Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

Še mal....pa se bo skoz tebe vidl........ :angry2:

Jao, pa isti si ko moja mati. :doze: Ravnokar me je pamet prala, da moram 5 obrokov na dan pojest. Bemti, jaz s 5 obroki vsaj 3 dni nafilam, ne pa 1 dan. Mislim....čista potrata...... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jest pa neki vem pa anbenmu ne povem,

sm tkooooooooooooo dobre volje :D :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dear Friend,

I am Barrister Jose Raul, an attorney at law in Madrid. A deceased client of mine, named Mr. Johnnie Dickison died in New Orleans with his wife and two children as a result of Hurricane Katrina in New Orleans.

I am contacting you to help assist me in ensuring that the funds lodged by my client with a security company in Madrid Spain, the security company do not decleared unclaimed hence my reason for this contact to you.

The security company has issued me a notice to contact the next of kin, or the funds will be confiscated.

My proposition to you is to seek your consent to present you as the next-of-kin and beneficiary of my late client, so that the proceeds of this funds can be paid to you, Then we can share the amount on a mutually agreed-upon percentage.

All legal documents to back up your claim as next-of-kin will be provided. All i require is your honest cooperation to enable us see this transaction through.

This will be executed under a legitimate arrangement that will protect you from any breach of the law. If this business proposition offends your moral values, do accept my apology. Please contact me at once to indicate your interest.

However if you are willing to assist me in this venture i will establish a verbal telephone communication with you and bring you into a much better picture of the situation. reply to this email: barristerjoseraul@fsmail.net

Best Regards,

Barrister Jose Raul.,

40 calle polvoranca madrid 28922,

Spain

- Barrister jose

- barristerjose raul

:kva2: kje podpišem :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Slovenija namreč ni tako bogata, da bi izobraževala ljudi, ki bi bili kasneje brezposelni."

Šolski minister MILAN ZVER, na tiskovni konferenci, o spremembah v šolstvu.

"Če ljubljeni osebi skuhaš čaj, zavrtiš komad, ki ga ima rada, daš čokolado, ki jo imaš najraje, utrgaš cvet na travniku sredi sprehoda v zimski idili."

Minister MILAN ZVER, v Oni, o tem, kaj je ljubezen.

"Moj ati noče vrint verouka v šolo."

Modelka MANCA ZVER, v E+, o spremembah v šolstvu.

"Oče zver - hčerka kokoš!"

Komentar neznanca na rubriko Izjave tedna na Mladinini spletni strani, o ministrski družini.

"Nekdo je to komentiral z besedami, da gre očitno govedu dosti bolje, če je ljudska stranka na oblasti."

Podpredsednik SDS MILAN ZVER, v Dnevniku, o živinorejski politiki.

"Šole nisem marala. Upirala sem se sistemu, ki te sili k učenju in sedenju tudi takrat, ko ti to niti najmanj ne ustreza."

Hčerka šolskega ministra MANCA ZVER, v Jani, o vzgoji.

"Seveda skrbim za frizurco tam spodaj. Včasih sem kombinirala britje in depilacijo, zdaj pa prisegam samo še na depilacijo."

Ministrova ekshibicionistična hčerka MANCA ZVER, v Novi, o pobritem mednožju.

:) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skajuoker maj es!

Dva dni sem potreboval za 5 minut. Potem sem se pa zopet pogreznil v ubijalsko sivino vsakdanje močvare...

Mah.... svetlobna leta sem še od centra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar člowk enkrat na stosedem let Klimbro nuca, ga pa tut nikjer ni... :( :closedeyes: :doze:

Tuki sem....tuki....kaj rabš?????????????

Porka madona....pa sej maš telefon.....al so ti ga vzel :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki sem....tuki....kaj rabš?????????????

Porka madona....pa sej maš telefon.....al so ti ga vzel :devil: :devil: :devil: :devil:

Ja, takrat so mi vse vzel, tut telefon, zdej pa počas že not dobivam nazaj.. :D :P

p.s.

Klimbra, kdaj pol? :slap: :) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iscem luzers' gajd "Kako postati baraba v treh korakih"

Ok, lahko je tudi in fajf izi steps. Sem se pripravljen malo potruditi.

AMPAK... povdarek je na izi... prevec se ne mislim matrati. Ne vem, ce je vredno.

Pa: ne.da.se.mi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fino bi blo če bi se neki zgodil. neki extra. sej bo,zihr. upam da + :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!