi pa razlogi :devil: proti angelčkom mnogo bližje in z več soli.

Propaganda je pa vse po vrsti. A maše v katoliških cerkvah pa niso propaganda??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HORJO

In ti?

Kaj pa ti je na rep stopilo?? Drugačno mnenje?

Sam odobravaš/prakticiraš simpl povedane stvari in ne vem zakaj se razburjaš če ti nekdo simpl reče, da ste zarukani (sam si se prepoznal v tej skupini)?

Roadkill: jest se strinjam s tabo (če je to sploh pomembno).

Zato, ker je to že osebni nivo in to ne pohvalni. :angry:

Drugače je če ti rečem, da je ta zadeva trapasta, kot pa če ti rečem, da si ti trapasta. Kapiš? To je nekaj kar bi tu radi vsaj do neke mere obdržali - spoštovanje sogovornika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole antikrščansko nastrojenje in ponekod celo odobravanje satanizma se ti pa ne zdi ,,mal čez rob,,? Za nekog ki je veren je to žaljivo.

Mejte se radi in čau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se zarukanosti tiče pa mislim takole:

NI ZARUKANO IMETI SVOJE MENJE - ZARUKANO JE NEKOGA, KI MISLI DRUGAČE OD TEBE PROGLASITI ZA ZARUKANCA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o Kolk je pa članarina? :P

na sreco je ni - pa tudi mas ni, da bi jih bilo treba placevat, pa pri poroki prisparas, pa pri smrti tvoji svojci, pa..., pa.. pa..

Zahtevamo samo to, da razmisljas z lastno glavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole antikrščansko nastrojenje in ponekod celo odobravanje satanizma se ti pa ne zdi ,,mal čez rob,,? Za nekog ki je veren je to žaljivo.

Mejte se radi in čau.

JAZ SEM Satanist - ponosen na to, a mislis, da to vase (po)siljenje s krscanstvom ni zaljivo zame....

A mislis da imate kristjanarji prav, da posiljujete folk z zabitostjo???

Kako bi se pa ljudje odzvali, ce bi mi zahtevali Satanizem kot obvezni izbirni predmet??

Zanimivo, kako ne samo da imate izprane mozgane, na vsak nacin hocete se ostale zjebat...

Oprosti, ampak eni razmisljamo s svojo glavo, ne pustim, da mi bo nekdo govoril moja ovcica, jaz ze vem kaj je zate dobro, pol bo sel pa v svoje sobane enga ministranta nabrisat!

Za razliko od kristjanov, mi hocemo samo da se nas pusti na miru, ampak ne kurbe pohlepne hocete vse "spreobrnit" - se mal pa boste spet za "mece" prijeli...

Brigajte se zase tako, kot se jaz zase in svojo dobrobit.

PS: vem da so grde besede, ampak bi ti rad s postom napisal eno miljonino tega, kako sem razpizden z vaso uzaljenostjo, kako smo lahko nekateri antikrscansko usmerjeni... Kako si pa ti lahko krscasnko??? to mi razlozi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj pokojni profesor (razrednik v osnovni šoli od 5. - 8. razreda), prof. Nino Pižmoht, nam je vsako jutro in po potrebi tudi okrog enih, ko so nekateri moleli roke v zrak in drhteče prosili " a lohk grem mal prej ka imam nauk", (medtem ko nam je on razlagal skrivnosti in modrosti življenja :wub: (včasih ga malo pogrešam ),

ljubeče dejal : " Dragi otroci, cerkev je LOČENA od države! " B)

In večkrat je tudi dejal : " Ljubi otroci, vsaka stvar ima svoj konec, le klobasa ima DVA ! "

Bil je moder mož. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot izbirni predmet bi v šoli bila bolj dobrodošla kaka spolna vzgoja...da bi se v rani mladosti mulci navadli kej o tej prelepi zadevi.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot izbirni predmet bi v šoli bila bolj dobrodošla kaka spolna vzgoja...da bi se v rani mladosti mulci navadli kej o tej prelepi zadevi.... :hmm:

Se strinjam, ampak samo, ce bo tudi prakticni del tega :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, ampak samo, ce bo tudi prakticni del tega :>

javi se za učitelja/demonstratorja/asistenta....sam vedi da bo treba mulce tudi o homoseksualnosti poučit :D .....

ja sej če bi uvedli spolno vzgojo bi se spet tu kregali ali je prav da učijo tudi drugačnosti ali ne.... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

javi se za učitelja/demonstratorja/asistenta....sam vedi da bo treba mulce tudi o homoseksualnosti poučit :D .....

ja sej če bi uvedli spolno vzgojo bi se spet tu kregali ali je prav da učijo tudi drugačnosti ali ne.... :wacko:

In spet bi se cerkev tudi v to vmesala... da je to kvarjenje mladine... Aja drugac pa ne bojo nikol sexal, ce se ne bo v soli ta tema pojavila?

kreteni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka civilizacija si v tisočletjih nakoplje težave zaradi razslojevanja, kar po nevzdržnem pritisku vedno vodi v civilizacijski prdec in sprostitev

problem je, ker cerkveni (rkc) prdec non stop po malo pušča in zelo smrdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Obvezen verouk? Pa kaj so znoreli ti RKC pedofili? Niti slučajno. :nono: :nono:

Hmm.. malo za časom.... :D

Sicer se pa strinjam :angry:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj menite o tem, da bi v šolah imeli na izbiro predmet Verouk, ki bi se štel kot eden izmed obveznih izbirnih predmetov?

Izvajal bi se v nešolskih prostorih (Župnišču)....

Absolutno sem proti. Cerkev in država naj bosta ločeni, sploh pa mi gre ob RKC, kot instituciji na kozlanje, saj samo gledajo, kako bi se vrinili v oblast (so se že), ter kje bi kaj "oprijemljivega " (beri vrednega) dobili.

Fuj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podpiram verouk v soli........ ampak res verouk: malo mohameda, malo bude, malo jahve, malo jezusa. za prigruzek mogoce se malo mao tse tunga, pol pota, lenina.

en dober mix, pa naj se sami odlocijo komu bodo cast in slavo peli.

pa fari krscanski naj ze enkrat dobijo dovoljenje za legalno porivanje svojih kuharic/sobaric/tajnic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa fari krscanski naj ze enkrat dobijo dovoljenje za legalno porivanje svojih kuharic/sobaric/tajnic...

ministrantov, podanih vernikov in vernic,...

Se strinjam z Ice-om. Ampak takega pouka nikakor ne more voditi župnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ministrantov, podanih vernikov

:nono: ravno da se izognej(m)o pedofili in homosexualnosti

Ampak takega pouka nikakor ne more voditi župnik.

samoumevno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!