Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

Vrstaaaaaaaaaa....neskončna vrsta!!!!!

Preznojena "dama" se nestrpno prestopa......nekako bi se lahko zaznali ritmični gibi.....trzanje medeničnega dela telesa.........

Ziba se levo.....ziba se desno.....občasno trzne z boku naprej......občasno nazaj......malček zastane......ponovi.

Mimika obraza izkazuje vso notranjo energijo,ki jo vlaga v dejanje, za katerega je prepričana, da ga ni nihče opazil. Oči rahlo priprte.....na trenutke izbuljene.......pogled šviga levo,desno po vrsti,ki je še pred njo.

Občasno stisne dlani v pest.........potrese z rameni in ponovno ponovi mednični ples.......

Res je zajebano, če človeka tišči scat.....pa je na voljo samo ena školka!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, a potem zdaj že vemo, če Helena Blagne tut včasih kaka? :blink:

:doze:

Nop.....ona kakca.....in poleg spušča golobčke

Karte prosim, .....karte prosim.....je vpil postarani....na pogled že rahlo okajen kondukter. Ko si opazoval potnike,ti je takoj postalo jasno....kdo se bo poizkušal izmakniti strogemu možaku.....in kdo ima čisto vest.

Stala je v kotu, tiho, kot miška,ki se pred mlinarjevim mačkom skrije v najtemnejši kot. Le pogled je izdajal neko napetost, kot, da bi iskala rešilno bilko.....kot bi iskala luknjico, skozi katero bi pobegnila v sosednji kupe.

Kot bi jo zadela strela z jasnega neba je vstala in odfrlela na bližnji prostorček.........kamor tudi cesar hodi peš, so dejala naša stara mama, s pogledom še zadnjič preverila hodnik vagona......in izginila!

Odprite, odprite......se je čez čas drl kondukter.....sem vas slišal prdeti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zašumelo je.........veje so se upognile pod sunkom vetra.......

Nenadoma je pred mojim oknom nekaj zaplapolalo.....nekaj rdečega.....kmalu zatem še nekaj vijoličnega.......

Šumelo je.....veje so se upogibale v sunkih vetra........

Pred oknom je frfotalo,se premetavalo v zračnih vrtincih nekaj rdečega....nekaj vijoličnega........

Tok tok je bilo slišati od vhodnih vrat........napol v snu sem odtaval po neosvetljenem hodniku, odprl vrata......

Vstopila je.........ni me pustila niti do besede.....odprla balkonska vrata in........

mi odnesla nekaj rdečega.....nekaj vijoličnega :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Top 10  :worship:

Stara garda, okrepljena z DimmnimBurexom :D

fant je perspektiven _kje pa je thundercatpress

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako prekrasen pogled je imel skozi okno najnovejšega Jumbo jeta. Nekje pod kopreno oblakov se je skrivala s polji posejana pokrajina, vsa prelita z raznovrstnimi barvami, ki jih tvorijo različne posejane kulture, ki jih obdelujejo pridne roke.

Odprl je zavojček cigaret, si jo vtaknil med ustnice in poiskal vžigalnik. Prijazna stevardesa je stopila do njega in ga s karajaočim, pa kljub vsemu z milim glasom opozorila, da kajenje ni dovoljeno.

Ponovno se je zagledal v globino. Približevali so se prvim všacem.....kljub poznemu poletju, še vedno pokritim z belo odejo snega. Odprl je potovalno torbo in iz nje izvlekel steklenico Đonija sprehajalca, ki jo je 10 minut pred poletom kupil v letališkem Duty free shopu. S pogledom je poiskal kozarec, v katerem mu je še ostalo nekaj bistre Zale,ki jo je popil med obedom. Nagnil je še ostanek, in hotel naliti nekaj osvežilnega in dišečega "Sprehajalca", da si popravi okus.

Spet je pristopila prijazno, ga pogledala v oči in dejala........"na letalu lahko pijete samo našo pijačo".Obupal je......pogled je ponovno umeril v globino.

Iznenada je nekaj strahovito počilo........zračna križarka se je stresla, zacvilila.......s stropa so se spustile kisikove maske......pograbil je prenosni računalnik, da se med padanjem v dolino vsaj s preprostim majlom poslovi od najbližjih..........in spet je pristopila....."veste, žal lahko te naprave povzročijo napako na letalski elektroniki....zato niso dovoljene!......

V besu je pograbil motitel in pričel pisati poslovilni SMS.......in prijazen obraz se mu je spet prikazal pred oči....."cccccc, a vas nisem že prej opomnila??? :) :angry2: :)

Važno je, da se tudi v kritičnih trenutkih držimo pravil!!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Direktor, vodja in pripravnik so se odpravili na kosilo in

gredoč po parku nenadoma zagledajo staro oljno svetilko.

Ko jo podrgnejo, se iz nje v dimu prikaže duh.

Duh spregovori: Ponavadi izpolnim tri želje; torej povejte, kaj si želite!

Najprej jaz, najprej jaz! se oglasi pripravnik.

Želim si biti na Bahamih, prevažati se po morju z gliserjem in

pozabiti na vse skrbi!". Puf in izgine!

Zdaj pa jaz, zdaj pa jaz!

zavpije vodja ves presenečen. Naj bom na plaži na Havajih,

daj mi osebno maserko, zraven pa neskončno zalogo Pine colade in

poleg mene ljubezen mojega življenja!" Puf in izgine tudi on!

Zdaj pa še ti, se duh obrne k direktorju.

Glej, pravi direktor, da bosta tadva na delovnem mestu še pred kosilom!"

MORALA ZGODBE: Direktor naj ima vedno prvo besedo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se trudila, da me nek dogodek ne bi razžalostil, pa me je. Pa sem zopet odprla na blef tole mojo knjižico in pred očmi se mi je pokazalo slednje:

"Umreti je, kot da bi vročega dne skočil v globoko jezero. Najprej te šokira mraz, ostra sprememba temperature, za trenutek te zaboli in nato se sprijazniš, kar občutiš, kot bi zaplaval v resničnost."

Če so to občutki umiranja, potem so ti občutki popolnoma enaki, ko izvemo, da je nekdo umrl ... :cry:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fiksacija:

močna navezanost na neko mladostno doživetje ali osebo in od tod izvirajoča zavrtost duševnega razvoja

Še dobro, da nimam angine.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

tekma med slovenijo in italijo

če zgubimo bo ena tekma več na kateri "smo" z igrišča šli z sklonjenimi glavami in odšlo v prosto pot :P

če, če pa zmagamo pa bo se še dolgo govorila :fight2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojavila se je ponoči, brez najave in dežne obleke, lilo je ko prasica.

Obuta v tanke čeveljce iz krokodilje kože, neka poceni varjanta, je stopicala po hladnem marmornatem hodniku in za sabo puščala mokro sled, ki jo je muca Snuffy z vnemo izkoristila za drseče igre, čeprav mačke ponavadi ne marajo vode.

Ta pa je bila posebna, lepo grajena, košato poraščena, igriva, skrivnostna, redkobesdna in zelo

udejanjljiva.

Kot vedno, je bil vonj tisti, ki je izdajal namen prihoda in kot vedno je tudi dosegel svoj učinek. Vrata so se odpirala sama od sebe, luči prižigale brez dotika stikala, ogenj v kaminu je glasneje vzplamtel in tudi dlake na tepihu so rahlo stopile pokonci.

Pogled vreden občudovanja, hvale, iskrenega nasmeha, a vseeno je vse ostalo za zobmi, neizrečeno, neizraženo, nenakazano.

Tako lepo se je igrati v domačem okolju, razmišljati o estetiki zmede in sodelovati z neskončnimi okoliškimi dražljaji, ki prihajajo v telo preko božanskih šestih čutil, občasno tudi preko sedmega, tako lepo je prijeti za topel del večje celote in tako prijetno je poplesovati kratko v noč, v dolgo jutro, do samega svita, ki opojno prežene nočne nevihtne oblake in stvaritev življenja.

A noč je še dolga, prihodnost še pride, sedaj se selim v predprejšnji odstavek, ga pozorno še enkrat preberem in nadaljujem pri naslednjem dvopičju:

Želja po nečem sočnem je dvignila tlak, dvignila tudi njegovo utrditev, dvignila tudi osebo, udejanjil sem postopen pristopni nagovor, z eno potezo umiril pretirano tlenje, s kratkim iztegom otipal voljo in z močnim sunkom prenesel silo iztega v skrčitev z vmesno odmaknjeno pozicijo, kjer se je znašlo bistvo obnašanja.

Za temeljni premik v željeno smer sem izbral čvrsto, neomahljivo a vseeno polno samokontrole, postavo, pravilne teže, idealne konstrukcije in popolnega razuma.

Kot bi bil na kemiji, brez da bi kadarkoli poskusil, občutek je bil identičen.

Identično je bilo tudi prejšnjič, predprejšnjič in stokrat za nazaj, ne dvomim, da se bo enako

Odvijalo tudi v prihodnje, ki me trenutno sploh ne zanima.

Poln pričakovanja iz preteklih izkušenj, drastično vznemirjen ob naraščajočem skupku tekočih delov, s skrajno povečanim adrenalinskim pretokom in z željo po kreiranju novih bitij, naj poudarim, da le za kratek čas in z izjemnim občutkom za minevanje časa, sem po ustaljenem a ne naveličanem postopku, opravil vse pravilno, ustrežljivo, z visoko mero odgovornosti in spoštovanja in dosegel absolutno popolnost, ki je dana le redko in le v kratkih trenutkih.

Yeaa, bingo, jackpot; pot je sedaj bila odprta, početje je ušlo nadzoru možganov in kontrolo so prevzeli instinkt, primitivni možgani, mogoče celo trzajoča sila brez kontrole.

To je najlepše!

A še zdaleč ne vse.

Dogodek se je razvijal iz dogodka, skupaj so se vili v situacijo, ki so ustvarjale trajanje, kot traja vrhniški klanec pri 20 na uro.

Neskončne pozicije, naučene, stestirane, primatizirane, divje prodorno ječanje in kot vedno, Snuffy je lačna.

Sita žival poskrbi za lačno, zato jo nahrani, kot pač ve in zna, zato je bila deležna daljšega kosa žvečljive enote, ki po potrpežljivi obdelavi izkrije nežno, hranljivo vsebino zadovoljnemu uporabniku.

In tega ni konec danes sedaj, to je najlepši del.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je dimmni, a si ne upaš stat za svojimi posti.

Kok mora Nagayi dogajat, k se tipi v njenmu geštelu pogovarjajo.

Sam Sv ma še vedno lepši geštel, k ninja-moje skromno mnenje .)

nope...ninja je kvečemu upgrade.... :) SV je bil moj drugi moped :grim

Ej nevem, ma je blo pa še med počitnicam ko smo se neki po MSNju zajebavali pa si reku da ma dobr Gištel, kao Daineze jakna in to, pogledaj MSN pogovor, mogoče še najdeš :OK:

piše se gEštel :photo:

še dobr da s symom opravljava v živo, da se ne delajo logi :kva2:

Ah ti itak...

Lej s Grčarjem smo se neki menla po MSNju in je on al jest najdu slikco od Nagaye v njenem profilu in pol je Grčar reku da ma Nagaya dobr Gištel, s tem pa je mislu na njeno postavco ki je dobro vidna na tisti sliki, jasn?

Sicer pa je offtopis, in mislim da nas bo Nagaya še kam poslala O:-)

ne bom....ste sami dost nardil :wacko:

baaaaaaaaaaaaa :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Enakopravnost moskega in zenske?

WaFBS!

Pa ves zakaj?

Ker so zenske priviligirane. In v glavnem to vedo. In se svoji priviligiranosti niti slucajno ne mislijo odreci. Saj bi bile neumne, ce bi to res naredile.

Razen za primerno povracilo. (Cisto BTW: kaj je to primerno povracilo?)

Pa smo spet pri priviligiranosti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

open from 9 - 10:30

in

from 18:00 to 20:00

hvala

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMK - Po temi

Na na na na na nana

Na na na na na nana na na na na na nana na na na na na nana na na na na na nana nNa na na na na nana

Nc ne slism, ns ne slism, vidm pa sploh nc

cutim

Cekaj da izoštrim....

.

.

.

.

.

.

U piyda. A klele pa niso besedila? Eh, hu kers_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miže,z glavo na akti in REMi v ušesih čakam začetek termodinamike... v spomin se prikrade letošnja avgustovska istra...motovun,monvi,premantura,rabac...usta se raztegnejo v nasmeh,oči zasolzijo in med Nočnim kopanjem čebljanje sošolcev prekine prfoks.

matr lepo je blo in prehit je šlo mem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja jaaa....to so bli cajti,...:) :)

Jz sem pa ugotovu,da mi gre iz dneva v dan bolj na živce ta "sodoben" čas...in po mnenju politikov "boljši jutri"....ja no za koga ne vem...ampak dobr naj jim bo mi itak nimamo kej dost besede pr tem,...še bl mi gre pa na K**** to da je v tej državi tolk enih "ritoliznikov",ki ne znajo drugač uspet kt da drugim v rit lezejo :BUA: ...da ne govorim o vsesplošni korupciji,ki vlada na tem svetu :angry2: ...

Ma ja sej vem boste rekel naj se ne obremenjujem s tem,...sej ponavad se ne,sam pol pa pridejo taka obdobja grdega vremena in se mi pozna odsotnost sonca :D pol pa mal bluzim...in med tem,ko recimo Princ Charles šeta po New Yorku,ves fin in ponosen in porabijo milijone za en samcat obisk....le nekaj 100 ali 1000 kilometrov južneje pa se ljudje bojujejo za preživetje eni z orkanom drugi z njegovimi posledicami...eh sej pravim nakladam,...čakam na lepše dni :D :D :D in to da ptičjo gripo odnese mimo nas :lol1: :lol1: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!