Skoči na vsebino

Tuning & styling


Zok

Priporočene objave

no,če se pa že pogovarjamo o extremnih cenah pol bi bil pa tale prvi v moji garaži :yea2:

post-17-1073248473.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..aja, ima pa samo nekaj čez 400 konjev, če pa ga malo porihtaš pa tja čez 600, o navoru pa raje ne bi govoru :D :D

in če bi imel avto s 400 konji bi bila tvoja želja ga tunat na 600 konjev...kje se potem to konča...na F-16 jet engine... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,če se pa že pogovarjamo o extremnih cenah pol bi bil pa tale prvi v moji garaži :yea2:

Ford GT40?? nja, v moji bi bil sele na 3. al pa 4. mestu... :D ...sicer pa nase sanje niso ravno skromne, recimo da so malo blizje realnosti kot Zagijeve. .)

Safrani 4x4 V6 3.0 so pa v Si bolj redki (ce so jih sploh uvazali?!?), tk da ce je ze FWD, bo pa verjetno MX3 1.8 V6 padu, pol pa mashino zamenjam z 2.5 V6 + turbo & other stuff... :wub: :wub: :wub: :afro1:

post-17-1073295801.jpg

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kranju ma eden v MX3-2.0 V6 NOS kit noter :OK: sem vidu na tuning zboru v kranju in baje,da to zelo učinkuje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstajajo 1.6 16V, 1.8 V6 24V in 2.5 V6 24V - za 2.0 se nism slisu... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in če bi imel avto s 400 konji bi bila tvoja želja ga tunat na 600 konjev...kje se potem to konča...na F-16 jet engine... :hmm:

niti ne. s 1300-1500 konji bi bil pa res POPOLNOMA zadovoljén!! .) :)

pa seveda s 4x4 pogonom z moznostjo izklopa prednjega pogona, pa seveda feltne za tahitro menjavo, pa ene najcenejse pa najtrse gume zadaj, pa gremo drift challenge!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne. s 1300-1500 konji bi bil pa res POPOLNOMA zadovoljén!! .) :)

pa seveda s 4x4 pogonom z moznostjo izklopa prednjega pogona, pa seveda feltne za tahitro menjavo, pa ene najcenejse pa najtrse gume zadaj, pa gremo drift challenge!! :naughty:

:lol1: fant ima domisljijo, ni kaj. :grim

zok, koliko "konjev" pa res obvladas? mislim takrat, ko so vsi na delu in ko jih ne 3/4 pociva pod pokrovom..... takrat je lahko obvladati 200 KM vozilo..... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  fant ima domisljijo, ni kaj. :grim

zok, koliko "konjev" pa res obvladas? mislim takrat, ko so vsi na delu in ko jih ne 3/4 pociva pod pokrovom..... takrat je lahko obvladati 200 KM vozilo.....  ;)

ce nimas sanj in cilja, nimas nic. .)

tu ni vprasanje obvladovanja. tu je vprasanje pospesevanja! :P

sicer pa se s casom vsega navadis. zakaj pa potem delajo veyrona? pa supre tunajo na 1100+ hp? ne vem, js kot na avto gledam kot na motor - mora bit lep in zabaven. da je zabaven, pa mora biti mocan. in ko si avta enkrat navajen, ni moci nikoli dovolj. .)

sejsebomzresnilpress :D

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš zok zakaj si depresiven...ker si postavljaš previsoke(nemogoče) cilje....človek mora bit realen...ti si pa postavljaš take cilje katere ne dosežeš potem pa v temi So Fuck Depresd težiš.....

1100 konjskih sil bi rad imel pred/za sabo....sej se ti bi smejal če bi reku da bi rad imel 400 konjev ...sam ta cifra je pa prehuda....bodi realen in se praši kaj lahko dejansko voziš po štajerskem koncu... :P .

jst se sprašujem če bi bila racionalen nakup avto s 75 konji ali naj bi imel celo 95 konjev..... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne. moj cilj je okrog 300 konjev in max. 1500 kg. kar je vec, je luksuz. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, z vsem kar je več kot 115KM, te izzivam na vožnjo na čas recimo proti Jezerskemu, pa pokaži jajca, ki jih verbalno razmetavaš...

Ne ga srat z detajliranimi s®anjami... Come on...ko boš dobil službo (če ne bo psihotestov), ko boš dobil prvi denar na račun (na podlagi oddelanih 160+ ur mesečno), ko boš parkrat za ta denar tankal, boš kupil dizla.

(Ne spomnim se kdo je to podal - Nostradamus ali Nosferatu)...

Bog daj norcem pamet, nam pa denar.

Sieg!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..moje sanje..

Pagani Zonda C12 S. :D

...Tehnika v tem avtomobilu je seveda prvovrstna: šasija iz ogljikovih vlaken, pomožni okvir, ki nosi sredinsko nameščen Mercedezov motor V12, izdelan po specifikaciji AMG, tako kot pri dirkalnikih sonameščeni blažilniki z vzmetmi,elementi opetja koles pa so izdelani iz lahkih kovin. Dvanajstvaljnemu motorjuso povecali delovno prostornino na 7,3 litra= 7300ccm :naughty: in zmore 555 KM nejvečji navor pa znaša 750 Nm...

To sm prepisu z AVTO KATALOGA 2003.

Do 100 Km/h ima le slabie 4 sec. O:-), stane pa okoli 50.000 evrov...

No ce vs zanima se slikca poglejte ta link (ne znam dt gor slikce.. :? ) ------> http://www.paganiautomobili.it

We must stop dreaming !!! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe Zok, do grow up :naughty:

Ne fantaziraj o (1)300KM, idi in kupi clia ali puntota da bos lahko punco ven peljal, ne da bi moral ocetu za avto tezit :devil: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 100 Km/h ima le slabie 4 sec. O:-), stane pa okoli 50.000 evrov...

No ce vs zanima se slikca poglejte ta link (ne znam dt gor slikce.. :? )

Sklepam da manjka kako decimalno mesto ... nicla na koncu ali kaj podobnega. Za 50k€ dobis dobrega BMWja/Merca ipd., vsekakor pa ne eksoticnega maloserijskega avtomobila ... morda kaksen kit car (kar verjetno sploh ni slaba zadeva). Mislim na tiste (angleske?) firmice, ki izdelujejo dele, iz katerih lahko naredis stirikolesno vozilce, za agregat imajo pa po navadi enega ali celo dva agregata motocikla .... :)

Anyway ... glede lepljenja slik - ko imas sliko shranjeno na disku, imas ko pises post na dnu "Objavi lahko dodaš priponko." in zraven gumb "browse", priklikas do slike na disku in jo pripnes, saj to ni nobena umetnost :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstajajo 1.6 16V, 1.8 V6 24V in 2.5 V6 24V - za 2.0 se nism slisu... :blink:

Zok kot vem si ti tudi na drugih forumih. Glede mazd (predvsem pa MX3 pošlji ZS Vsevedu-(saj veš na katerem forumu-mislim da ima on največ objav na katerem koli slovenskem forumu-preko 18.000 :kva2: ) ti bo Vsepovedal.

Sicer pa mazda ima 2.0V6 mašino. serijsko so vgrajevali recimo v xedos6. Ima jo tudi Sale v svoji 323 grupe N (A?). Ko slišiš njegov zvok- (kdo je že napisal da je bil v Naklem letos) in ko vidiš obratomer ko se skala na njem začne pri 5 tisoč in konča pri 10tisoč r.p.m.

Kupite si enga jugača grupe A pa verjemite da bo letel ko sneta sekira(spomnite se ibize z dirke na lJubljanski obvoznici ko je za nekaj krogov peljala scat rdeče iz Maranela ali pa Corse iz Murske ko je na Dragu premagala recimo BMW 545, omego Lotus, Venturija in še nekaj "eksotov". Veste kdo je požel največ aplavza-FIČO-kajne Mustang :naughty: (ki BTW premagoval Nekater Corse, Yugote, polote in njim podobne.

Sicer pa moj sanjski - prvi avto ki je še danes pri hiši ob nakupu jih je imel 14let, danes jih ima že skoraj 23.(no prej sem pomagal 3 fičkom in eni Škodi na "drugi svet".

post-17-1073337141.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklepam da manjka kako decimalno mesto ... nicla na koncu ali kaj podobnega. Za 50k€ dobis dobrega BMWja/Merca ipd., vsekakor pa ne eksoticnega maloserijskega avtomobila

Js ne bom trdil da je podatek pravilen, ceno sem prepisal z AVTO KATALOGA 2003.. :? :?

PS: sej se je men tut cudn zdel, dost pocen glede na tak hud auto... :blink:

aja glede "leplenja" slik hvala! kok sm glup names d bi saj pogledu mal okol pa bi mi blo tkoj jasn.. Ah sm pac blondinc... :P :D

TNX se enkrat !

cYa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne fantaziraj o (1)300KM, idi in kupi clia ali puntota da bos lahko punco ven peljal, ne da bi moral ocetu za avto tezit :devil:  ;)

mislis Clia V6?? :) sicer pa ma punca svoj avto. .)

Zok kot vem si ti tudi na drugih forumih. Glede mazd (predvsem pa MX3 pošlji ZS Vsevedu-(saj veš na katerem forumu-mislim da ima on največ objav na katerem koli slovenskem forumu-preko 18.000 :kva2: ) ti bo Vsepovedal.

Sicer pa mazda ima 2.0V6 mašino. serijsko so vgrajevali recimo v xedos6. Ima jo tudi Sale v svoji 323 grupe N (A?). Ko slišiš njegov zvok- (kdo je že napisal da je bil v Naklem letos) in ko vidiš obratomer ko se skala na njem začne pri 5 tisoč in konča pri 10tisoč r.p.m.

ja sej najvecja hiba Mazde je baje Vseved... :lol1: ...ta clovek zna na pamet Mazdino himno (ki je BTW zelo brutalna :lol1:), dolgo 19.000 postov... :D ja, za Saleta sm vidu da ma 2.0 (~210 konjev), sam v MX3 je pa 2.0 masine se nism vidu. bi mel pa js raje 1.8 V6, d lahko menjas masino z 2.5 V6, pa se sploh ne opazi, stevilke pa ze priredis... :) ...pa mas RAKETO!! :devil:

Zok, z vsem kar je več kot 115KM, te izzivam na vožnjo na čas recimo proti Jezerskemu, pa pokaži jajca, ki jih verbalno razmetavaš...

po cestah verjetno ne bom vec dirkal, me je ze veckrat drago stalo. pa ne kr bi me bilo strah (k sm ziher, da bos na to napeljal), ampak ker morjo pol ostali moje probleme resevat (+vsi nepotrebni financni stroski, da zdravja niti ne omenjam). .) za Drag Race sem pa vedno! :yea2: B) in BTW - kje razmetavam svoja jajca?? :hmm: js sm sam povedu, da hocem met en konkreten avto, to je vse. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je en folk .... primitivni! :) (brez zamere)

tema je namenjena sanjam itd.

sicer pa ce ma človk sanje za en auto še ne pomen da bo dirkov po cest! <_<

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je en folk .... primitivni! :) (brez zamere)

tema je namenjena sanjam itd.

sicer pa ce ma človk sanje za en auto še ne pomen da bo dirkov po cest! <_<

tolk mladi, pa že take resne sanje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa ce ma človk sanje za en auto še ne pomen da bo dirkov po cest! <_<

Seveda ne, v prvi-drugi prestavi po najvecji guzvi s komolcem cez okno in vsemi sipami spuscenimi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ne, v prvi-drugi prestavi po najvecji guzvi s komolcem cez okno in vsemi sipami spuscenimi :D

in si zraven pel: "booom boooom wooof wooof air is in the head"

;) ;)

aja, saj res -to je užitek. tuning - it's a lifestyle :D ...haha. pa saj hitr ločimo prave frajerje, ki jim taki avti pašejo (Codeine!), pa mulčke :) (zok, no offence)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!