Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

Navdušena deskarka, 13-letna Bethany Hamilton, ki jo je pred poldrugim mesecem napadel morski pes, pri čemer je bila ob levo roko, se zopet predaja najljubšemu športu. Bethany, ki je doma v Princevilleu na Havajih, se je tako minuli konec tedna že udeležila svojega prvega tekmovanja v deskanju po 31. oktobru, ko jo je napadel morski pes, je poročal nemški časnik Bild. "Nekoliko težje stojim na deski, ko pa sem na valovih, se počutim kot prej," je dejala pogumna Bethany.

:blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaposleni v živalskem vrtu v Buenos Airesu so presrečni, saj je njihova ljubljenka, bela bengalska tigrica Bety, skotila šesterčke.

»To je velik dogodek za vse nas, še zlasti za to redko in ogroženo živalsko vrsto, kajti belih tigrov je po ocenah znanstvenikov po vsem svetu le še kakih 210,« je ob prvi predstavitvi skoraj že dvomesečnih belih tigrčkov javnosti povedala tiskovna predstavnica osrednjega živalskega vrta v Buenos Airesu Alejandra Durruty.

Mama Bety je po treh in pol mesecih skotila tri zdrave samčke in tri samičke, ki imajo črne proge po telesu in ganljive modre očmi, vsi pa se normalno razvijajo.

Vir: SIOL.NET

post-11-1073993466.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes imamo v Mariboru trojno sonce :) . V sosednji oštariji so postavili mize na teraso. Sicer nisem imel namena, ampak moram na kavo, na sonce :yea2:

lp DTW

p.s.:malo se hvalim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijel sem jo za roko....................vlažno

mi rekla je spet

Prijel sem jo za nogo....................kosmato

mi rekla je spet

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

S tole pesmco neki ne štima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni volje in ko ni volje za pisat, ratajo ničemur podobna skorpucala (parkat probu in opustu)

večino primerov imaš na ogled višje :P , redkim izjemam (so pa!!) čestitam v uspešnem preboju samoizrazitve

lahko rečem, da je seme v jajčecu že začelo z naravnim procesom oploditve...rojuje se bistvo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... huf ...

ravno domov s službe ... jao jao jao kaj smo vse danes zvedeli ... Finska novinarka je baje strašno navdušena nad Ljubljano, le ta naša mala država se predstavlja letos prvič na Finskem na sejmu Matka, imamo novega generalnega direktorja policije in lepo prosim folk ... doma je iz Apaških dolin ... torej tu nekje blizu mene in mi naj še nekdo pove, da najbolj pametni in pri skledi ne prihajajo ravno s teh naših krajev ... :naughty: :D , in baje naj bi se znižala inflacija na 3 do 4,5 % ... tako vsaj računajo ekonomisti, da jim bo uspelo ... mister Buš ali ne Buš ponovno predsednik amerike pa se po novem sere na Irak in svojo diarejo že hodi spuščat na Mars ... svašta ... :xx: ... ah ja pa še nekaj .... kaj še .... ja ... ferdamani in prokleti dež ter veter, ki prinaša še toplejše vreme in... kje za božjo voljo je lepo prosim sneg ... :? .... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .... hočem sneg .... sneg sneg sneg ... :angry: :angry: :angry: .... ah grem prosto po Prešernu malo ven, pa po zgledu Cankarja bom srkala nekje še kavo ... upam, da najdem kje kakega fajn :naughty: kelnarja .... :ph34r: B) ... ah ja pa še tole, a ste videli kolko bi se dalo dobiti na lotoju, če bi le človek vedel pravilno kombinacijo seštevkov cifer, ki bi prinesle blagodejni materialni oddih vsaj za nekaj brezbrižnih in ludo žurerskih dni ... :hmm: :? ... ah ... kje sem ostala ... aja ... glih sem prišla domov ... okej ... torej morm naprej ... :unsure: :xx:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet sam, ničemur podoben, razočaran, raztrgan in nepoboljšljiv dan, ki kar kliče k opustitvi namer, usmerjenih v trenuten čas in zelo kratko prihodnost minimalnega pričetka naslednjega dne

puhlo pričanje stenske ure stalno rojeva odvratne sadove, ki ne po obliki ne po izročilu spominjajo na nič človeško ustvarjenega, izrečenega

navdih je nepopoln, slabo izdelan in izpeljan, zato ga krasi malodane otožna količina izvirnih in ušesu novih prijetnih čebljanj tega dneva človeškega

povzetek slabosti nadalje odbijajoče vpliva na situacijsko celostno zmožnost občestva, kar ga vrže v globoko apatijo raztegnjenega časovnega pasu

ker pa namena pisati o slabostih ni več, sem kar prekinil blodnjo neuspeha in se s polno energije novega zagona in še ne čisto izdelano strategijo cilja o smeri nadaljevanja začnejo misli zaletavat v splošen poseg v bit človeštva

biti sit, redno parjen in splošno zadovoljen - komu kje kdaj in koliko še manjka, za doseg popolnosti, je odgovor na vprašanje; želite prosim

kaotično urejene reke neimenovancev drvijo po umetnih strugah apokaliptične podlage, pri tem pa med seboj ustvarjajo edinstvene vezi, potrebne za napredek, razvoj, višje dobro - kot ga imenujejo

kdo naseda? mogoče ladija na nizkem rečnem dnu, mogoče prijatelj, ki na zastavljeno mu polovično vprašanje odvrne "kaj", v odgovor pa dobi "šipkov čaj", mogoče pa kar vsi

vsi, mi vi oni, pretekli sedanji in prihodnji, vsi odvisni potomci moči besede nad orožjem, interesov neprimerno močnejših posameznikov, ki so prvenstveno bit že dojeli, ali pa so po spletu skrbno načrtovanih okkoliščin dosegli nevreden jim vrhunec

sla po moči je skupna, izvršljiva in redno udejanjena, že pri stiku dveh predstavnikov enakih in različnih sort, ki se širijo po prostranstvih vse dežele, zasnovane le na nekaj osnovnih kemijskih sestavinah

to je življenje, ustvarjeno za nas, bili smo izbrani in v tem smo srečni

moti nas tuja sreča, ker sreča je redko deljiva

motijo nas tuji uspehi, ker tudi ti so redko deljivi

k sreči obstaja naravno razvit proces druženja, komunikacije, ki je sposoben z dosežki najnovejše tehnologije vzetu času veljavo in ga pri tem do polovične mere pritisniti v kot in tako pospešiti gradnjo nove ere, ki bo za celotno skupnost lepa, prijazna, brez vojn in naravnih nesreč, bolezni

lepo bo, kot je bilo lepo rečeno pred 1.000 leti, da bo takšno obdobje nastopilo danes tukaj

ni ga, nikoli ga ne bo in vedno bo tako

bodo pa upi in ti držijo meso v pokončnem položaju, dokler čas zopet uspešno ne obvlada misli posameznika, ga začne krivit, gubat, rahljat sečne mišice

torej le zmaga čas, čeprav na koncu dobe posameznikove, vedno zmaga čas

zato torej rek času čas

neizpodbitni zmagovalec pa le nemo opazuje in golta vse, kar kakršnakoli fizična sila ustvari

uživajmo, dokler smo živi, to je namen človeka, za posmrtno bomo odgovarjali potem, ko nas več ne bo oz bomo le še bled spomin pokopan nekje globoko v preteklem času

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohorje je belo, sneg tudi na cestah, mogoče se bo tokrat prijel. v dolini nič, ceste relativno suhe, samo da bi bilo še enkrat 11 stopinj tako kot včeraj (no time to ride :cry: ) pa bi mašina spet pela.

drugače pa "ništa novo na zapadu", life semi-sucks .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri dnevi se začnejo boljše, nekateri slabše, večina jih leži v nekem sivem povprečju, kot da je edini namen tega, da se ta dan zbudiš v pričakovanju ali bo kak dogodek vse prevesil na boljše ali (kot vse prepogosto) na slabše. Le redko ostane semi-sucks, kar je obenem tudi dokaj slabo, saj se tako cel dan sprašuješ kdaj se bo zgodilo to, kar se neizbežno more. Čutiš, da se bo zgodilo nekaj velikega, male malenkosti kot dobesedno pomije za kosilo ali nesladkana kava zjutraj, gneča v mestu in idiot, ki te zaparkira, vse je sprejemljivo. Ne pustiš se prevesit na drugo stran, konec koncev si rojen optimist, poiščeš najboljše v vsaki situaciji, čakaš in čakaš ker veš da sledi "IT" - the realy big thing. Seveda si "IT", kot večni optimist predstavljaš kot nekaj veselega, nekaj kar bo naredilo dan dober in super in oh in sploh.

In ko tako čakaš na "IT" in minevajo ure, se veča nestrpnost, napetost raste in nato se zgodi BANG!!!!!!!!!!!!!!!! :wacko: :blink: :kva2:

Ni "IT", ni nič resnega, nič posebnega, samo manjkajoča datoteka ali nedelujoč program, neumen telefonski klic ali trobljenje nestrpnega kretena, ki ne razume, da nekatere ženske ne morejo avtomobila obrnit skoraj na mestu med dvemi stenami. Malenkost in eksplozija je neizbežna, kri zavre, usuje se plaz besed in veš, da so se uresničile zle slutnje - danes ne bo dober dan. In spet zaigrajo limpi -It's one of those days,.... :angry: :BUA: :nono:

WTF, to ni filozofsko razmišljanje, samo preprosto vprašanje "Ali se po jutru pozna dan?" ali kako lahko nekdo poje "Vem, da danes bo srečen dan, to sem začutil že zjutraj..."

Je vsak dan odločen že zjutraj in kot tak tempirana bomba katere edina razlika je v polnitvi. Koliko lahko vplivamo na to in če ni, kaj je tisti "IT", ki ga prevesi na eno ali drugo stran?

Fuck IT, edini "IT", ki ga poznam je motor. Pa kaj se mi bo zmešalo do začetka sezone? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstanem in v glavi mi odbija, kakor da bi jo mela stlačeno v velik cerkveni zvon, ki ravno odbija opoldne ... groza si rečem in vseeno stopim pod tuš, prepričana, da bom šla v službo ... ampak po nekaj minutnem tuširanju je bolečina še večja in preseli se še v želodec ... ne bo šlo... sranje ... kličem tajnico in ji povem, da me ne bo ... zvalim se na kavč in takoj me zmanjka ... telefon ... vrže me pokonci, kot da bi me kdo izstrelil, pogledam na desno ter počim z glavo direkt v steno (no fajn, že itaq sem nora, zdej pa še to) ... na telefonu neznana številka ... fak, si mislim, a ravno zdej me morš nervirat ter se ne oglasim ... pogledam na uro 15.00 ... KAAAAAAAAAAAJ od sedmih do zdaj sem spala ko ubita, pa to ni res ... glava še vedno boleča, želodec še bolj, ker vase še ni dobil nič ... naredim si mislije s sokom in ko dam prvo žlico v usta skoraj kozlam ... fuj, pokvarjen sok ... vržem vse v školjko ter zamenjam sok z mlekom ... dobro bo ... nato spet zaspim do 17.00, ko pride domov moja boljša polovica ... zmeri mi vročino ... no, še ta se mi manjka... kako sovražim bit bolana ... zopet me premaga spanec za dve urci ... sploh ne morem verjet, da samo spim ... ko si zmerim vročino je še večja ... pa to ni res, pa ravno pred soboto se mi mora to dogajat ... naj gre vse nekam ... js grem v soboto gor, pa tut če po vseh štirih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popolna praznina obkroža širne kotičke, ki jih uspejo projecirat vsa čutila človeškega telesa, tudi v stanju, ko zavest počiva, spi

težko bi bilo določiti barvo praznine, mogoče je bela ali pa črna, vsekakor pa ni nekje vmes

da zaprem pipico na odvečnem odvodu misli, izključim črno in ostane mi le bela barva, barva nežne neskončnosti in mehkega prikaza deviške snažnosti, pri človeku tako zaželjene vrline, ki pa je nažalost le umetno sproducirana modna muha mondenega sveta

tako globoko je zakoreninjena, da mi je že všeč, čeprav globji in trezen pomislek spravi v tek prastaro kolesje, ki mu od časa do časa že zmanjka nekaj pogonskih zob kar botruje preskokom na razumni ravni - napak v predstavi praznine

sicer lepo zaobljena, kakor dekliško telo v najboljših trenutkih, postane občasno zverižena, zgubana kot stara ponošena rjuha, ki je prek sebe spravila že ničkoliko porodov

povratek k prostorskemu zaznavanju niča je izpopolnil vsak čut do te mere, da se lahko tudi v pustem pogledu otožnega sadeža izsili iskrico radosti, ki daje krepost še tako jadnim in nepronicljivim sprehajalcem na ozemljenem planetu

moj svet, moj obstoj, moja krivda in moj doprinos naj razplamtijo zavedanje obsega v še tako pikro celico, ki bo zdaj zdaj odpadla iz človeka, magar v obliki prhljaja, nosnega kosmiča ali ušesnega masla

razmislek o dognanju fiziološkega truda pri prevzemu lokacijskega nereda praznine postaja nemogoč, nefiksen, nestrukturalen

temne sence izginjajo v ideji lepote, vsa mehkoba je dosežena, celotna raven je izpolnjena, a kaj, ko je to le del praznine, kaj šele neskončnosti

bo dosežena v pravem času, ji bo vrnjen ves sijaj in nadvrednost neenačena zamegljenemu pogledu vsevidnega očesa?

bo; okrašena podoba miselnega preskoka moči človeštva se v skupku energičnega zbora predrugači v zloveščo podobo kreacije, sicer ustvarjalne, ampak precej bolj razdiralne do celostne neskončnosti, našega skupnega cilja

neskončnost in kot njen največji sestavni del praznina, sta določeni, ne vsakomur, meni sigurno

divja natura je dojeta, ujeta v okvir in zaprežena kot neskončen vir aktivne potovalne moči, zmogljive v vsakem delčku praznine, sprostiti in dopolniti razliko, ki jo ločuje do neskončosti

ni še konec, je nekje vmes, vmes pa vrhunec, tako veličasten, da je preprosto neopisen, ni besede, ki bi zmogla izrazit to silo, že skoraj gnev ob tej nezmožnosti

pa vendarle, pok, začetek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kljub zelo slabem spanju ponoči (nevem če sem 3 ure normalnega spanja skupaj spravil) sem se brez težav vstal ob 8.15 (tisti ki me poznajo vejo da med pred 10. ni dobro klicat ker sem v komi). Pospešeno tuširanje in že čez 20 minut sem sedel na kavi. Kava se je razvlekla v 3, minili sta 2 urci in nekje takrat sem si začel pet:" Vem da danes bo srečen dan, to sem začutil že zjutraj...."

Po kratkem miru ob prihodu v pisarno so začeli telefoni zvonit kot zmešani, kot da bi vsi šele danes začeli prvič po novembru delat :devil: . No ja nič posebnega, vse OK in potem "IT".

Življenje me ma rado, jaz sem najbolj srečna oseba na svetu, life is beatifull in jaz sem center vesolja!!!!!!! :yea2: B) :P :D .) :) :OK: :naughty: :P :D :lol: B) :) :wub: :afro1: :afro2: :010 :010 :010 :010 :010 :010 :beer2: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :yea2: :yea2: :OK: :smoke: :yea1: :yea2:

ja res, življenje je lepo, ma kaj lepo IT FUCKING RULES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS: pa preden kdo vpraša, ne nisem zaljubljen, razen mogoče v novo ljubico, ki se nasmiha za drugo leto, stric akrapovič pa ji bo lep dodatek naredli .) B) :yea2:

ah a sem že povedal da sem srečen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, joj...me je kar malo strah pisat v tole temo, ker ste vsi tako lepo vse napisali...in po svoje...ampak, treba probat tud kaj tacga...mah, je minilo ze ful let odkar sem pisala...pisala le zase...pa so vsi zvezki mojih misli zgoreli v nasi kurilnici...ker da vcasih clovek tudi tako obdobje cez, ko odrasca, ko se lovi in je nesamozavesten in pod vpivom drugega, da potlaci vse tisto kar ima najrajsi, kar najbolj ljubi, kar ga najbolj zabava ...potlaci sebe...ampak mi ni zal za take izkusnje, ker konec koncev nikoli ne bi dosegla tega, kar sem...sama pri sebi...zase, za svojo duso...traja, da si oprostis, da pozabis, ko si jezen na vse in vsakogar...tudi nekaj let, ko mislis, da ne bos prezivel...ko se ti u bistvu ne da ziveti...ampak na koncu se le moras odlociti ali zelis nadaljevati in se smiliti sam sebi, ali pa narediti nekaj zase in se zaceti veseliti tega zivljenja, za katerega te ni nihce vprasal, ali sploh zelis biti tu ( seveda vmes poskusas vse nacine, ki bi ti bili lahko v pomoc...prav vse)..in ko se spet na novo zgradis...ugotovis, kako lahko ta nasa psiha vpiva na pogled, na zivljenje...grozljivo...in obenem razveseljujoce, ker ves, da le ti in samo ti lahko vpivas na svoje zivljenje...

he he he...zdej sem zabluzila...hotela sem pa povedat, da sta bila zdele res 2 vesela tedna za mano..zanimiva in zabavna...premisljujoca, vendar zaradi tega ne obremenjujoca, niti zamorjena...kako je lepo, ko ti nekdo rece: hvala, ker si moja prijateljica...in ko spoznas tudi koga, ki si ne nadane maske pred tabo, ampak je tak kot je...res je zanimivo, zakaj se ljudje tako trudijo biti nekaj kar niso...in ko se skrivajo za svojimi maskami in dejanji, zaigranimi custvi in laznivimi besedami...pa tudi za razlicnimi komunikacijskimi zvezami...in kako je tezko ljudem priznati, da so naredili napako ali nekaj narobe...menda smo vsi ljudje z napakami...vsi naredima kdaj kaj grdega, kaj neumnega...pa kaj...kje naj si pa naberemo izkusnje in zrastemo v sebi...ah, res me ze prav zabava ves ta folk...niso vredni moje pozornosti, ki jo namenjam po svoje ljudem, ki jih imam rada...ceprav jih je zanimivo opazovati in se uciti od njih...

na predavanju...sram me je...to mi se v norih studentskih letih ni uspelo...polovico predavanj sem na pol spala...parkrat zakinkala...polovico sem se pa norca delala iz teme predavanj...ampak na koncu mi je profesor prav prijazno posodil svojo knjigo...srcek :wub: ...yst bi sama sebe ven vrgla iz predavalnice...sem pa vsaj prisla do zakljucka kaksna bo tema moje magistrske...he he he...tud (K)Urbi si je danes vzel cas zame...tud se en srcek :wub: ..upam, da ti bo jutri slo...drzim pesti...za konec vecera pa se mi je na bencinski priblizal en lustkan kuzek :wub: , me pogledal, stopil cisto blizu mene ter pred moje noge polozil kamen...pa sva malo kamen metala in ga lovila...mah, kako je res lepo zivljenje... :wub: :wub:

d.j. :004

Popravljeno . Popravil bubamara
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhu moj motor je pripravljen, notranjsko je zametal sneg tako, da ga naložijo jutri in že jutri bo v moji garaži skupaj z dvema velikima gajbama delov (sicer je normalno vozen ampak malo viška delov ne škodi). foter že pizdi ker bosta po novem v garaži 2 motorja, en moped, polno delov, kolo in ostala šara. sicer če pa hoče delavnico naj si jo zgradi, garaža je za parkirat motorje :devil: :P

še ena slikica, pa še iste barve je! aja komentarjev na motor ne sprejemam ker tako grd, da je neizmerno lep :wub: :P in oh in ah in sploh, meni the best!!!!! :yea2 :wub: :

sicer pa ga boste lahko videli v živo prvič ko bo FS bližje kot 50 km od mene :P .) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razne mize, pulti, polelektronke naj bi se nahajale v zgornjem delu klobasarijade, zato pozivam sodelujoče občestvo, naj z rezervo in prefinjenim občutkom pokontrolira svoje izmete, vsekakor pa to ni nobena prepoved, ker tema gre le prosto pot

to naj bi bila šala :unsure:

pervy, 2 zapored...naj ne bi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk malo je potrebno, da je človek srečen .)

LP by gebre

ja kakor vzameš...pri nas to pomeni da bomo par dni brez avta torej vsa opravila potekajo peš....pa še do punce ne morem prit....

je pa res lepo gledat ko sneži...notri na toplem ob radjatorju veni pa prava zima....skodelica čaja..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno svboboda!

rešitev izpod jarma stiske, vladajoče skozi dalj trajajoče obdobje zadnjega časa

višave in nižine so se staknile v momentu, pobuda je zopet prevzeta iz lastne glave

nikogaršnji človek, vedno dokončani stavki, pilotski podobna kapa in predrzne misli, tudi malo žgečkljive

majhen namen pozornosti dokaže veličino človeka, vsa simboličnost v trenutku izgubi pomen, moč se izraža le še preko krutega ravnanja samokontrolirane sposobnosti

stisk konic prstov na sencih, rahel pogled navzdol, oči priprte, občutek lebdeč

globok vdih, sanjski napredek, izvršen namen, poljub neresničen a hoten

le trenutek traja, da se nepovabljene misli vtihotapijo v drugo glavo, izhod je nemogoč, dokler ni resnično zaželjen in odobren

ples očesnih zrkel naznanja bližnji plaz solza, spontan kakor rojstvo, olajšujoč kakor močan dež na žalostno pogorišče hiše starih staršev, vezi s preteklostjo

vsi mi smo tisti, ki krepimo skupno usodo, jo tudi slabimo, ogrožamo in na druge načine mogoče nehote načenjamo - takšni utihnite (ni govora o pisanju v to temo, da ne bo pomote ;))

utihnite sami, ali boste "utihnjeni" od drugih, vrlih in skupnosti dobro želečih struktur, narejenih po naključnih, idealnih spajanjih najmanjših sestavnih delcev

utihni, daj mir, kdor prinašaš razdor, samovoljo, vnaprej določene odgovore in le lasten prav

utihni, ali se spremeni

kot koristno se lahko upošteva dejstvo, da ni vse grozno, kar drugemu ne paše, skupno gledano je vse slabo, pa tudi vse dobro, zato začnimo in končajmo: pri dobrem seveda

in le strmeče je obstal del, šolan a nenaučen, pameten a nerazgledan, odgovora sposoben a nemoder, svetujoč a neiznajdljiv, sit in kljub temu nenasiten

pozdravljam vas, kajti ustvarjen pomen le tako dobi popolno sliko, odraz slabosti, dokaz obstoja dobrote

ne pozabite, vsaka malenkost veliko pomeni, tudi če je skrita, neopazna, na pogled vsakdanja in v celoti sestavlja velikost

čustva so neizbrisna, v vsakem trenutku obudljiva, a največja vrednost in kvaliteta je njih vzdrževanje na približno enaki ravni, ki je najlepša kot odraz velikih nihanj v trenutkih posamezne osebe

mar se pisanje prej in kasneje razlikuje v osnovnem nasvetu predloga izvršbe nivoja komunikacije?

štiri stene te obkrožajo, kakšno okno in pa vrata; izkoristi silo vzdržljivosti objekta in dopustnost pri dostopanju ter možnosti pogleda navzven, ker le močan potres te lahko odreši te zapovedane poti

bodi z mano in pa spremljaj sebe, najraje z motorjem - edinim bistvenim prevoznim sredstvom našega časa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri snegu. Mi smo včeraj gazili po skoraj pol metrskem. Od poznega popoldneva do zgodnjega jutra (12 ur) ga je na avto namedlo več kot 20 cm. v okolici je že prej bilo kakih 30 cm snega. Lokacija: Vojsko nad Idrijo.

Še dobro da smo bili cel dan -noč zelo dobro volje in nam sneg niti ni preveč pokvaril zgodnjo jutranje vožnje nazaj v LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri snegu. Mi smo včeraj gazili po skoraj pol metrskem. Od poznega popoldneva do zgodnjega jutra (12 ur) ga je na avto namedlo več kot 20 cm. v okolici je že prej bilo kakih 30 cm snega. Lokacija: Vojsko nad Idrijo.

Še dobro da smo bili cel dan -noč zelo dobro volje in nam sneg niti ni preveč pokvaril zgodnjo jutranje vožnje nazaj v LJ.

predstavljaj si nas ko smo bili na pikniku v lovski koči....ob 12h je deževalo ob 20h zvečer je bilo 30 cm snega....smo imeli manjše probleme da smo prišli z gozda...

pri nas je zdej okol 40 cm snega...plužijo stalno sam ne pomaga nič...pa še burja je potegnila.....bo treba jutri kidat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SNEG-to mi deli!!!samo upam da bojo tud temperature mal padle,ker v kranju mamo bol eno brozgo,ne pa sneg...bo treba spet kej v hribe :)

in zakaj imam tudi rad sneg?ker se zelo rad vozim na počez z avto...ampak dons me je to koštalo počene alu feltne...pa volan se mal čudno obnaša :? :unsure: :wacko: ...jebemti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tudi js kidal, ta je resnična! Sem bil na enem žuru, madona so bli čist zmešani. Za kuharja so me meli. Sem jim same resnične pravu, pa so mi vse verjeli. Pa mal sem jim pokazal kaj je to prava muzika, madona so se potlej vrteli, da jih je blo veselje gledat. Zjutri sem jim še jajca speku (pa ne moja), pol sem pa mogu it, ker če ne bi pa moja tečna ratala (pa ne jajca, žena)

Popravljeno . Popravil bruno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri snegu. Mi smo včeraj gazili po skoraj pol metrskem. Od poznega popoldneva do zgodnjega jutra (12 ur) ga je na avto namedlo več kot 20 cm. v okolici je že prej bilo kakih 30 cm snega. Lokacija: Vojsko nad Idrijo.

Še dobro da smo bili cel dan -noč zelo dobro volje in nam sneg niti ni preveč pokvaril zgodnjo jutranje vožnje nazaj v LJ.

Vpraš Milenco, zakaj je morala v nedeljo pred odhodom še ene hruške ruknt :blink:

Al pa mene, ker sva odhajala šele ob petih popoldne :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!