Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

En izmed moznih odgovorov na vprasanje:

Kaj je bilo prej, kura ali jajce?

Najprej je bil kup gnoja.

Potem je na tem kupu zacel kikirikat petelin. Potem je prisla kura, na koncu je bilo pa se jajce.

:)

:yes:

Ampak, od kje je pa petelin prišel, da je lahko stal na kupu gnoja? :blink:

Od kje pa kura? :blink:

In kako se je potem tam znašlo jajce? ( no ja, to bi mogoče še šlo.... :hmm: )

In od kje se je vzel gnoj? :kva2:

:wacko: Kruse, jest ne razumem ama nič več. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gnoja vedno dovolj leži povsod naokoli.... :doze:

Predvsem pa se na njemu tako znajde krdelo petelinov......

:hmm: :hmm: :hmm: Od kje že pridejo :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem pa se na njemu tako znajde krdelo petelinov......

:hmm:  :hmm:  :hmm:  Od kje že pridejo  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:

Kozu ... štorklja jih prinese :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliko pogovornih tem proti koncu ali takoj zabluzijo zato sem se odločil odpreti temo, ki bo ciljala na osnovi kaosa ustvariti večjo forumsko kulturo

kaos pomeni dovoljeno razvijanje teme v karkoli, s komerkoli ampak ker je kaos pravzaprav z določenimi smernicami predviden potek dogodkov, bi tudi jaz ponudil eno interno pravilce, ki naj bi se ga v tej temi, z vso vašo vloženo dobro voljo, poskušali držati vsaj malo;

- posameznik naj nebi imel dveh objav zaporedoma (lahko pa v eni odgovori večim, kar je enako uspešno)

ker si bo mogoče sedaj kdo mislil, >ja s čim imaš pa namen začeti to svojo klobaso<, je odgovor, >klobasa se je začela z mojim postom<

če komu ni kaj jasno, lahko vpraša kar v témi, ker je pač odprta v prosto presojo

zaključna misel bi bila, da ni pomemben avtor teme, temveč ljudje, ki v njej pustijo svoj pečat, kakršenkoli že je; v nadaljevanju pa bi seveda tudi avtor postal človek, ki sodeluje pri razvoju teme

namen ni ocenjevati posameznika ampak v osvobajanju prostega mnenja, ker ni točno vezanega naslova

zakaj mislite? ;)

Medklic - zgolj v vednost in naravnanje citiram izvirni greh, prapočelo in bistvo te teme :P pravzaprav D.J.-jevo klobaso :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to obilno .)

In potem je priletela mimo štorklja in si mislila: "Mater kakšen kup gnoja, najboljše, da še jaz dam svoj prispevek" in je spustla petelina nanj :glare: ravno takrat se je tam mimo sprehajal kura, ki je hotela malo dreka zmešat, zato je splezala na kup gnoja k petelinu in znesla jajce ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medklic - zgolj v vednost in naravnanje citiram izvirni greh, prapočelo in bistvo te teme :P    pravzaprav D.J.-jevo klobaso :)

Mater si se vsral :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem je priletela mimo štorklja in si mislila: "Mater kakšen kup gnoja, najboljše, da še jaz dam svoj prispevek" in je spustla petelina nanj  :glare: ravno takrat se je tam mimo sprehajal kura, ki je hotela malo dreka zmešat, zato je splezala na kup gnoja k petelinu in znesla jajce ...

Nimaš pojma. Kokopička in kokotiček sta bila v raju in jima je bog prepovedal pikat črrrrr..., no nista se pač smela pikat. Ampak je kokotiček napizdil kokopičko: "Lej črv!!!", le ta se je pripognila in pikni...., ne kokotiček je potem nekaj piknil. Bog je vse skupaj videl se prijel za glavo in rekel:" Oooooo shit !!!! ". Pod kokopičko in kokotičkom je zrasel kup gnoja, še zdaj je tam. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2:  :topic:  :angry2:

Ubogat SymRu-ja!  :angry2:

Alla  :angry2:

mene pa ni treba ubogat ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jankovič je jajce zgubo?  :huh:

:huh:

Pa je šlo. Se je skotalilo.

Nikoli in nikjer nič ne o(b)stane.

Ne more stat.

Vedno se mora dogajat.

Pa čeprav na tanki nitki.

Življenje. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: K-wa?

halo? :blink:

kako? :blink:

od kje? :blink:

zakaj pa ne... :blink:

ma ja.....če je blo možno..... :doze:

zakaj pa ne :angry2:

smrdi po zažganem.... <_<

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že cel mesec nisem naspidirana od dela, zato sem se odločila, da grem danes na moj skriti kotiček, na plažo pod drevo afne guncat. Gledala bom prgišča kamenčkov, ki nočejo pozabiti na lansko poletje in jih morje odnaša in ko bo sonce znorelo od smeha in bo mu luna kazala jezik se bom sama počutila tam pod drevesom prav fino. Sedela bom in metala žabice ter vrgla svoje lanske spomine v morje, naj se ribe zafrkavajo z njimi in še one postanejo čudne. Letošnje poletje je dober dokaz za to, da je veliko lepih stvari in ljudi, ki jih lansko leto nisem videla ali pa jih nisem imela časa videt, pa me vseeno niso pozabili. Čevlje bom obesila na vejo in poskusila nadoknaditi zamujeno, plavala bom pod vplivom domišljije in si nataknila svoj črni klobuček čez oči. Opazovala bom naključno mimoidoče in si izmišljala smešne zgodbe njihovega življenja. Letos nisem delovna kamela zaprta v pisarno za številkami, letos bom lenarila v vročem pesku in gledala galebe, ki se neumno derejo nad valovi. Lenarila bom in sanjarila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da je čas zabavna žival je verjetno vsakomur jasno. dva načina obnašanja človeka zelo dobro pojasnita nasprotja, ki se pojavljajo, to sta naglica in čakanje. seveda naglico vsi poznamo, nekam se nam vedno mudi. in mudi se tudi času...kar beži kot, da bi začutil da ga bo zmanjkalo...nasprotno se čakajočemu zdi vsak trenutek dolg kot leto, zanimivo je predvsem, da bolj kot je čakajoči nestrpen počasneje doživlja čas, kot, da bi čas vedel, da si lahko odpočije...nestrpnost lahko vzamemo kot neko "hitrost" misli, kar dokazuje le eno, misli niso vezane na čas. spodbudno. so pa neverjetno tesno povezane z naslednjo zabavno zverjo...

starejši bratec časa je kaos. verjetno se vsi zavedamo, da je red izmišljotina...nič ni urejeno, vse teži k neurejenosti in to na tak urejen način, da vse skupaj verjetno vodi ena sama preprosta enačba. tudi kaos vsak drugače doživlja...nekaterim je neznosen pogled na razmetano sobo, nekateri ne razumejo domnevno urejenih družbenih sistemov...dejstvo je, da urejenega ni nič, samo kaos in navidezna urejenost...najprej je kaos, množica ljudi, ki nima nekih posebnih pravil...nato se najde nekdo, ki to poskuša uredit in začne pisat zakone...in bol kot se poskuša vse uredit in regulirat večji kaos nastaja v zakonih...nemogoče je urediti kar koli...vedno nekaj manjka, vedno se na eni strani urejenosti kaže kaos, kot zrcalo, ki bi kazalo hrbet in ne obraz gledočega vanj.

obe zveri sta verjetno ena in ista žival z dvema obrazoma na eni glavi...

kaj sem hotel z vsem tem povedat...pravzaprav nič, mogoče praktičen nasvet...ko vas naslednič najdejo v kaki "neurejenosti" jim mirno povejte, da je prav vseeno, če bi imeli zadevo urejeno al ne, vedno bi vam našli "nepravilnost". čevas ustavi policist mu povejte, da je hitrost relativna in povsem odvisna od opazovanja posameznika...ste pač sedeli in niste mogli it prehitro, ker se sploh niste gibali...raje mu rečte, da se je on vam približeval z preveliko hitrostjo :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Brniku v Ljubljani sta se poljubila dva fanta v slovo, ker je eden odhajal. Ne da bi se lizala, dala sta si poljub in se stisnila v objem. Sem se bala za njuno življenje, saj je mimo primaširal policaj z neko puško ali mitraljezem al kaj hudiča je tista stvar in je kar malo močneje prijel za orožje in grdo gledal. Drugi so tudi skoraj da ne dol popadali in obnemeli

in piše se leto 1918....

al kaj? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale tema gre po poti kubizma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja kar nekaj ljudi, ki bi se morali resno lotit kvačkanja, da si zaposlijo roke. Ker jim bo drugače tipkovnica crknila. :whistle: O:-)

Alla :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!