Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

Obstajata samo dve vrsti ljudi. Eni, ki ves čas na mestu stojijo in opazujejo, kako gre njih življenje mimo in drugi, ki ga zares živijo. Kje si ti?

Dobro vprašanje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sonce je sijalo, burja je tako simpatično pihala v vse kotičke telesa, valovi so prav romantično pljuskali v skale, gajebi so neumno poplesavali nad jadrnicami in tekmovali, kdo bo grše kričal in kdo bo požrl večji kos drobtine, ki so jih otroci nasipali golobom ... medtem so se meduze velikanke, ki ji je voda naplavila na obrobje svetilnika nemo topile pod žarki sonca in niso točno razumele kaj se je zgodilo z njimi ... bile je en tak prav posebno lep dan ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... spal je ... drhteč pod njenimi prsti, ves skravžljan od užitka, s katerim ga je navdajala njena prisotnost ... tako blizu, a tako daleč ... med njima se je elektrilo celo vesolje, v svoj odnos sta postavila večnost, da bi ga počasi, dolgo in z užitko srebala vsak s svoje strani, vsak s svojim priborom za užitke ... nista načrtovala kolizije, svojo srečo sta iskala le z zaznavanjem eden drugega, vsak v svoji galaksiji ... dajala sta si vedeti, da sta - a le z blendanjem in manjšimi viharji ... diktirali so jima navali zabavnih in prijetnih frekvenc ter občasne bliskovite poplave substanc prijetnosti v epicentrih zaznave, v domovanju lastnega jaza ...

... včasih je treba tako malo, in sploh ne celega človeka, za popolno zadovoljstvo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarečenega kruha se poje največ, so vedeli že zdavnaj... le zakaj... iz izkušenj najbrž.

Je kar prav, da imaš izdelane ene predstave o tem, kako naj bi izgledal tvoj partner na zunaj in znotraj, zgoraj in spodaj. Ma se ti kaj lahko pripeti, da se te dotakne prelestna dama /ljubezen sem mislil, tko da je dama zgolj figurativno/ in te mehko ovije v svoj pajčolan v trenutku, ko bo nasproti oseba, ki ni ravno reprezentančni primerek tvojih predstav in ko ti natakne še očala... pa ne rožnata, ampak tista za švasat, ti bo v hipu ali dveh kaj malo pomembno, ali ima taista oseba še nedotaknjen junfer, kolikšna je njena kilometrina, potrebuje dve tehtnici mogoče, je bil njen najljubši ljubimec vaško nogometno moštvo s trenerjem in gledalci istočasno... in če se bo ljubezen v tem trenutku še prav posebno potrudila zate... hja, mogoče... mislim... samo mogoče ti takrat ne bo pomembno niti to, da ni ženska.

In ti boš vse predstave, ki jih gojiš sedaj, lepo skrbno zavil v oh in ah in v nekaj pozabe ter jih vrgel za prvim psom, ki bo slučajno, nič kriv in res nenamerno pritekel mimo.

Seveda ne trdim, da bo tako hudo....ponavadi je huje.

en_bk ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek strat kot še ne, v soboto bumbumbum po glavi, v nedeljo nekaj odprtosti in danes umik in razdalja ...

... brez vsega tega še do petka ne bi prišla ...

Za današnji petek sem včeraj določila vse parametre, v katerih bom in prejle sem jezna vse izbrisala ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kako hudiča, sem jo ravno v teh dneh spet srečala.

In sicer prav na blizu, tako zelo na blizu, da mi je pri sedmi vodki z đusom (vem, dragi PEPE, ne bom več, ne bom več :004 ) , ki si jo je zlivala že malo postrani in malo po odeji in imalo po spalni srajčki s čipkami, torej, povedala mi je nekaj, kar je sicer menda prebrala, ampak mogoče pa tudi ni, mogoče je o tem samo razmišljala, kaj pa ve, saj ne ve več, ko pa svet s tako naglico drvi naprej in ko je pa tolk popila.... :eek: :blush:

"Pravkar sem končala s snemanjem filma o ženski, ki ugotovi, da jo mož vara, ko najde pesem, ki jo je napisal ljubici. Skok čez plot in seks ne pokončata zveze. Ubije dejstvo, da se je on potrudil in poskusil napisati čudovito pesem. To je grozna žalitev. "

Mislim ( če se prav spomnim :hmm: ) , da je Susan Sarandon pravkar končala s snemanjem tega filma.

Ja, ja ...prav tista Suzika, ki je že celih sedemnajst let z onim, no, kako je že.... Tim Robbins... :)

In potem sva spili še preostanek vodke in pomarančnega soka. :slap:

Bila je res prijetna torkova noč. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HIŠNI VILINCI:

Imajo velike oči, kot žoga za golf. Ušesa imajo podobna netopirjevim.

GOBLINI:

Goblini znajo zelo dobro čarati. So zelo nezaupljivi. Imajo dolge kremplje in so majhni.

VRTNI PALČKI:

Vrtni palčki so nadloge, ki se naselijo na vrtu. Glavo imajo podobno krompirju. So usnjati, njihova koža je rumenkasta in zelo radi grizejo.

CORNWALLSKI ŠKRATELJCI:

Dolgi so približno 20 cm. So električno modre barve in radi grizejo.

BAVKAR:

Nastani se v mračnih prostorih. Urok s katerim ga odženemo zahteva zbranost in ob izvajanju uroka moramo misliti kako bi naredili bavkarja čimbolj smešnega.

RDEČE KAPICE:

Rdeče kapice so stvori podobni bavkarjem, ki se nastanijo koder teče kri. Tam prežijo na tiste, ki grejo nič hudega sluteč mimo in se spravijo nadnje takoj, ko jim obrnejo hrbet.

SEDOPRDHI:

To so živali, ki ti poskušajo sesti na glavo in te zadušiti. V njihovem črevesju so najsmrtonosnejši plini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEDOPRDHI:

To so živali, ki ti poskušajo sesti na glavo in te zadušiti. V njihovem črevesju so najsmrtonosnejši plini.

ne nastavljaj mi zrcala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm šel gledat avtomobile,ena honda je bla čist zanič,toyota corolla bo pa mogoč še moja...BX je šel namreč stran

Batzajla!

Čestitam, ker si se znebil BX-a. To je dobro!

Sicer mi je pri tebi najbolj všeč ta tvoj nadimek, pa roj. datum ma'š taprav.

Če boš preveč pljuval po hondi, pa ne bova mogla biti dolgo p'rjatla.

Upam, da si že nabavil kripo. Z avtom je tako kot z žensko. Vsaka izgleda dobro. Tudi na preizkusni "vožnji" se obnese. Hudič pa je, ko je treba skuhati polento...

Upam, da se nisi opeharil.

Veš kaj me je nekoč vprašala lepa dama, ko sem ji prodajal avto?

"Gospod, ali ste prvi lastnik"?

Veš kaj sem ji odvrnil.

"Včasih dela z ženo drugi mož lepše kakor prvi!!! (Bila je resna. Torej se je že opekla).

Z avto je enako.

Opsa! PA Z MOTORJEM TUDI !!!!!!!

Pa dobrega serviserja si priskrbi!

Hoj

(Pičkarija! Že spet mi je odletel vogal od kufra)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nastavljaj mi zrcala :D

:OK: :OK: :OK:

:004 :004 :004

p.s.

Spomn me na južni ta teden, da ti neki povem. Reč sam : " Povej mi neki" , pa bom vedla. :lol1: :004 :)

Tema, ki naj gre prosto pot..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje na drugi strani mavrice je dežela, o kateri sem enkrat slišala v uspavanki.

Modra nebesa so tam in sanje, ki si jih upaš sanjati, na drugi strani mavrice postajajo resnica.

Enkrat si bom zaželela zvezdo in zbudila se bom, ko bodo oblaki daleč za mano.

Težave se bodo topile kot limonini bonboni; proč in nad vrhovi dimnikov me boš našel/a.

Nekje na drugi strani mavrice modre ptice letajo in zakaj, le zakaj ne znam leteti jaz?

Če letajo srečne male modre ptice, na drugi strani mavrice - zakaj, o, zakaj ne morem letat jaz?

"Čarovnik iz Oza"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

What Odin whispered In Baldr's ear,

Not god nor man Was nigh to hear.

What Odin whispered, Bending low,

No one knowth Or e're shall know.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fičo,dobr s to povedou :D

takrt je pol pršla k bajti kija sefija...k sm jo meu namen zdela prodat...pa jo nben noče...pa hondo mam tud pr bajt...tako fino,concerto...pa jo bom mogu kt zgleda prodat....hondo namest kie :cry: ...dej,nej jo kdo kupi...kio namreč :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  :OK:  :OK:

:004  :004  :004

p.s.

Spomn me na južni ta teden, da ti neki povem. Reč sam : " Povej mi neki" , pa bom vedla. :lol1:  :004  :)

Tema, ki naj gre prosto pot..... :whistle:

Manu, pozabu rečt .spomni me, pliz, bejbi. you deserve it :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm šel gledat avtomobile,ena honda je bla čist zanič,toyota corolla bo pa mogoč še moja...BX je šel namreč stran

Batzajla!

Čestitam, ker si se znebil BX-a. To je dobro!

Sicer mi je pri tebi najbolj všeč ta tvoj nadimek, pa roj. datum ma'š taprav.

Če boš preveč pljuval po hondi, pa ne bova mogla biti dolgo p'rjatla.

Upam, da si že nabavil kripo. Z avtom je tako kot z žensko. Vsaka izgleda dobro. Tudi na preizkusni "vožnji" se obnese. Hudič pa je, ko je treba skuhati polento...

Upam, da se nisi opeharil.

Veš kaj me je nekoč vprašala lepa dama, ko sem ji prodajal avto?

"Gospod, ali ste prvi lastnik"?

Veš kaj sem ji odvrnil.

"Včasih dela z ženo drugi mož lepše kakor prvi!!! (Bila je resna. Torej se je že opekla).

Z avto je enako.

Opsa! PA Z MOTORJEM TUDI !!!!!!!

Pa dobrega serviserja si priskrbi!

Hoj

(Pičkarija! Že spet mi je odletel vogal od kufra)!

ej ne seri po BXu! to je priletni avto v službi gospodov, vožnja je neprimerljiva z modernimi kamni če odmisliš armaturo pol metra levo desno čez luknje

jasno??? prosto!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prostor je ostal tak, kot bi se v njem pravkar končala huda bitka. Majhen obrambni zid, ki ni nikoli spustil mimo ničesar, kar ne bi hotela, je pol šrapnelov, ki ležijo tudi vse naokoli. Poleg tega je nekdo v njeni odsotnosti v njeno dušo dodal tri jabolka in tri breskve, nei pa pomislil, da bi prej zavrgel staro sadje. Hruške na dnu so se razjokale in iz njih se je začela cediti lepljiva smola jantarjeve barve. Vsako hruško posebej bi morala vreči stran, vendar jo je pri tem skrbelo, koliko je bila vsaka posebej, preden je zagnila, vredna.

Ko bo zopet prišla k sebi, bo najprej očistila skledo ter previdno odstranila vsako sled smolnate sluzi, nato bo pobrala šrapnele ter zamašila luknje na zidu. Svet bo trajal dlje, tole pa bo trajalo večno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počena Guma

JA KAJ CES, LAZ IMA KRATKE NOGE...

Na spletni strani FDV je profesorica statistike objavila...Trije prijatelji sostanovalci so prespali kolokvij, ki so ga imeli vponedeljek zjutraj. Ker so se v nedeljo zvecer v Ljubljano pripeljaliizsvojega oddaljenega domacega mesta z avtomobilom, so se odlocili, dabodo toizkoristili kot opravicilo. V ponedeljek popoldan so šli torej kprofesorjuin mu razložili, da zaradi pocene gume niso mogli priti pravocasno naizpit.Profesor, ceprav nekoliko v dvomih, jih je omogocil dodaten izpitniroknaslednjega dne.Naslednji dan jim je torej profesor izrocil izpitne pole in jihrazporedil vtri razlicne predavalnice, da ne bi prepisovali. Eden izmed študentovsejetako lotil izpita in najprej prebral navodila. Pisalo je, da je izpitrazdeljen na dva dela, pri cemer nosi prvi del 10% ocene, drugi del pa90%ocene. Zacel je torej reševati prvi del izpita. Vprašanja je obvladal,vsenaloge kar hitro rešil in optimisticno prešel na drugi del izpita.Naenkratpa je izbuljil oci in prebledel. V drugem delu je bilo eno samo kratkovprašanje ..."Katera guma je pocila?"

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in takrat resno pomislm,da bi blo najbol it nazaj v votlino :(

ampak ne,sej bo :yes: bolš...takoj jutri :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in takrat resno pomislm,da bi blo najbol it nazaj v votlino :(

ampak ne,sej bo :yes: bolš...takoj jutri :whistle:

... in tako jaz že nekaj časa tavam v tunelu ... mater je dolg :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm se zgubu............ :?

Sm na razpotju  :?

:?

:?

:?

Ne vem, lahko da si - na ledinskem al Kanomeljskem?

Če si blizu, te lahko pridem iskat z avtom. (al pa z motorjem :naughty: )

Nisi ze zgubu. Samo tak dan si imel. :friend1:

Sanje so sranje. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaš na pravo stvar pa ko pride ta priložnost bi se najraje vrnu na sanjarjenje oz neveš ali nazaj ali ..... :?

V novem je vedno nekaj lepega in obratno, naletiš pa tudi lahko v slepo ulico :BUA:

Kaj je bolje trnova pot non-stop in zadovoljstvo ALI zadovoljtvo v majhni meri s trnovo potjo, ki pa ne-veš ali gre v nedogled ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!