Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

Nč panike....pridem kaj na obisk....(kroničnolačnapress)  :OK:

Alla B)

ok, ti bomo pingvina sfrigali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar dolgo časa nazaj že, sem padel iz ladje v vodo. V morje.

Najprej mi seveda ni bilo nič jasno, kaj se sploh dogaja. Kje sem, zakaj sem tam, v katero smer naj plavam...

Saj v bistvu takrat sploh še nisem znal plavati, sem samo lebdel na površini.

Čez čas sem opazil zelo veliko diamantov na dnu. Glede na to, da še plavati nisem znal dobro, na potapljanje niti pomislil nisem. Poleg tega je bila takrat oz. tam voda res pregloboka.

Pa je minilo nekaj časa. Vsak dan sem malo bolje plaval. Počasi se je dno začelo bližati, voda pa je postajala vedno bolj plitva...

(Kar je seveda zelo čudno glede na to, da sem sredi morja, a ne? Kako je šele čudno, da mi ni treba nič jesti in piti, huh? STFU!)

Aha.

No v glavnem dno ni bilo več tako globoko, malo sem se že tudi potapljal, ampak diamantov pa ni bilo več. Samo še kosi in koščki zlata. Saj sem jih nekaj pobral toda zlato me ni nikoli zelo privlačilo. Ja, ja, saj sem probal plavati nazaj tja kjer so bili diamanti, pa mi je premočan tok to preprečil. Poleg tega nisem imel ničesar po čemur bi se lahko orientiral. Razen mogoče zvezd.

Ignorance is a bliss - sem rekel nekomu nekega večera, ko sva se pogovarjala o lepem, jasnem (mislim da še zimskem) nebu in o mojem nepoznavanju nebesnih teles.

No v tem primeru ni bila. Oh well, fuck it. There's plenty of fish in the sea oz. there's plenty of diamants, later...

Spet je nekaj časa minilo, pa sem začel malo razmišljati. Kaj pa bom jaz sploh s tem zlatom in diamanti tukaj sredi ničesar? Zakaj bi se sploh trudil in potapljal ter nabiral?

Tako sem na to takrat pozabil in sploh nisem opazil kaj spodaj je in kaj se dogaja.

Potem sem pa enkrat čisto slučajno malo poškilil navzdol in opazil največji, najlepši, naj, naj, naj diamant kar sem jih kdaj videl.

Seveda je bila tam voda (zame) absolutno pregloboka in to sem vedel že takoj ko sem ga prvič videl. Potapljal se nisem oz. sem mogoče nekajkrat poskusil, a sem hitro ugotovil, da nima smisla.

Gledal in videl sem pa samo še ta diamant in ničesar drugega. In to je trajalo zelo, zelo dolgo.

Vendar, kot ponavadi, je čas naredil svoje in ta diamant me je vsak dan manj sekiral. Nehal sem se upirati toku in počasi me je odnesel stran.

Poleg tega sem našel drug diamant, ki mi je bil všeč in predvsem - bil je dosegljiv.

Od takrat pobiram vse kar najdem. Vse tlačim v žepe. Poleg zlata in diamantov, nevede ali pa zato, ker se pač drži skupaj s svetlečo se snovjo, poberem tudi kakšen ničvreden in grd kamen. Pa tudi ni vse zlato (ali diamant), kar se sveti. Sem pobral že dosti dreka, ki je sprva zgledal zelo lepo in sem rabil kar nekaj (definitivno preveč) časa, da sem opazil kako sem se zajebal.

Čeprav že kar dobro plavam, me vsa ta teža vleče navzdol in vedno bolj težko obdržim glavo nad vodo.

Sreča v nesreči - nesrečna sreča, vsi žepi razen enega zelo majhnega, v katerem hranim samo res edinstvene in na žalost predvsem redke diamante, imajo luknje.

Tako, da stvari mi počasi a vztrajno padajo ven, ponavadi čisto neopazno. Heh, mi vsaj ni treba (no ja, vsaj ne tako pogosto) izbirati katerega naj vržem stran, da se lahko obdržim na površini.

Zadnje čase bi pa najraje kar spraznil vse žepe, se raztegnil in samo lebdel na površju kot že prej ter

čakal na ladjo, ki me je dol vrgla, da me še nazaj vzame...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v oci da naj jo gledam? Saj sem jo. In sem videl. Kam je gledala. Tja, kamor je sla.

Samo je pa res bila malo prehlajena. Zatecena. Ampak na pravih mestih. Da ni bilo slucajno kaj v vodi?

Kaj pa ce bi se midva malo veckrat srecala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je eden tistih dnevov, ko nisem za med ljudi ... ker se mi zdijo vsi po vrsti čudni ... ne, niso oni čudni, jaz sem čudna in potem imam občutek, da nisem iz tega planeta, ampak da so me za kazen postavili sem ... scary scene ... aliens all around me ... :alien1: :alien1: :alien1: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

.. no, zdej se mi pa že vse skup mal smešn zdi... :lol1: :lol1:

upamdamebotokljudipoznaltuttakrtkobomkajrabila :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

;) :P

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tud tko čudn, da sm že čist izgubil voljo do življenja. Ima kdo kak nasvet,

zakaj se splača živeti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je fajn :)

pejt na en sprehod,poč se v travo,zjokej če se je treba,pol pa s frendi na furo/pir/fuzbal/babe... :D

btw,jst sm tud za KTM :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad seksa!  :kva2:

Alla B)

:OK: .......in prijatlov in piva in motorjev - v poljubnem vrstnem redu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

babe  :grrr

Can't live with them, can't live without them  :rolleyes:

how troo :doze: :glare:

ampak zato pa pri prijatlih in pivu in motorjih (pervy dobro si to naštel :OK: ) ta dilema popolnoma odpade :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da moram vsake toliko casa kaksno mravljo v kuhinji spestat.... OK, se nekako prenasam. Ampak, zadnjic sem pa na balkonu pustil na pol prazen (a sem sedaj pesimist ;) ) kozarec cedevite. In "zjutraj" najdem v njem 7 (sedem) crknjenih mravelj. Utopljenih. Od pozrtnosti.

To je bila kaplja cez rob.

Sem pod balkonom poiskal mravljisce, tacas je pa zavrela voda v najvecjem loncu. Pa se sol sem dodal in vse skupaj zlil na njih.

:evilgrin:

Cez dva dni sem prisel pogledat "sadove svojega dela". Tiste mravlje, ki so se izognile katastrofi, so odnasale (kako bi temu rekel) mravljincja trupelca ven in jih zlagala ob zid bloka.

Strike two. :P

Pa je konec z mravljiscem...

Kaj sem sedaj jaszt?

So pa zacele neke vesce letat po stanovanju. Pa mravelj se tudi se nisem dokoncno znebil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!