Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

... ta tema je sam za nabijanje ...

Tako, kot vse ostale...

Sploh v krneki....Zakaj pisarimo? .....Ker se nam zdi fino? Mogoce kdo celo kaksno "deklico" ulovi na svoje pisanje....

AMPAK....Konec koncev je vse skupaj eno samo nabijanje postov.... pa kaj je slabega v tem.... saj zato pa je forum, ali ne?

Amon Amarth -whete death seems to dwell...

BMK...

...in kot opazam... je to sploh se edini namen tega foruma....kdo koga nabije....poleg tega nad komer se kdo zgraza....

...pa kaj koga boli kurac, ce se vozim brez celade? Ali pa brez deznega kombinezona takrat ko je 45 stopinj?

Ko bos namesto koga lezal v klinicnem ali v soci, se pa oglasaj.... Aha, ti hodis v sluzbo in placujes davke? A jest jih pa ne? Za koji kurac?

Ce se bo kdo razpizdil z motorjem....mi bo slucajno manjal kaksen kos mesa? Se bom bom bolje pocutil, ker bo spet en "motorist" nastradal in bom lahko pasel firbec ob cesti? Ali pa se bom celo naslajal kar na kraju dogajanja?

Bom komu pomagal?

Bo kdo meni pomagal?

Bo kdo rekel:"Ti pa nimas pod zicem prve pomoci.... ko te jebe...crkn, cim prej....."

Bo kdo rekel:"Ti pa nimas usnjenih hlac.... ko te jebe...crkn, cim prej....."

Zakaj je v vsakem avtu obvezna prva pomoc? Zato, da si flajstrajo porezane prste na piknikih?

Zakaj nimam se enga pira? Zakaj imam racunalnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me zamima, tko za čist brezveze iz dolgčasa...

V čem je fora, da nekateri označujejo suzukijeve motorje namesto gsx-r kar gixxer.

Najprej sm mislil, da ne znajo pisat, pol sm pa dns v motoristu prebral isto: gixxer.

Kaj je to kšn popularen nadimek, kdo se je sploh to zmislil. Po logiki bi se oznaka izgovorila đi-es-eks-ar

al pa ge-es-iks-er. Pa probajte izgovorit gixxer :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki je vedno sanjal, da bi naredil motor, kot je Honda XX Blackbird. Ker jim nikoli ni ratalo, so svojim GSX-om začeli praviti GiXXer. Vsaj nekaj, ne? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem... .) Malo sem razmišlal zakaj smo tukaj v Posavju vsi rojeni spomladi :hmm:

Prišel sem do dejstva, da smo vsi nastali kot posledica sindikalnega turizma v osemdesetih, ko so naši starši hodili v počitniško naselje Nerezine. V fičota so seveda naložili poleg gajbe mladega krompirja in kave Barcafe še nekaj domačega vina... Narejeni smo bli torej po klasičnem postopku pod borovci, zaradi prevelike količine popitega alkohola. :P

Sklep :naughty:

Po čistih zakonih narave smo zato vsi made in Croatia, rojeni 9 mesecev kasneje, kar znese spomladi. Tako so starši naslednje leto poleg že omenjenih stvari v fičota tlačli še plenice in kahlo. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Gdo pride na pogreb naj mi pliz pove k js še nikol nism vidu original motorista

original motoristo so pošli

na voljo so samo surogati po znižani ceni

lahko pa nam pustite svojo telefonsko številko - obvestili vas bomo o novi pošiljki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar neki dej...... Iščem enga starga BMX-a po celi sloveniji in nema d najdeš :slap: Kaj klapa se je vrgla sam še na standard new age kolesa al niti ne vejo ljudje kaj majo na podstrešjih :krneki:

Aja, sm pa dans zamenju ketne in zobnike na moji prasički :OK: Ku to lepo vleče :yea1: B)

Nč, zdej pa čakat na četrtek :zzz:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko kdo na kakšen poljuden način razloži, kako človek z univerzitetno diplomo, polovico magisterija že končanega, ni sposoben dvigniti telefona, se predstaviti in potem zapisati kdo je klica (od kje), koga je želel in telefonsko, da se pokliče nazaj? Aja. Obrazec za vpis klicev sem že naredila in osebek poučujem kako ga izpolniti, že 3 tedne od kar naše tajnice ni, kako le-ta se izpolni. :grim

Poleg tega ji je uspelo, da je tajničin računalnik tako ''sfrizirala'', da je treba winse na novo naložit.

Biser včerajšnjega dne pa je, da na vprašanje, če lahko prebere 4 mestno številko prilepljeno na desni strani kište računalnika, napisano nad imenom firme, odgovori, da je ni. Ko ji pokažem mi mrtvo hladno razloži, da so nalepke običajno bele, ta je pa srebrna in je mislila, da ni nalepka. Aja, računalnik je črn.

Ni sposobna kopirat, worda ne zna uporabljat, za excel misli, da je višek tehnologije.

In od mojega mnenja je odvisno, če bo ta osebek ostal v službi tudi po pripravništvu.

Sem morala jezo spravit iz sebe. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In od mojega mnenja je odvisno, če bo ta osebek ostal v službi tudi po pripravništvu.

Morda je pa dekličku namenjeno 'nekaj več'?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni sposobna kopirat, worda ne zna uporabljat, za excel misli, da je višek tehnologije.

In od mojega mnenja je odvisno, če bo ta osebek ostal v službi tudi po pripravništvu.

Sem morala jezo spravit iz sebe. :doze:

Predlagam, da ostane.

Temu mi pravimo "pisarniški genij" in si prizadevamo, da bi ga imelo vsako nadstropje, če že ne vsaka pisarna.

Vzpodbudno vpliva na razpoloženje in motivacijo preostalih zaposlenih.

Mimogrede: naš tudi že poje in pleše. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Cyc Narejeni ima upravni faks.

@ Sym Moj cimer pravi, da se je niti s palico ne bi dotaknil. Pa je zelo vljuden in prijazen fant.

@ Biba A to imaš Sulfota v mislih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Erwinnna

Biba ima.....kot vedno.....prav.

Taki osebki nedvomno in konstantno skrbijo za dvig adrenalina trpečih njihove bližine......in s svojimi veleumi spodbujajo okolico.....da dela vsaj še za 1/2 več.......ker MORA!!!!

:OK: :OK: :OK: :OK:

Jaz bi jo potrdil :OK: :OK: :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Biba A to imaš Sulfota v mislih?

Kje pa - on je le ostanek iz prejšnjih režimov.

Zdaj prihajajo novi, izpopolnjeni modeli.

Na njih stoji prihodnost.

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi jo potrdil

Moi aussi :grim Po možnosti s kladivom primerne velikosti in teže.

:devil:

Bibster iz in da haus. Mit Sonnenbrille. Kul! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na njih stoji prihodnost.

:devil:

Točno tko, temelji so že ravno prav trhli in gnili, da bodo pravšnji za prihodnost :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg tega ji je uspelo, da je tajničin računalnik tako ''sfrizirala'', da je treba winse na novo naložit.

Tudi to je treba znat. :grim

Sem morala jezo spravit iz sebe. :doze:

Boljše tam, kot doma :004

Hudooo :kva2: :lol1:

Ker faks, ker faks?? :D

Bi znal bit tale....

IPB Slika

Zdaj prihajajo novi, izpopolnjeni modeli.

Na njih stoji prihodnost.

:devil:

He, ne vem če je to tak. Mi imamo nov model predpražnika, pa še zmeraj vsako dopoldan isti poštar stoji na njem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, kosmat postajaš? :blink:

In v kletko se tlačiš? :blink:

Svašta....kdja lahko pridem gledat? :hmm:

A hrčki še znajo kuhat takšno dobro kavo kot Don Pepino? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bežen pogled v ogledalo mi je povedal, da se spreminjam v hrčka. Gregor Samsa je bil diletant. B)

Po mojem mnenju sta možna dva vzroka:

1. Ali pred spanjem bereš Kafko?

2. Ali pa si zatečen zaradi bolečega zoba?

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!