Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

... ljudje z masko na obrazu ... vedno več jih srečam, vsepovsod jih je polno in ko že misliš, da si se jih naučil izogibati ... PONK ... trčijo vate kot strela z jasnega, pri čemer se prvi trenutek niti ne zavedaš kaj je to bilo ... dokler na tleh ne vidiš ležati maske, ki nemo bolšči vate z obtožujočim pogledom in ti hoče vsiliti KRIV SI ... seveda, če jih ne poznaš podležeš, vendar ko doživiš nekaj bližnjih srečanj z njimi te ne ganejo več, s čevljem z 10 cm ozko peto stopiš nanjo, malo bolj ostro pritisneš, zaviješ z njim malo levo, malo desno ter gledaš kako se nemočno pači pod tabo ter brezupno kriči. Pa ne zaradi bolečine, ampak zaradi poraza ... zaradi njihovega pomanjkanja samozavesti, ki jim ne dovoli, da bi bili iskreni, da bi bili sposobni pogovora brez kričanja in obtoževanja, ob kavici ... ampak ne, oni odvržejo masko, nato si brezbrižno nataknejo novo in v svojem besu in pomilovanju samega sebe počasi in mukamo pozabijo, kako si jim s tisto peto zmaličil prejšnjo masko ...

Ampak jaz sem danes dobila najlepšo čestitko, kar sem jih lahko in požvižgam se na vse maske in z veseljem bom pohodila še naslednjo, ki me kani morda v prihodnosti zopet presenetit. V ta namen si bom nabavla še višje in še bolj ozke pete :devil: :devil: :devil: Jaz zloba vseh zlob :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosm da mn bo jutr končno ratal popravt matematko :ph34r: :?

LP by gebre

držimo pesti... :yea2:

jst bi pa rad čimprej ozdravu...sem prehlajen in posledično so cukri astronomski.... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima smisla...

nevem kaj bi sam s sabo...

med tednom samo delam v službi in ko pridem domov se pa še tam kej najde...

in če mi slučajno ostane kej časa bom šu knjigo brat, ker me tako kot vsaka potegne vase in namesto da bi pil pivo al pa vsaj babe preganjal po gostilnah-jest doma berem in komej čakam na vikend

in ko končno pride vikend spet berem ker se itaq nimam kam za dat, ker je zunej itaq sibirski mraz, tko da se mi ne da niti na kolo...

...ampak prihaja olajšanje - počasi se bliža poletje, čutim ga v denarnici...

spet bo treba šparat za gume in registracijo...

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je danes klical serviser, kakšne barve hočem imeti filter za zrak, pa sem mu rekel: "mat črno" (valda...itak...). Potem je pa hotel vedeti še, kakšni naj bodo šraufi gor - srebrni ali tudi črni. Pa sem rekel "črni" pa je on rekel da mam vse ostale srebrne, pa sem pol rekel naj bodo srebrni (I'm so easy to handle...).

Pa še ličarju nese zadnji blatnik pa še nekaj krame, tako da bi moralo biti končano v petek. Ampak še vedno mi je manjkala zadnja luč. Pa sem jo šel danes nabavit. Pa sem ful zadovoljen.

Ah, svašta...

Mogoče bo pa moj motor skompletiran že do konca tedna :kva2:

(Sej nimam pojma zakaj to tle gor pišem, ampak svoje veselje moram pa tudi malo delit... :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ne bo konec sveta. B)

Ker si moram še depilirati noge,

...

ker pogrešam italijanske kancone ali vsaj delčke njih,

...

Neeeeeeeee, danes definitivno ŠE NE BO konec sveta.  B)

To čuvši je Toto Cotugno v en glas zapel:

Lasciatemi cantare, con la chitarra in mano

Lasciatemi cantare, sono un italiano

Buongiorno Italia, gli spaghetti al dente

E un partigiano come presidente; con l'autoradio sempre

Nella mano destra e un canarino sopra la finestra

Buongiorno Italia, con i tuoi artisti, con troppa America

Sui manifesti. Con le canzoni con amore e con il cuore

Con più donne sempre meno suore

Buongiorno Italia, buongiorno Maria

Con gli occhi pieni di malinconia, buongiorno Dio

Lo sai che ci sono anch'io?

Lasciatemi cantare, con la chitarra in mano

Lasciatemi cantare una canzone piano piano

Lasciatemi cantare, perchè ne sono fiero

Sono un italiano, un italiano vero

Buongiorno Italia che non si spaventa,

Con la crema da barba alla menta; con un vestito gessato

Sul blù e la moviola la domenica in T.V.

Buongiorno Italia col caffè ristretto

Le calze nuove nel primo cassetto

Con la bandiera in tintoria e una seicento giù di carrozzeria

Buongiorno Italia, buongiorno Maria

Con gli occhi pieni di malinconia... buongiorno Dio

Lo sai che ci sono anch'io?

Lasciatemi cantare, con la chitarra in mano

lasciatemi cantare una canzone piano piano

Lasciatemi cantare perchè ne sono fiero

Sono un italiano, un italiano vero

Lasciatemi cantare, perchè ne sono fiero

Sono un italiano, un italiano vero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest se počutm odlično.zdele treba mal učit da spacam tisto energetiko...to bo že...

sicer pa vreme je mega,včeraj-sredo smo preživel in še vedno čakam jutri-petek :D

smeško nikar tako črnogledo ne glej v svet;) če se ti kej v hribe hod prid za vikend na en čaj gor...

glede poletja...ej kuko ga jst težko čakam...uff men se bo strgal...uaaaaaa kr mravljinci grejo po hrbtu... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je dan navaden, neposeben in povsem nespecialen, si zasluži še lepšo obravnavo, že zaradi nepomankanja moje človečnosti

sam je, potomec lepega časa, ujet v kratkem pasu, ki je razčlenjen na sekundo natančno in še dlje

vsi drobci ne pomenijo nič v posamezni obliki, zato ga rade volje in brez pretirane vneme nahujskam k bolj rigidni zasnovi, na nivoju neznane nam dimenzije

samo, pišuka, me je okrog prenesel, ker nisem verjel v njegovo zmožnost hitrega prilagajanja, zato me je malce povozil

sej velja, da vzponom sledijo padci, (ravnina pa ostane vedno ravna), kar pripelje do novejše in boljše zavesti pod krinko človeka, ki naj bi veliko razmišljal in se tako tudi predstavljal ostalemu svetu

ma ne verjamem še tej čenčarijadi in se raje spoprijateljim z osnovnim gonilom staranja, kar pa mi na žalost ne prizanese sovpadajočih tegob, ampak kot pravijo, sivo je šarmantno, ričard ger, možic prave kvalitete, pa še po ekranih zna malo poplezat

ko rečem možic, se spomnim na množice in pa nožice, ker se križajo, delijo, solastijo in na druge načine komunicirajo, zato si takoj obljubim, da bom današnjemu dnevu pripomogel na najbolj osnoven in vedno učinkovit način; živel ga bom, pismo te bom živel in srkal vase jačino naboja, ki se širi po ozračju, kljub splošni neposebnosti skupka trenutkov ujetih v množico dneva in med nožice možica, podobnega mr. R.G.-ju

spet pohvalno samemu sebi stopam po čvrstih tleh (čeprav bi raje kar poletel) in si igrivo tleskam neznano melodijo, sproti izmišljeno, kot si srce preko možganov določa jačino in frekvenco utripa ter kratke vmesne trenutke pavze, ki mu omogočajo precejšen rok trajanja

tu ni primerjave s predpisi, ki določajo datume, hvala bog..meni

meni, da sprejemam to stanje na drugačen način, kot moraš podobno storiti tudi ti, če želiš seveda

malo več kot pol ga je že mimo in kljub velikim medsebojnim podobnostim vsakdana (kar se posameznih trenutkov tiče), je vedno novo doživetje

tudi srečanja istih, enaki, podobnih ljudi vedno obrodijo drugačne sadove, v katerih je najlepše uživat brez predsodka in s polno mero telesne drhtavice in ježenja kože, kar mi trenutno dogaja

pohvala vsem soudeležencem, pretentat se vas ne da, atentat pa je že grda beseda, zato jo ne bom uporabil v spisu ampak le omenil

plačilo je bilo težko, res, tu ne gre forsirati izmišljene resnice, a za vedno bo ostal nekakšen up v boljše razumevanje okolice in dogajanja, ki mu trenutno pravimo samostojna interpretacija preteklega, sedanjega in prihajajočega obdobja

zaenkrat še prerelativno in premalo povezano je tole čečkanje, ampak v roku nedoločenega časa se vsaka misel, še tako preprosta (preprosta ja!!) razbistri

kamni so lahki in težki, vse ostalo tudi, vzpon je težak, spust je lažji, kakšni so torej ravninski kamni? lebdeči? mrtvi? nakomirani? pijani? zalimani?

odgovor je: ne obstajajo

kot ne obstaja marsikaj povedanega in zakoreninjenega

vedno ravnaj naravno

popust za redne člane je 50%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po našem hodniku se vsak dan sprehaja mnogo živali, največj je pernatih ... kokoši, goske, race, tut kak piščanček se vmes najde ... potem je pa dosti še kozlov, pa bidrov (bider je po Koroško oven), krave so tudi (tiste najdeš v računovodstvu - vse imajo ogromne riti, pa tako čudno hodijo, čeprav bi jih lahko včasih uvrstil tudi med lenivce), petelinčkov je tut kar neki (tako lepo se šopirijo in paradirajo po celi bajti), sam konjev pa ni (na žalost, konji so mi všeč, si oči na njih spočijem), uf pa hien je cel kup ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebilo se je do nas.

Zledenelo, snežno, smehljajoče.

Pod košatimi nasmehi smrek,

v duhu svežih gorskih vetrov,

ki se podijo in brusijo,

se preoblačijo in prečešejo

med skalami.

Blizu srca, med ljudmi,

ki iščejo.

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lacen. sicer malce a pozno a vseeno. lacen. :blink:

BTW sem razocaran. se 98 se nas ne more zbrati ob istem casu na istem kanalu.

......shame shame shame .......... on us.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jej, lakota je izvor življenja

sam sem že in še me čaka, okol pol enih, futrarska promenada veselega zobovja

grizi, melji, žveči, goltaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

160gramski papir sem kupu.... pa karto severne Makaronije....pa dež pada....jaz pa brez parazola... dancing in the rain :yea2: ... uživancija..... pa PETEEEEEK JE!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma - sneg; na poti domov - sneg; v službi - dež. Še dobr da sem pod streho :P

Še dobr, da je danes PETEK :yea2:

Še dobr, da greva zvečer z M na večerjico :yea2:

Še dobr, da se bova na povratku srečala z V in M :yea2:

Še dobr. da mava pol ene plane :naughty:

Še dobr da sem :yea2:

Še dobr... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr, da je šla M (končno) likat :yea2:

Zgleda da jo je NOB utrudla. Čeprov smo zmagal :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otroci, dolga pot je pred vami, daljša od predvidene in še daljša od začrtane

škoda, ker ni škode pri premajhnem in nečutnem izražanju, ker to je moja želja št. 1

med pisanjem si v uh, sem se spomnil, da ni vse ljubko, kar je majhno in da ni vse lepo kar tako izgleda, prispevši do končne misli, spet zelo preproste: nezmožnost v nesposobnosti

ko se rodiš rečeš mama, ko malo odrasteš, rečeš še kaj več, po glavi pa se ti mota večinoma sex

ker marsikdo odrasel še ni uspel priti čez prvo fazo, pridrvi iz globin med izdihnjenim zrakom sestavljena poved, ki pa je pregrda, da bi jo sploh zapisal, zato bom preko ovinka ali dveh izrazil trenuten vpliv na nekega določenega posameznika

verjamem, da je življenje težko in da je več kot potrebno sproščanje telesa in duha, pa naj bo to kakršnakoli aktivnost, pisana vsakemu na kožo

lepo je, da prihaja do medsebojnega sprejemanja razlik in občasnega sprobavanja nečesa novega, kar že zadovoljuje bližnjega ti človeka, ampak nikakor pa odkrivanje tople vode, ki popolnoma izpade iz konteksta, ni in ne bo povzročila veselja skupnosti, ampak prihaja samo do mono, dialogov, ki ne pripomorejo k splošnemu plemenitenju

če se vrnem k sproščanju za vsako ceno in dobesednemu jemanju naslovov, se porodi želja po ukinitvi posameznih ust, ter uveljavitvi možnosti, da samo posameznik uspešno razvija svojo misel, brez da bi bil pri tem moten od nepotrebnih vmesnih členov, ki so obsojeni na zakrnitev ali izumrtje

k sreči za vse nas, pa naj utopične misli naprednega posameznika ne bi vplivale na družbo, dokler te niso podkovane z ekonomskim vidikom, zato je tudi naša želja, da bi bilo čim manj okoriščanja in čim več kvalitetnih postavk, ki bi predstavljale podlago lepšemu jutri, ampak s pričetkom že danes, takorekoč sedaj

res, dan danes je otožne sorte, nekje sneži, pri meni je sicer mokro, dežuje pa ne

pa dajmo vsi, vsaj tisti tega zmožni, začet verjet v lepoto vsakdana, v iskrenost kontakta in v moč obvladovanja situacije, četudi je resnično stanje malo drugačno

vera premakne še tako toge okvire, pa ne đizuz, buda, alah in podobni že izmišljeni načini obvladovanja, ampak ustvarjanje svojega

k sreči sem osebno že napredoval, določil krovno osebo v lastnem vesolju in jo poimenoval deratizator, v nadaljevanju D

D je prijetna stvaritev, vedno nasmejana, pripravljena pomagat, globoko v sebi pa skriva nam še neizpovedane kvalitete in te bom poskusil sedaj malo opisati, raztolmačiti

je moškega spola in zaradi tega nič bolj pomemben od ostalih

rad ima punce (v vseh položajih), tudi če je sam dominiran tekom noči

razlaga dominacije se skriva v prejšnji objavi, kjer obstaja opis vzponov in padcev, in dominanacija je vsekakor vzpon napram biti dominiran, torej jutro po noči pripelje do vzpona

D se rad pogovarja, rine v globine, dreza, nagaja, skratka v radovednosti mu ni konca in zato včasih postane malo težak, pa ne na nivoju zgoraj omenjenih oseb v fazi prve besede -mama-,ampak ker je čustveno navezan na posameznike, s katerimi komunicira

poleti ponavadi odleti visoko nad oblake in opravlja življenjsko mu pogojen nadzor nad vsemi spoznanimi dušami, zato pa ga neizpovedani novinci niti pod razno še ne zanimajo

D nikoli ne umre, vsaj tako sem go pripoznal, in najbolj v slast mu gre nekaj, kar ponavadi gre tudi ljudem, ki niso več toliko obremenjeni s kruto realnostjo ampak s človeško realnostjo, ki temelji na čutnem zaznavanju in čim manjši fizični participaciji v obsegu teka življenja

zahvala za to gre možganom in imenitno so povedali posamezniki, tudi podrejeni D-ju, da se lepo ne začne šele jutri in da ne obstaja v spominu prihodnosti nad strnjeno preteklostjo, temveč se je lepo začelo že z rojstvom in v realnem času spremlja vsakogar, ki se tega želi zavedati

ker sem sam še učenec imam precejšnje probleme v privzemanju te misli, ampak verjetno bo uspelo, pa ne jutri ali kadarkoli v prihodnosti

ko bo uspelo, bo uspelo tudi za vse nazaj, celota bo sklenjena v ključnem trenutku in občutki vrline bodo prevevali obe strukturi telesa

nekateri temu pomankljivo pravijo ljubezen, drugi sreča, tretji svoboda,..uspeh, radost,..in še mnogo posameznih lepotilnih okrajševalnih omejitev, tu bi izvedel povezavo in rekel, da je množica vsega tega le pridevniško zveličan samostalnik; lepa misel

odpnejo naj se jarmi enoličnega vsakdana, opazuj in zapisuj le razlike, temu je prvinsko ta tema tudi namenjena (piši, briši in znova piši)

kvaliteta ni pomembna, pomemben je preboj, kvaliteta raste s številom poskusov, vsakomur

kdor ne proba, izumre, čustveno seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi dozdeva da zadnje case nic novega ne zvem se nic novega ne naucim da sem totalno zanemarila svoje mozgane in razmisljanje in to je slabo ful slabo stiskat me je zacelo ipak sem sama kriva tole moje kao surfanje po netu se mi zdi me bo kostalo kar nekaj sibka osebnost najbrz ah ja menda bo boljs ce ne bo slabse ne ne ne zdej grem dol s tega neta in ne pridem gor vec sploh ....do recimo...ah ne brezveze...grem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem tud zdele na pir :D

sam še stuširam se pa gasa B)

aja če bi se mi kdo rad pridružu me najde v Kranju

mogoče v manjani

al pa cc ju

al pa v stari pošti

mogoče v rondoju...

no ja bomo še vidl :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je,

petek cas za kolokvij, prav tako sobota in nedelja in ponedeljek in torek in.......

Sej se en mesec poj se bojo pa zadeve pocas umirile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.J. zelo rada te berem :004

SymRu: D.J., a je tole primer take nezmožnosti izražanja? :)

ksno opazu ;)

ja, oboje je primer :yea2:

ma ni hudga my dearly beloved and sincerely developed co citizens :004

vsak ima svojo pot, kot že povedano in upam, da ob prihodnjem srečanju napolnite mojo kapo z bankovci, na katerih bo min število 1.000, seveda v tuji valuti, najraje śilínzi, dojčmark al pa slike vaših nagih teles (to leti le na girly part)

danes pa prepustimo lastni domišljiji, v 1- uri se lahko še marsikaj zgodi (veliko piva, orgazmov, poljubov, objemov, zašlatov, sklenjenih poslov..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne samo v eni uri ...

... v eni sekundi se lahko zgodi totalni obrat vsega ...

z nog na kolena me hočejo prisiliti

... niti ne vem več kdaj sem iz reda povzročila kaos ...

:SS ... :SS ... :SS ... I feel sick, very sick today ... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe,ljubim take vikende kot je bil tale :OK: :notworthy: :yea2: :)

samo ne da se mi pisat...poglejte 'ful lepe fotke' pa boste vidl da smo se mel res hudo,še dobr da nimamo teme 'žurerske fotke' ker bi jih lahko nafilal ene 100 postov :D .)

post-11-1073851787.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

batzajla, to pa je bil ta prav gangbang, če ste šli 5 na eno :o

drugače, če odmislim današnji izlet po gorenjski, ni bil ravno pozitiven dan, ampak, ker delit nesrečo ali slaba občutja ni vedno ravno najbolj zdravo, bom prišparal tegobe v premlev lastni notranjosti, ki bo po nočni podzavestni obdelavi izbljuvala rešitve v obliki počutja naslednjega dne; upam pa, da ne bo privrelo na plan v kasnejših situacijah, po možnosti, ko bo potrebna mnogoodstotna koncentracija in bo zahtevana prilična odgovornost pri ostro kontroliranem početju

zapira se zadrga moči, podkrepljena z nekaj ključavnicami in težko pozabljeno kombinacijo na paneli digitalnega vstopa v sistem, imenovan spomin

prišel je trenutni odklop, nenadzorovano in spontano, zato kakršnokoli upiranje ne obrodi sadov; prepusti se sebi, naj ti dela, kar ti hoče, v neomejenem obsegu in z navidezno neprenehajočim dotokom grenkobe v samo globino centra občutij

v vseh vodah sveta, naj se v tem času obrne veliko triljonov kubičnih kilometrov vode, ki naj bo pitna in pa tudi nadalje neonesnažena od našega početja, takoimenovan lastni grobokop

šele tedaj, ko dojetje osnovnih principov življenja, njega uživanje in skupne simbioze naznani začetek nove pasme rodu človeštva, bo izpeljana možna zakasnitev poteka časa in potovanja s trenutno nepredstavljivimi možnostmi, ki pa takrat ne bodo sama sebi namen

cilj bo drug, še vedno nečist, a mnogo bolj usmerjen (in s tem ranljiv) in napram danes; deratizatorski

širjave neznanskih globin in neskončnosti nezamisljivih višav se naj strnejo v eno samo točko, (pa ne pogovora z rezervo), tako sunkovito, da bo nad vprašaj postavljena še ena pika, ki bo označevala samo veličino razsežnosti te zagonetke

roke dvignjene visoko proti stvaritvam, tistikrat drugače imenovanim, bodo prosile za edini, zadnji up odpuščanja v grenkobi neprimernega početja zavedajočih

če verjameš v cilj, ga ustvarjaj; polena pod noge nezainteresiranih, nepodučenih, nerazgledanih, nezavedno zlobnih, vzgojeno škodoželjnih, plačano izvajajočih, na tuje ali lastne koristi se sklicujočih,..naj ne predstavljajo resno oviro ampak le nit, ki jo vsakodnevno (upam da.. :D ) potegneš med zobmi, jo izplakneš ali pa viške pogoltneš

še bo čas, in čas je sam sebi namen, da se pomeni (in ne obračuna) s preteklostjo, naznani vstajo novega bitja in mu iskreno zaželi uspešno izvedbo lepe in skupne misli, ki jo premore vse preveč naraščajoče število duš tega planeta

eno obdobje smo že preživeli, sposobnost krivljenja, konkurence in moči je pripeljala do trenutka, ko je vse lepo pozabljeno in le še hiti se, hiti proti koncu

postoj, zajemi sapo, umiri misli, raztegni usta v nasmeh in si oddahni

uspel si, odrešil si se, pa četudi le za sekundo

naslednjič bosta dve

kmalu bo večnost

mi smo večna bitja

bitja v večnem obstoju in s stalno željo po zavetju, toploti

to si v celoti daš lahko le sam, zato se objemi, ker le ti si ti

v spomin vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

batzajla, to pa je bil ta prav gangbang, če ste šli 5 na eno :o

to je sam ena slika k smo šli zvečer do 'križa' gledat sončni zahod in nazaj sankal,smučal,bordal,vrečkal(kako se pa reče vožnji po snegu z vrečko? :? :D )...

ni bla sama, verjem :P

čeprov me je ta vikend tko zdelal da sm dons prespal 2h telovadbe v šoli ;) in da me vse nekej boli,sem takooooo vesel da se je zgodil (vikend namreč:D) da bolj že ne morem biti

smučanje,bordanje,valjanje po snegu,lenarjenje čez dan, ponoč pa žurka :yea2: ej prjatli moji taki dnevi ti sicr vzamejo (fizične) energije za ene 2 dni,ampak tiste druge energije,volje do življenja al kako nej rečem...tega se pa ne da izmerit

...gremo dalje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nisem kaj prida pričakovala, ampak ker je eden od dragih prijateljev sem vseeno šla, prepričana, da se bom hitro vrnila domov ... že ko sem vstopila se mi je zdelo da vstopa v Zono Somraka in bolj ko se je ura bližala jutru, bolj sem bila v to prepričan ... v glavi se mi je zjutraj vrtel film, zraven pa misli, kako lepo je, da to še obstaja ... potem mi je v ušesa priletelo: "Letijo!" in planila sem v smeh. Ja race res letijo in zelje je še vedno po 500. Na poti domov še vedno nisem vedela ali je bilo vse res ali je bil pol Zone Somraka ali celo vse ... ampak ni bla tista zona somraka, ko gre vse v negativo, ta je bila zelo pozitivno nastrojena in vmes, ko sem bila prepričan, da me res nič več ne vrže iz tira prileti v uho stavek, ki me še zdaj malo vrže šokira ... nekako ne dojamem ... skušam pozabit, pa se vedno vračam nazaj, premlevam besede in se spet vprašam: "Pa da bi to bilo mogoče?" Ampak je ... tako kot race letijo in je zelje po petsto ... in tako kot nekateri še vedno ne vedo zakaj je veverica padla iz drevesa ... tako posebni so in tako prisrčni ...

Zbogom in vso srečno v Ruandi :004

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!