Skoči na vsebino

MAŠČOBE


Priporočene objave

dost je, če jo daš u usta in ne morš zraun žvižgat ... za maščobo mislm :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, gusar pravi:

Z enim joškom jim gofle zapreš:lol1:

... najprej joške pokaže  :boobies: .... ti pade čeljust dol.... :kva1: .... ...pa glih tko ne moreš žwižgat....

..as probu žwižgat z odprtimi usti...   :P

 

pred 27 minutami, Alla pravi:

Mastno je slastno.
Včeraj za večerjo je bilo:  velka žlica domačih ocvirkov, mal paprike, bučke in paradajza prepraženo s 4 jajci.

Glih za glih, da nisem bla več lačna

Pa mojo rit in joške puste kr pr mir. Je čist dost za v roke prjet :P

...a pa to je bila verjetn samo priloga....

....al  main meal?

... če je bil to ceu obrok....ja pol pa NI ČUDN .... da nimaš nč špeha pa sala

...tvoje joške pa rit....:hmm: da jih čist pr mer pustimo.... ne štekam  :huh:   če praviš, da je čist dost za v roke za prjet.... zakwa pa ne pol  :huh: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

Žiunorc tut iz maščobe nardi umetnost :O

 

Ja, tle je pa še performans izvaju:

HK+Art+2011+_6_.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Alla pravi:

Pa mojo rit in joške puste kr pr mir. Je čist dost za v roke prjet :P

Hmmm, ne verjamem na besedo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, sayo pravi:

Brez maščob ni vitaminov in tud življenja ne

No ja vitaminov ni ravno v izobilju ,maš pa prav za življenje ,maščoba je potrebna in je gradnik celičnih membran itd.....skratka ja,maščoba mora bit ! Se pa maščobe spet delijo na......ah brezveze........jejte full maščobe :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

No ja vitaminov ni ravno v izobilju ,maš pa prav za življenje ,maščoba je potrebna in je gradnik celičnih membran itd.....skratka ja,maščoba mora bit ! Se pa maščobe spet delijo na......ah brezveze........jejte full maščobe :)

Nč novga ne boš povedu. Je že Živnorc razložu, de se delijo na une na rit pa na une v joških. :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

No ja vitaminov ni ravno v izobilju ,maš pa prav za življenje ,maščoba je potrebna in je gradnik celičnih membran itd.....skratka ja,maščoba mora bit ! Se pa maščobe spet delijo na......ah brezveze........jejte full maščobe :)

neNasičene, nasičene le te na trans.....

ah jejte ocvirke :P

pred 3 urami, I30 pravi:

Nč novga ne boš povedu. Je že Živnorc razložu, de se delijo na une na rit pa na une v joških. :stupid:

kamorkol grejo pr meni, ni v redu...sam zakaj grejo pa na šlaufek ukul popka? Zakaj nočejo v bicepse? 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, DAMI34 pravi:

...

kamorkol grejo pr meni, ni v redu...sam zakaj grejo pa na šlaufek ukul popka? Zakaj nočejo v bicepse? 

Gravitacija te jebe. Morš spat tko ko netopir, pa de roke dol mahajo.:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Kmet2 pravi:

No ja vitaminov ni ravno v izobilju ,maš pa prav za življenje ,maščoba je potrebna in je gradnik celičnih membran itd.....skratka ja,maščoba mora bit ! Se pa maščobe spet delijo na......ah brezveze........jejte full maščobe :)

Mislil sem na to, da brez maščob nekaterih pomembnih vitaminov telo ne absorbira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, sayo said:

Mislil sem na to, da brez maščob nekaterih pomembnih vitaminov telo ne absorbira

Tukaj sploh ni straha. Je ekstremno težko jesti tako, da bi to lahko postal problem. Še vedno največji je kakovost in razmerje makronutrientov, njihova priprava, dovolj vlaknin ter velikokrat zanemarjen faktor zadostna hidracija. Stavim da 60% populacije niti ne pije dovolj pol pa se sekira za zličko sladkorja v kavi... (greši pa 100 na uro drugje pa niti ne ve)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!