Skoči na vsebino

STYLING SKUTERJA


PRJATU

Priporočene objave

Ena preprosta razlaga (ki smo jo že vsi vajeni) :) Kdaj boš prišo do večje hitorsti s biciklom, v prvi prestavi ali pa v sedmi? :) V prvi boš hitro gono pedale, šlo pa nebo nikamor. Isto je z zobniki. Torej potem lahko računaš na hitrost, ki bo cca 10km/h+ večja od zdajšnje :)

a se to ne da uravnat z valjčki????? mam notr rumenne(5,5 g) pa so pospeški dobri končna s pa men tud kr vredu zdi!!

aja pa nimam gor 17,5 ampak mam 19mm :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da gre z 12mm isto kot z 17,5mm? koncna mogoce, ampak pospeski so pa z 17,5mm boljsi, pa se mazanje je boljse

Ce gledam perotov skuter zdaj z 17,5 kak vlece pa kako ma koncno pa kako je mel tomaz z 12 kak pa je njemu vleklo...Se mi zdi da je tomazov bol sel....100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mate (pre)majhne uplinjace, prihaja do spiranja karterja, kar s casom prinese veliiiike tezave!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vpeljujem novo politiko. Pri temi dam prvo opozorilo, ko gre off topic, naslednjic zaklenem (Res je tu mac solate za brat, pobje in dekleta).

To je prvo :topic: opozorilo v tej temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tole je blo res mal off topic :D :D

aja zdj pa na dan s predlogi za igranje na podobi aprilie sr 50 racing :OK: (slike,priporočila,linki s slikami) :hmm: )

ni nč za počet med zimo pa bo treba kj narest na izgledu :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja a lhk sam se neki d nam zarad tega nove teme odpirov-->a je se kksn slovenski forum skuteristov kjer bi se lahko s kj tazga zvedl :notworthy: :notworthy: :notworthy: :blink: <_< ????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja a lhk sam se neki d nam zarad tega nove teme odpirov-->a je se kksn slovenski forum skuteristov kjer bi se lahko s kj tazga zvedl :notworthy: :notworthy: :notworthy: :blink: <_< ????????

mislim da lohk greš na blajerca pa tam pol na forum, sam tam je bol sam za mopede...lohk pa probaš

no jst sem dons si gor naredu zeleno neonko sam ne tak kot vas ma večina pod skuto, jst mam tm na blatniku.....poglejte slikco pa vam bo vse jasno

post-18-1072648550.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mate (pre)majhne uplinjace, prihaja do spiranja karterja, kar s casom prinese veliiiike tezave!

To se lahko samo pri takih starih Apriliah zgodi, kot jo maš ti recimo :P :D Joke...

PRJATU, nebo šlo z valjčki nardit nič. Prenosi so prenosi ;) To je tak, ko če bi na avtu menjal brisalce pa bi upal, da bo manjši zračni upor. Kar začni razmišljat o prenosih. Ni vse kar števec pokaže res (sej zato se ti pa tistih 115km/h tak fajn zdi, pol bo šlo po tvojem cajgeru 130km/h) ;)

Okej, Dave ma prav, vrnimo se na temo. Torej kaj bi naredili za stajling. Najboljše prebrskat tiste strani, ki jih Roba prilaga in it v Italijo po plastiko, felne, luči itd. Še posebno fajn bi pa blo skuter štrajfnit z Air-brushom :) Poglej malo po zgodovini postov, kako smo očesu prijazno predelovali skuterje. Mislim, da je bla tema nekaj v zvezi s Paint-shopom in risanjem po skutah, ampak mogoče pa najdeš kaj uporabnega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da lohk greš na blajerca pa tam pol na forum, sam tam je bol sam za mopede...lohk pa probaš

tale blajerca.com je pa kr popularna glede na to da smo jo naredl mi (2 frenda pa jest) in so teme o skuterjih pravtako dobrodošle ;) . no drgač pa obstaja še skuterist.tk (oz. je obstajal) tm je blo dost napisanga o stylingu pa tut en nov forum http://sloskuter.cjb.net/ je zdej. ;)

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne sj jst se nebi v kkšne velike investicije glede videza spuščov,ampak kksne mrežce,ledice,alu podlaga pa ne stanejo tok.

aja pa če bojo finance bom itak se prenose menjov pa športn filtr dav gor....

pa upejmo d se bo s kj najdl :D :OK:

ta blajerca je bl za mopede:)))))) se ga je res en hvalu tko kt na tem forumu d je z apn-om skuterčke prehtevov :lol1: :lol1: :lol1: hehe--> jih je ja on je mev na 60 brušen pa l bat notr........pa je prehtevov une k majo original unih k majo pa 70 ..............PA ITAK NI MOGU :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pol pa ste kr vredu stran naredil, vsaka čast tebi pogi....tud forum je vredu pa občasno kaj napišem, sam forum motosvet.com pa še vedno rullz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pol pa ste kr vredu stran naredil, vsaka čast tebi pogi....tud forum je vredu pa občasno kaj napišem, sam forum motosvet.com pa še vedno rullz

ja hvala, sicer strani nisem glih izdelov jest, ampak frend k se bl spozna na to, jest pa še en frend ( BinLaden ) pa sva prispevala ideje in mal financ. ;) motosvet.com pa itaq rullz ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj te delate neke forume ce itaq vsaki propade po 3dneh....Ce tak vsi vse na motosvetu napisemo kaj se bomo 1x po 35 razlicnih forumih isto pisali....Meni se to brezveze zdi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni BinLaden že mrtev  :hmm: :D  :D

:) joke :)

:D :D :D :D :D ja taprav je varjetn mrtu, sam jest sm tega mislu BinLaden

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mam tu ko mas ti neonko ledice :)

no jst sem tud odspodaj najprej mislil met neonko, sam je nism mogel nikak not spravt, k gre tam ror od avspuha, gor na njega pa itaq nemreš dat, pa še tam je večja nevarnost da fukne kamen .......pol pa sem lepo dve luknji not zvrtal pa gor zaškrnil, kabel vkraj vrezal pa ga navezal še na akumolator, zmes pa eno stikalo dal pa ga notr pr okvirju z sekundnim lepilom zalimal, tko da sam jst vem kje je pa ni nevarnosti da bi mi ker gor jo šaltal da bi mi spraznilo akumulator

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa najprej mislu neonko kupt da bi jo mel tm k den2 sam sm pol rajš kupu 4 LEDice in zdej mam na vsak strani 2 ulite v plastiko.

(to sta une 2 majhne modre pike med uno črno in rumeno plastiko)

post-18-1072651068.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki tazga sm jst mislu pa se mn opazno je zrad unih čričkov plavih :lol1: :lol1:

kako si jih pa notr uliv???

kolk ledic mislete da premore akumulatod da bi se vse normalno deloval???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk ledic mislete da premore akumulatod da bi se vse normalno deloval???

Jaz mam 2 neonki 9 ledic,alarm,ventilator pa se bi se najdlo kaj.....In se vedno vse dela brez problemov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe pol je pa res novoletna jelka:)

slikaj ponoči in pošlji!!

a to mate tiste super svetilne ledice al kakšne(kolk je približna cena na komad?)

a to mate kable direkt pod plastiko pa na akumulator????pa se nič ne bojite kksnega kratkega stika??a mate kaj zaščiteno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako si jih pa notr uliv???

uno plastiko sm prevrtov na točno velikost ledic, pa so šle lepo notr, na drugi strani (tm k so nontakti) sm pa s plastiko zaliv. tko da so tut pred vodo zaščitene. ;) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!