Skoči na vsebino

STYLING SKUTERJA


PRJATU

Priporočene objave

ti žmigovce kr te pust,so tko fajn upogljivi... :D če boš mel kšne trde(take k mam jst) ne bo dobr pri padcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne. une se sploh nav dal polomt ker bojo na tak širin k je tazadna strehca ubistvu že pod strehco čist na robu. tko da se jih skor ne vid če ne utripajo... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se moji nacrti za letos (NRG)

-beli zmigavci

-farbanje na crno (pa mogoce spredi bele strele B) )

-dodal bom se eno neonko bele barve

-farbanje feltn na belo

-nove gume

-ledice

:OK: :yea2: :kva2:

Popravljeno . Popravil WacKer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm si mislu na aeroxu zadi narest dodatno zavorno luč pa nevem kam bi jo stlaču :(

ma mogoče kdo kakšne slikce dodatnih zavornih luči na skutrjih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm si mislu na aeroxu zadi narest dodatno zavorno luč pa nevem kam bi jo stlaču :(

ma mogoče kdo kakšne slikce dodatnih zavornih luči na skutrjih :)

Kaj pa ce bi naredu to dodatno zavorno luc iz ledic v takem stilu kukr ma NRG mc3 (na unem drzalu za sopotnika?) :?

Popravljeno . Popravil WacKer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :? neki tazga z zmigovci sm mislu narest ampak je treba plastiko rezan pa mi to ni všeč k če kj zajebes :wacko:

post-18-1073507228.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :? neki tazga z zmigovci sm mislu narest ampak je treba plastiko rezan pa mi to ni všeč k če kj zajebes :wacko:

Pol pa dj to delat k nekomu k ve da ne bo zaje*u :hmm: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa dj to delat k nekomu k ve da ne bo zaje*u :hmm: :OK:

jah sj bom probu fotra nastimat d mal prpomore pa bova ze kj urihtala:)) :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce bi naredu to dodatno zavorno luc iz ledic v takem stilu kukr ma NRG mc3 (na unem drzalu za sopotnika?) :?

ja pol morm pa še držav narest <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol morm pa še držav narest <_<

pol pa dj pod unim tvojim drzalom nekak te ledice not vgradit :naughty: (pomoje bi blo ful hudo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa dj pod unim tvojim drzalom nekak te ledice not vgradit :naughty: (pomoje bi blo ful hudo)

A loh na slikci narišeš kam bi dav ledice(Slikca si shran pol pa v novi objavi dj gor----------- slikar-z red pikcami) ;)

post-18-1073510169.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki tazga sm mislu! sori k ni glih natancn narejen ampak za silo bo :rolleyes: :naughty:

Ni slabo :notworthy: bom razmislu :hmm:

Thanks :)

Popravljeno . Popravil k&4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em.. eno neumestno vprašanje.. To majo eni nareto samo zarad izgleda samo, al majo radi da jim pod ritjo extra vibrira al kaj??

PS: Meni tut lahko svetujete kam dam dodatno stop lučko :)

post-18-1073521872.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak bo zgledal, ko pobarvam, kar je blo kitano.. :)

Stop luči pa ne bo dost za videt, pa morm par LEDic nekam stlačit.. samo kam?? :hmm:

Ko bo fertik slikam pa pokažem zakaj stop lučke ne bo :yea2:

post-18-1073522175.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em.. eno neumestno vprašanje.. To majo eni nareto samo zarad izgleda samo, al majo radi da jim pod ritjo extra vibrira al kaj??

PS: Meni tut lahko svetujete kam dam dodatno stop lučko :)

Tista goba je zarad zvoka če se ne motm ... da se skutr mn dere ... ker k mas ti enkat 19 + frgazr pa sportn filtr 10 km stran vejo kdaj si ti skutr uzgav :devil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista goba je zarad zvoka če se ne motm ... da se skutr mn dere ... ker k mas ti enkat 19 + frgazr pa sportn filtr 10 km stran vejo kdaj si ti skutr uzgav :devil: :D

:devil: :devil: :devil:

to bo bonzy mu letos spomlad gor (19' frgazr + športn filt)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil:  :devil:  :devil:

to bo bonzy mu letos spomlad gor (19' frgazr + športn filt)

pocas kej nared ... en sam govorene te je :P

a gobo bos tut naštimov? samo pol zgubis prostor za celado :(

Popravljeno . Popravil beno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista goba je zarad zvoka če se ne motm ... da se skutr mn dere ... ker k mas ti enkat 19 + frgazr pa sportn filtr 10 km stran vejo kdaj si ti skutr uzgav :devil: :D

ja, tocno tko zarad zvoka je. a ma drugace kdo izkusnje s tem, kolk to sploh pomaga? namrec doma mam koleno krivljeno 45° in sm razmislov da bi dal gor, samo potem morm dat tut filter in se zacnejo tezave... pa se to me mot da ne mors dat celade spodej :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tocno tko zarad zvoka je. a ma drugace kdo izkusnje s tem, kolk to sploh pomaga? namrec doma mam koleno krivljeno 45° in sm razmislov da bi dal gor, samo potem morm dat tut filter in se zacnejo tezave... pa se to me mot da ne mors dat celade spodej :BUA:

Tko k ma un ti čist nč ne pomaga :wacko:

Drgač pa mors samo mjhno lukno nrdit pa spelat filter v tist ... toj edina dobra resitev se mi zdi... :hmm:

Valda pa prostora za čelado nimas več :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!