Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

If you never try you'll never know

Just what you're worth....

:slap: :krneki:

ne? ja?

reva......

al pač ne.....

:doze:

:(

jutr bo menda...... boljš..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
....conflicts of the people who struggle daily to sweep the chaos from their habitats.

...and we struggle in vain.

istockphoto_381905_broom.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliksen je odstotek ljudi na svetu, ki so nepismeni?

Koliksen je odstotek ljudi na svetu, ki ne znajo niti brati?

Kaj pa odstotek lenuhov?

Kaj pa v Sloveniji? Imamo dobre sole?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, meni pa spet nekaj ni jasno. Kako locis (razen z odvetnikom, seveda) samca od samice?

In baje se spozna po nekih kavljih, krempljih, alinevemkajze....Torej samec jih ima, samica pa ne. In se to se pokaze pri nevemkateri starosti.

Ok, to smo razcistili, sedaj pa naprej.

Cebela ima trota, krava ima bika (vcasih pa vola), psica ima psa, konj ima vse.....Kaj pa ima osa?

Osir? Osat? Osla?

In ce po cem se loci ta.....osirelat od ose?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncno je prisla hrana. Je bilo ze vse pripravljeno zanjo in kot kaze je bila ze tudi tezko pricakovana.

Cricki se veselo parijo, samice nosijo jajceca v soto, eni zrejo, drugi telovadijo, skratka produkcija je tekla s polno paro. Dokler jih ni ena roka zmotila.

Na drugi strani terarija je dezevalo.

Prvi cricek je priletel v bazencek. Pocasi mu je uspelo pribrcati do roba in splezati cezenj. In pajku mimo noge v beg na varno.

Takrat pa se je prebudila ubijalska zilica. V momentu je bil ujet. No, kaj se dogaja? Se je obrnila stran. In je pocasi izginil.

Drugi cricek je priletel... spet v bazencek. Tokrat ni prisel niti do roba. Skocila je nanj in ga potegnila na suho. Tega je zrla obrnjena proti meni.

:kva2:

Kaksen centi dolge cekane ima ze.

Jest odlocam kdo bo zivel in kdo umrl. Kaksna bo temperatura, kdaj bo dezevalo, kdaj se bo jedlo, kdaj spalo, kdaj se bo parila (ce se sploh bo)...

Haha, jest sm bog in batina. Jest sm gospodar njihovih zivljenj in vsega okoli njih. Ce bi hotel, bi jim poslal cunami ali jih spekel na ognju. Mogoce bi celo kateremu ponudil slamco, ga resil..... ampak samo zato, da bi postal hrana zanjo. In ce se je bom navelical, jo ubijem. S cunamijem. In bom gledal, koliko casa bo trajalo, da se utopi. Ali pa jo preprosto zmeckam. Elektrukiram. Karkoli.

Se kratek pregled po terrariju.....vse je OK. Pri crickih pac obicajno zivljenje, ona se se vedno base. Predno sem sel, ga je se vedno imela kaksno tretjino. Za ta dan sem storil dovolj. In zadovoljen sem s svojim delom.

Gremo se ukvarjati z drugimi planeti.

Naslednje jutro....smrtna tisina. Pajka nikjer. Svet je bil prazen.

Na drugi strani....smrtna tisina. Crickov nikjer. Svet je bil prazen.

In zagledan pajka. Z ubitim crickom v gobcu. Ostali so se poskrili. In so se zrli med seboj, ker si niso upali do hrane. Kaos, zmeda, kolaps civilizacije.

O, ti ti ti. A se ti je zahotelo malo ubijati? Ja, kar, saj ni nobene panike. Zaenkrat :devil:

Jest bog? Slab, kakor vse kaze.

In potem sem sel. Lesti v rit svojim bogovom, da bodo drobtinice padle z njihove mize na mojo. 15ega.

Eh, lajf sux.

:D

Ampak, da je preplezala sipo in se zrinila skozi spranjo na drugo stran. Pa se pol metra po drugi strani dol. Prej pa plezanje po sipi samo toliko, da se vedno opira z zadnjimi nogami na tla.

In jest tega nisem videl.

:headbang:

Se se bo treba ukvarjati s teraformingom. Nikoli dokoncana zgodba. Kaj cem uporabiti? Bodeco zico, elektricnega pastrija, mejni prehod, minsko polje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in potem pride KONEC. In ko moraš povedat nekaj v slovo te stisne v grlu. Kot da ni bilo ničesar razen mavrice na vzhodu in rdečega neba na zahodu. In skrivnosti zavitih v rjuhe.

Adijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

rahlo skurjen čakam pred tevejam na reportažo z druge etape dakarja na eurosportu in tacajt mal šaltam programe...pa vidm na tvs ena al dve,sej ne vem, eno oddajo o letošnjem letu. tko,da se mal spomnim,kva je kej blo, druzga pametnejšega tko ni blo.. a jebo jih ja,pa sej so same pizdarije kazal! poplave,orkani,irak,london,cunami,tičja gripa...na konc so dal uspešn pristanek unga raketoplana,kao sej so tud dobre stvari.ostalo pa sam preštevanje trupel. ja pizda sej ni čudn da se folk razstreljuje,če se pa drgač ne more pokazat. recimo, da te v sistemu neki mot in želiš bit opažen,da boš lahko to povedal. ajd,treba je prit na tv pa v cajtnge. kva dobrga sploh lahko nardiš? daruješ kri,šenkaš ledvica,daš vse svoje premoženje mariotu za revno družino?? ni šans...treba je postrelit par ljudi.najbolš,se kr raztrelit sred množice,ki praznuje nov let.

jebiga,dobre stvari so skrite v malenkostih.sam folk preveč tv bul.in se grozn swab počut,ker je tko hudo na temu svet'...

ne da se mi več,tud prebral ne bom še enkrat,tko da mogoč da sm ga ket mim ustrelu.ampak jebiga jst vem kva sm mislu rečt.mejte se fajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čem je fora da se po novem v podpis fila status MSNja? :blink:

kr'neki :photo:

Da tudi TI veš.......,da so nekateri tako napredni in znajo uporabljati MSN!!!!!!

Ejjjjjjjjjjj Nagaja......ti pa res nič ne veš!!!!!!!

.) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

smešno kako hitro in neopazno pade 10 let mimo.

skoraj ne morem verjeti, da je že toliko časa preteklo.

po eni strani se mi zdi kot, da se je čas ustavil po drugi pa kot, da eno leto mine kot en dan.

kakorkoli že, neverjetno hitro mi je to minilo, me zanima kako bo naslednjih deset (če ne bom prej crknu seveda :rolleyes: )...

btw

Why do you smile so much Ramon?

When you can't escape and depend constantly on others,

you learn to cry by laughing...

cheers

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!