Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

Prime cuts of me

in your lap.

All world's calling.

But l got

time on my own.

Keep my hands on the wheel.

Cause there's nowhere

else to go.

l'd like to set this silent moment off ... :rolleyes:

Time's gonna change itself round

anyway.

:naughty: :naughty: :naughty:

So, what do you say ?

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet je bila preveč spontana. Že neštetokrat si je rekla, da se bo skušala malo zadržati in zopet jo je otrok v njej premagal in zopet je bila takšna, kot jo tiste trenutek malokdo razume. In bolj, ko si vedno dopoveduje, da niso vsi takšni in da na koncu to njeno spontanost večina narobe razume, manj se ji uspeva pretvarjat. In zdaj spet nekdo, nekje njeno ravnanje razume totalno drugače, kot pa je želela, da bi ga. In ko bo naslednjič ravno zaradi takšnih reakcij mrtvo hladna, bo spet vse narobe in zopet jo bodo spraševali kaj je narobe z njo. Eh, nikoli ni prav ... ona je čudna, drugi so še bolj, svet je torej poln samih čudakov ... tistih, ki so to kar so in drugih, ki se pretvarjajo da so nekaj, kar niso ... in ko se srečajo ne razumejo drug drugega ravno najbolje ...

Zakaj pa nikoli ne sreča tistih svojih???

Ah, saj res, že pred par tisoč leti so jo pozabili na Zemlji in še vedno upa, da se bodo vrnili ponjo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet je bila preveč spontana. Že neštetokrat si je rekla, da se bo skušala malo zadržati in zopet jo je otrok v njej premagal in zopet je bila takšna, kot jo tiste trenutek malokdo razume. In bolj, ko si vedno dopoveduje, da niso vsi takšni in da na koncu to njeno spontanost večina narobe razume, manj se ji uspeva pretvarjat. In zdaj spet nekdo, nekje njeno ravnanje razume totalno drugače, kot pa je želela, da bi ga. In ko bo naslednjič ravno zaradi takšnih reakcij mrtvo hladna, bo spet vse narobe in zopet jo bodo spraševali kaj je narobe z njo. Eh, nikoli ni prav ... ona je čudna, drugi so še bolj, svet je torej poln samih čudakov ... tistih, ki so to kar so in drugih, ki se pretvarjajo da so nekaj, kar niso ... in ko se srečajo ne razumejo drug drugega ravno najbolje ...

Zakaj pa nikoli ne sreča tistih svojih???

Ah, saj res, že pred par tisoč leti so jo pozabili na Zemlji in še vedno upa, da se bodo vrnili ponjo ...

Eni in drugi letamo po svetu z nepravimi kodnimi tabelami.

Dešifracija ne uspe, ker...

ker smo preobloženi z iskanjem rešitve problema.

Ključ je v objemu, šifrant v pogledu, postopek preverjanja pa v njiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodobni se ljubijo v temi,

vedno hitro in vedno se jim zdi.

In sploh se jim ne sanja, na koga misliš ti,

ko ugasnejo luči, na koga misliš ti.

In vedno se, najde kak bedak,

ki verjame vse kar mu poveš,

ker on se ne zaveda, koga ljubiš ti,

ko ugašata luči, koga ljubil si.

Vse gre mimo, odideš tudi ti,

čisto tiho, čisto brez sledi,

in nikoli ne izveš, s kom se ljubil si,

ko sta ugašala luči, koga ljubil si.

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :?

:(

:cry:

.

.

.

.

Medtem , ko je človeku samoumevno, da bo šel na tečaj potapljanja, preden se bo s kisikovo bombo potopil v globino, mu je enako samoumevno, da za življenje v dvoje ne rabi nič, da ga je že življenje samo oborožilo z vsem potrebnim ..... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

life is a lesson - you learn it when you're through.

Fred Durst

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem na pot, na super pot. malo na davkarijo, malo na zavarovanje. bolj resno na sestanek, pa en krizni sestanek, pol pa k ML na pir - pa vse z motorjem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudne zadevščine se včasih dogajajo. Morda se vedno, pa jaz to samo včasih opazim. So pa skrajno zanimive in simpatične, te čudne zadevščine. Kar priletijo od nekje ali pa od nekoga in sploh ne vem zakaj treščijo ravno vame. Zelo čuden pojav vam povem. Tudi obnašajo se te čudne zadevščine zelo čudno (no saj drugače jih verjetno ne bi poimenovala za čudne). Nekaj blebetajo, kokodakajo, preklinjajo (predvsem to) in mi hočejo dopovedati kdo in kaj sem. Verjetno sem tudi jaz tem čudnim zadevščinam čudna, ker jih vedno čudno gledam in potem te čudne zadevščine ponavadi dobijo kak izpad, ki ga izrazijo s čudnimi besedami in na koncu sploh nikoli ne vem kaj so mi te čudne zadevščine sploh hotele povedati. Kadar sem pri volji jih poslušam do konca. Ampak ker ponavadi nisem pri volji jih, ko se zaletijo vame in obtičijo pred mano, da bi mi nekaj dopovedale, mirno obidem. Kadar sem zelo slabe volje jih tudi pohodim in takrat cvilijo. Res čudne zadevščine ...

... ali se zaletavajo tudi v vas???

... upam, da jih sploh ne opazite. Jaz imam to smolo, da jih, ker sem pač firbčna in jih nikakor nikoli ne morem spregledat ... teh čudnih zadevščin ...

;)

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... I had something more cosmic in mind ... :naughty:

the Gods told me to relax,

beacuse it's ment to be

and as you know I obey ... :grim

... I guess I'll see you in hell ... :devil:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem ti že povedala, da te imam rada :wub:

Ja, večkrat. :wub:

p.s.

Glede čudnih zadevščin - mhm - men tut dogajalo in dogaja še vedno občasno..... pa nisem odgovorila, nisem reagirala, mal pizdačkala pri (določenih, ne vseh)moderatorjih :wub: , pa je šlo skos. In se trudim, da ne opazim, res, prav t r u d i m!!!! se, sam včasih se ne morem dovolj potrudit in potem odreagiram tako kot ti - firbčno. :) Po babje. :)

Eh, mucica moja, nehajva... bova šli jeseni po naših gričih in bova nabrali pooooooooolno košarico jurčkov, potem jih bova doma lepo oprali, nato pa zrezali z nožki na drobne koščke in lepo stenstale en dober preliv za na barilla špagetke. Pa mal mortadelce bova not narezale. Szi krasa. :) :P

La vita e bella.... :OK: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudne zadevščine se včasih dogajajo. Morda se vedno, pa jaz to samo včasih opazim. So pa skrajno zanimive in simpatične, te čudne zadevščine. Kar priletijo od nekje ali pa od nekoga in sploh ne vem zakaj treščijo ravno vame. Zelo čuden pojav vam povem. Tudi obnašajo se te čudne zadevščine zelo čudno (no saj drugače jih verjetno ne bi poimenovala za čudne). Nekaj blebetajo, kokodakajo, preklinjajo (predvsem to) in mi hočejo dopovedati kdo in kaj sem. Verjetno sem tudi jaz tem čudnim zadevščinam čudna, ker jih vedno čudno gledam in potem te čudne zadevščine ponavadi dobijo kak izpad, ki ga izrazijo s čudnimi besedami in na koncu sploh nikoli ne vem kaj so mi te čudne zadevščine sploh hotele povedati. Kadar sem pri volji jih poslušam do konca. Ampak ker ponavadi nisem pri volji jih, ko se zaletijo vame in obtičijo pred mano, da bi mi nekaj dopovedale, mirno obidem. Kadar sem zelo slabe volje jih tudi pohodim in takrat cvilijo. Res čudne zadevščine ...

... ali se zaletavajo tudi v vas???

... upam, da jih sploh ne opazite. Jaz imam to smolo, da jih, ker sem pač firbčna in jih nikakor nikoli ne morem spregledat ... teh čudnih zadevščin ...

;)

...cudno... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje dni se je žan začel resno ukvarjati z ogledom motorinov, ker je že skrajni cajt d ga zamenjam. Pa vrtim številke, pofirbcam vse po vrsti in nekaj najdem, ninja7r pa še blizu mene je doma :OK: se usedem v avto-grem pogledat, mater motor vreden več kolkr sprašuje, komplet akrapović, žlajfi racing, motor poštiman do pleha.... sam me moti to, d ma dirkalne plastike, pa brz žmigoucu je in zadnjega sedeža pa stopalk.......fak, pa tko uštiman d je prou škoda d ga nebi mel. Jebatga, ni mi všeč prav zarad sedeža.

Danes vrtim številke naprej in dobim možica k ma ninjo6r, ga pokličem, pove mal okrog motorja, pa se zmenva da se dobiva kje d si pobliže ogledam stroj in mal poprobam. Tip je z dolenskega konca, js pa z Gorice...ah bo pa ena fura za sprostitev :) Upam d bo vsaj malo podobna temu kar mi je po telefonu povedal, k pol jo kar vzamem .) Komaj čakam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tok fajn. :wacko: Bom napisala, čeprav sem (se, vas, nas) hotla presenetit. :)

Delam izpit za motor!!!!! Kawasaki ERPET ( :D :P ) je pa moj kojn. :OK:

Ne bo se mi več treba vozit samo na ........nogah.... kolesu....vespi...avtu.... :) :D

Častim, ko bom!!!!!!!!! :D ( nisem napisala, če bom ) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče rumen---- pa v šiški parkiran-------

Nak.

Je parkiran v Logatcu. :)

p.s.

Takoj, ko nardim, te peljem. Z XYRjem ( saj to je verjetno tam neki).... :rolleyes: O:-) :004

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!