Skoči na vsebino

Tuning & styling


Zok

Priporočene objave

Ej a ste slišali d bo Ferrari začel dizle delat.....600KM baje

smo ze na avtomobilizem.com debatiral o tem (maranello naj bi mel kao 4.8 litra in 575 konjev), in prisli do skupnega zakljucka, da bi ta informacija spadala v "zabavni koticek"... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da brizgajo vodo v sesalni kolektor, da kao z izparevanjem jemlje toploto zraku (pa ni to mal cudno - kaj ma vlaga za delat v motorju??)... :blink:

Vodo brizga po interkulerju in ne v sesalni kolektor. Zrak še bolj ohladi. S tem pridobijo nekaj konjev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprasanje v reviji vw-tuning majo do-it-your-self turbo kit za vr6 masino.

Mi mamo audi-ja 100 2.8 174KM sej to je enaka masina kot pri vr6 al ne?

Zanima me pa zato ker cez leto pa se kak dan je ta avto moj :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VR6 se s turbino da pripravt maje na 340 konjev BP.

glede audija pa primerjaj tehnicne podatke (tocno kubaturo, hod bata, vrtino, stevilo cilindrov (to itak), stevilo ventilov, in pa kot med vrstami cilindrov (ce je V konfiguracija), pa bos 100% vedu! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se ujema ja :kva2: sem vido to turbo prdelavo ja na 340KM. Se bol vsec mi je BiTurbo 512KM :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

intercooler tako narejen, da brizgajo vodo v sesalni kolektor, da kao z izparevanjem jemlje toploto zraku (pa ni to mal cudno - kaj ma vlaga za delat v motorju??)... :blink:

Tole stvar so prvi pogruntali pri Renaultu, ko so prvi prišli v Formulo 1 z turbo motorjem. Motor se jim je tako grel, da je prihajalo do samovžigov v valjih pred ZMT in so imeli zaradi tega težave. Tako so šli na štart dirke še z dodatnimi 12 litri vode, ki jo je elektronika po potrebi vbrizgavala v sesalno cev in tako hladili motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se ujema ja :kva2: sem vido to turbo prdelavo ja na 340KM. Se bol vsec mi je BiTurbo 512KM :xx:

S kakšni milijonom in pol bi prišu na 300PS. Ampak to s kompresorjem, turbo bi bil še nekaj dražji.

upam tudi da je quattro, ker čene bo sranje. 300PS in FWD ni mačji kašel :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da to ni macji kasl!!! Tak kot sem reko mi mamo doma audi 100ko 2.8V6 pa mamo K&N filter gor pa kerscher elektroniko(chip) pa celotno sebring izpusno napeljavo. Priblizno 215KM ma sedaj avto, in z 235mm gumami na 17col platiscih z polnik gasom ni sans da lepo speljes, ker se v drugi vlece spuro!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja atiji vam bojo pa veselo za bencin plačeval ane?

...je zois mislu na nas... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja atiji vam bojo pa veselo za bencin plačeval ane?

Ja morebitne odškodninske zahtevke ... aja, pozabljam, da smo vsi pr 18. letih, eni pa že pr 17. ali 16. ful obvladal najbolj strupene avte tega sveta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja morebitne odškodninske zahtevke ... aja, pozabljam, da smo vsi pr 18. letih, eni pa že pr 17. ali 16. ful obvladal najbolj strupene avte tega sveta :P

da se mau pohvalm :P dans sm prvic po snegu vozu auto :D je blu fotra kr mal strah :lol1: drgac sm pa jst auto prvic pr 14. vozu ( zdej sm 16).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se mau pohvalm :P dans sm prvic po snegu vozu auto :D je blu fotra kr mal strah :lol1: drgac sm pa jst auto prvic pr 14. vozu ( zdej sm 16).

no sej tud jst sem na kolenih od očeta sedel pa avto vozu pri 14-ih...sam to ne šteje.... :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je zois mislu na nas... :D

Name tut pa še vedno komaj pridem skozi mesec, kaj šele da bi imel igračo ki pije 15l+/100km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne jaz sem tui zdaj 16 pa sem mel do septembra yugeca :D tak da smo se malo okoli vozli z frendi. Ce bom najdo kako sliko sendam go da vidite kake felgne od BMW-ja sem mel gor :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej tud jst sem na kolenih od očeta sedel pa avto vozu pri 14-ih...sam to ne šteje.... :D :P

a nisi meu zica u autu :P jst sm pa kr na zicu sedu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi meu zica u autu :P jst sm pa kr na zicu sedu :)

:D :D Je pac fotru na krilu sedel!!! Get it! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jst sem zdej star 14 pa vozim rally z bratrančevim yogotom (seveda kadar fotra & majke ni doma)

drgač pa sem avto prvič vozu sam !! pr 13

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem zdej star 14 pa vozim rally z bratrančevim yogotom (seveda kadar fotra & majke ni doma)

drgač pa sem avto prvič vozu sam !! pr 13

bravo. :notworthy: ..jst bi tud reli vozu pr 14-ih....pri 17-ih boš že z kolinom sodeloval.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo...Padova 2004...je blo kaj za videt....men je biu najbolš tale:

ma kaj je to avto za babe al kaj :lol1: ...kaj tista ketna spada zraven avta al kaj. :lol1: O:-) ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!