Skoči na vsebino

STYLING SKUTERJA


PRJATU

Priporočene objave

pa jst tut srečnga pa zdravga pa čim več novih km :P

lepo se mejte :OK:

čim bolj se vržte na styling skuterja v novem letu da ne bo :topic: :) :) :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aerox ka maš to ene ročke ke si jih naroču

tako kot je reko že roba :D

ariete haris al newem kak se že napiše :D

sn prišo zaj malo domu poglejat O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem dons naštimal gor na rs-ko še luč iz ledic pa sem jo gor dal tam pri coolerju......zgleda ful dobr, da spredej rdečo sveti, zadaj pa zeleno, zdaj sam še moram za te ledice neko stikalo si gor na bilanco dat, da se nebom non-stop, ko bom hotel jih prižgat stegovat proti coolerju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes sm pa dons končno belanco zamenov :kva1: :kva1: in se mi zdi ful ful bol pa ni mi zov da sm jo zamenov :kva1:

Tezisce je se bol spredej kr mi je usec ... ful drgac se skutr pele ... ful bol ... pa tak huddd feeling jeeeeeeeee :kva1: :kva1: :kva1: :yea2:

Bom hmal slikce prpopov samo ni se cist gotovo ... štekarje mam zaenkat sam prlimane bom pa naredu iz aluminija nekej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe,zanimivo!itak,širša balanca je za afne guncat sigurno boljša,na izgledu pa nisi nevem kolk pridobu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe,zanimivo!itak,širša balanca je za afne guncat sigurno boljša,na izgledu pa nisi nevem kolk pridobu :P

Ja men je ful usec ... mal se je treba tut navadt ... drgač je pa vozna tut ubijavska :yea2: tezise bl naprej pa siri belanca je in je cist drgac filing :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je ful usec ... mal se je treba tut navadt ... drgač je pa vozna tut ubijavska :yea2:

Meni se je tudi zdelo ko sem se z jrk0tovim vozo prve dni vse nekam cudno :huh: Zdaj pa mi prav pase :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr zgleda, ni kej. Če je pa še uporabn je pa sploh super :)

BTW, spucu bi ga pa tut lohk kdaj, mu nebi škodl :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno dobr je, sam kable pa stikala bi lahko lepše poštimal, praktično rabiš samo 2 stikala, oziroma e če ne rabiš smernikov.

in ga lahko montiraš kam drugam ni treba na balanco tako da je videt čim manj kablov, pa dej uni gas kot imaš na zipu,

in operi že enkrat motor

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!