Skoči na vsebino

Tuning & styling


Zok

Priporočene objave

fantje kaj pravte pa na tole ???

tuki mamo tud dve punci... :P B) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm sanjsaka igračka zame je peugeot 205 T16 rally...........ce kje kdo fotke, pivo..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm sanjsaka igračka zame je peugeot 205 T16 rally...........ce kje kdo fotke, pivo..........

ce ze o igrackah - renault petka GT Turbo za rally - turbas, 400 konjev, sredinsko namescena masina, zadnji pogon, 700 kil... :naughty: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ze o igrackah - renault petka GT Turbo za rally - turbas, 400 konjev, sredinsko namescena masina, zadnji pogon, 700 kil... :naughty:  :notworthy:

al pa 205 T16 rally, 4x4, 424 konjev, aja kil ma pa tud tm nek................

Popravljeno . Popravil PSI_Hunter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ze o igrackah - renault petka GT Turbo za rally - turbas, 400 konjev, sredinsko namescena masina, zadnji pogon, 700 kil... :naughty: :notworthy:

to ni igračka...to je suicide mašin.....

ps:eden jo prodaja....poznam tipa iz SG...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni igračka...to je suicide mašin.....

tudi motor je lahko suicide mašin... :) ...pa mi ga do zdej se ni uspel "pravilno" uporabit... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm sanjsaka igračka zame je peugeot 205 T16 rally...........ce kje kdo fotke, pivo..........

kje dobim za pir ? :grim

post-17-1079351051.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi motor je lahko suicide mašin... :) ...pa mi ga do zdej se ni uspel "pravilno" uporabit... :P

no...maš res...sam glede turbo petk je tako da so vsi prvi lastniki teh avtov končali v najboljšem primeru v KC-ju na travmatološki...v postojni jo je kupil en fantič pa mu je en v ksiht reku da nej proda hudiča drugače ga bomo morali obiskovat v bolnici....žal se ni uresničlo to ker je bil čez mesec pogreb.....

to je prehuda mašina za tak avto...pa takrat ko je vn prišla folk še ni bil vajen take moči....

težko da dobiš še nerazbito petko po teh letih... <_<

seveda zdej je drugače.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frend jo je mel. v tretji prestavi ce ni bla dobra podlaga si gas tisal, pa si lahk opletal z volanom levo-desno, prasica je pa kr naravnost sla... :P tjürbow powah!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frend jo je mel. v tretji prestavi ce ni bla dobra podlaga si gas tisal, pa si lahk opletal z volanom levo-desno, prasica je pa kr naravnost sla... :P tjürbow powah!! :devil:

zadnje čase jih kr precej videvam...danes vidu rdečo....sem mislu da ma samo napis turbo pa sem šu pogledat od bližje....definitivno petka turbo....notr sam dva sedeža pa od zadej gasilni aparat brez sedežev.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petke turbo naj bi bile nevarne zaradi prevelike turboluknje, saj ko je na svoj račun prišla turbina je ni bilo več mogoče držati na cesti (sploh če si pohodil gas v ovinku), drugače pa naj bi vse stare turbo mašine (na uplinjače) slovele po tem da se z njimi ni dalo bremzat ker je motor pri zbijanju v nižjo dobil pospešek namesto da bi obrati začeli padati.

Uf tole je ena sama poved. Bom probu za vajo S strukturo narest.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa bremze so pri vseh "takih" avtih (a.k.a. letecih krstah: GT Turbo, Swift GTi, itd... ) tud "rahlo" ( :P ) problematicne... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratec mel turbačo. Ko da bi se peljal z 1.4 cvajtakterjem :lol1:

Glede bremz pa ni panike sploh (4x disk), samo pri 200kmh+ že vidiš angelčke ko ukol letajo, pa aeroplanning se pojavi :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DSC07545_JPG.jpg

Ena stara petka.

To ni petka to je kr renault 20 predhodnik petke ki je mel sredinsko namescen motor pa med 250-430km odvisno od dirke!!! :yea2: :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!