Skoči na vsebino

Tuning & styling


Zok

Priporočene objave

Ne tezko nogo mislim jaz pri enih 6000RPM da menjas pa da prva pa druga prestava kurijo gume :notworthy:

js pa da se gume zaslisjo ko v tretjo saltas. B)

:P

post-17-1077260605.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta honda zgoraj je Type-R 2000cc turbo-nos predelava pa se in se ma puno podatkov pa mi ni vsega za gor pisat! zere pa ziher vec ko 12L/100Km :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahhhh, ko bi slisal zvok petvaljnika med 3000 in 6000 rpm, bi si v hipu premislil... :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konkretno tale ma vrstno 5-valjno masino. .) majo pa tud 4-valjne in V6. :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja tak da po renault-u je to 2500cc masina al pa nekaj tu blizu, ce ze renaut pol R5 GT Turbo .) al pa star model clio williams :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za safrana obstajajo 2.0, 2.2, 2.2 TD in 2.5 TD (2.5 TD so pr nas zlo redke), vse 4-cilindricne, mislim bencinarja 16V, dizla pa 8V, od septembra '96 naprej 2.5 vrstna 5-cilindricna 20-ventilarka od Volvota (170 hp - to ma moj fotko not, jao, ko ma to navora... :P :naughty: ), 3.0 V6 12 V (168 HP), od '93 naprej 3.0 V6 Biturbo (12 V, 270 HP) od '99 naprej se 3.0 V6 24V (190 HP).

glede GT Turbo, ta avto je pa baje ZELO relativen pojem. moc med 115 in 130 konji (odvisno od setupa turbine in trgu, katerem je namenjen), masa pa med 700 in 800 kil, ce se ne motim. baje je celo cliota 3.0 V6 dol vrgla (sam to so nepreverjene informacije - avtomobilizem.com), in da je renault to kr zamolcal, da si nebi sramote delal s cliotom... :unsure: jo je mel moj frend - avto je zelo specificen tako za vzdrzevat, kot tud za vozit (potegnes v prvi pa drugi, lahk volan suces levo-desno, avto bo pa kr naravnost sou... :P), ampak mene motjo tri stvari - oblika (nekok ni to to), stroski (turbine rade crkujejo, poraba je glih taka k pr safranu, servisi pa so za tak specificno masino tud dragi), in pa VARNOST. ce se razletis ne ostane od tebe nic, na safranu pa odpres vrata, stopis ven, pa je to to. :D je pa drugac GT Turbo (pa tud GTE) vsega spostovanja vreden avtomobilcek. prav tako k Clio 1.8/2.0 16V. :notworthy:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, obstaja pa tud Renault 5 GT Turbo za rally - sredinsko namescena masina, zadnji pogon in 400 konjev!! beat that if u can!! :naughty: anyone?? :blink: anyone at all?? :hmm:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vzdrzevanje mi ne bi bil problem mi stric dela na stajerskem avtodomu specjalist za renaulte tak da popravit bi ze slo dele bi pa ze za neko normalno ceno dobo. Majka ma 1.7 GTS petko uvoz iz francije pa je avto pune fun za vozit kr vredi gre ampak ma menjalnik v ku**u pa ga bomo prodali :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.7 GTS se mi zdi da ma enako/podobno masino k 1.7 GTE, ne?? :hmm: kolk konjev pa ma to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem tocno okoli 80KM ampak ful odvisno kak mas zrak/bencin nastavlen ker vcasih jo ful zadusi pa ne gre nikam mor stelat ko pri apn-ki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je fajn, se lahk spilas z njim!! B) moj sosolc ma neko lado 1.5 na duplo frgazar, pa se tk spila z njim da folk sam gleda - filter dol vrze, pa ga nastela, sound pa tak da dol pades... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa se ti tvojga prilep, da se bomo mel nad cim zgrazat! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej zok to je avto za starce ne pa zate.... :P :D

se strinjam :notworthy: dej zoko k midva nabauva kej tazga, pol pa kdo jo bujš naštima :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S2000?? :hmm: formula. :notworthy: 240 HP iz 2.0 masine (specificna moc 120 HP), zadnji pogon brez stabilnostne elektronike :naughty: - sm vidu v mariboru enkrat enga kok je odslajdu zavoj skoz krizisce, sm kr mravljince dobu - JS BI TUUUUUUDDD!!! :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol, kaj čakava jst mam za zbrat sam še par miljonu pa je....

sm se pozanimoval pr hondi za civicko in sm vzel še cenik za tole zverinco.....8.990.000 SIT z vso opremo-serijsko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!