Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Nove stvari v Moto opremi Murska sobota..obiščite in kupite ...nebo vam žal garantirano!!..Najboljše stvari,najbolj poštene cene in seveda najbolj pošten PRODAJALEC!! ..Kupi enkrat Kupi Najboljše!!

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/shop/index.php?main_page

https://www.facebook.com/pages/Moto-oprema/226953676825?pnref=story

107142521015275395987182.jpg


Sedaj tudi nova stvar..ALPINESTARS S-1 SUPERMOTO, smo eden redkih trgovcev, ki ga sploh lahko dobi in ima na zalogi.
Akcijska cena - namesto 949 EUR, zdaj samo 649 EUR.

104294201015275382452682.jpg

In tudi nove Vrste Čelad HJC,Agv,Arair..shoie itd,..nove rokavice,novi škornji...itd...Check it!!..Kupi enkrat kupi Najboljše!!! :) :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej nimam nič proti zastonj reklami ampak če se že dela promo se preveri vsaj še enkrat napisano... kaj je arair in shoie? Cenene replike iz kitajske?!? Je kak izvensezonski popust sicer bo bolj malo interesentov napram čaju z rumom...

Navajen sem tuidi v takih primerih da se izpostavi kak artikel ki je še posebej ugoden glede na to da prihaja čas ko bo motor nekaj kar nas bo žalostno gledalo iz garaže (za tiste ki jo imajo)...

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej nimam nič proti zatonj reklami ampak če se že dela promo se preveri vsaj še enkrat napisano... kaj je arair in shoie? Cenene replike iz kitajske?!? Je kak izvensezonski popust sicer bo bolj malo interesentov napram čaju z rumom...

se opravičujem za napako..arai*shoei*..evo,....nič niso replike..ker so original ko se spodobi..prvo pejt pogledat .. ;)..popust dobiš vedno..oz use se da zmenit tak da .. :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ga spučem enx na leto ob koncu sezone, ko odstranim mesh podlogo s ščitniki in jo operem v stroju, usnje pa z navadno rahlo milnico umijem in obrišem z mehko krpo, nato pa namažem/natrem s jelkovo(lahko tudi kakšno drugo za gladko usnje) mastjo. s tem posegom postane in dolgo ostane usnje zelo mehko. včasih se mi zdi, da preveč skrbim za usnje, ker se ne postara, da bi lahko utemeljeno razmišljal o zamenjavi... :blush:

feltna, se v Italiji dobi revit ceneje, kot recimo na fc moto ali ebayu? gledal sm rsr rokavice? poznaš? so revit rokavice ok? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ga spučem enx na leto ob koncu sezone, ko odstranim mesh podlogo s ščitniki in jo operem v stroju, usnje pa z navadno rahlo milnico umijem in obrišem z mehko krpo, nato pa namažem/natrem s jelkovo(lahko tudi kakšno drugo za gladko usnje) mastjo. s tem posegom postane in dolgo ostane usnje zelo mehko. včasih se mi zdi, da preveč skrbim za usnje, ker se ne postara, da bi lahko utemeljeno razmišljal o zamenjavi... :blush:

feltna, se v Italiji dobi revit ceneje, kot recimo na fc moto ali ebayu? gledal sm rsr rokavice? poznaš? so revit rokavice ok? 

Niti ne ekstra ceneje daj je firma v poplavi italjanskih (astars, dainese, spyke, spidi, clover, in tona manj znanih) revit le Nizozemska in posledično ni ekstremnih popustov. Na strani motoabbigliamento.it imaš že dalj časa nekaj rev'it-a v akciji. http://www.motoabbigliamento.it/ maš na prvi strani revit outlet ki pa ni nič posebnega... pa če že kaj najdeš moreš met še srečo da je številka na voljo. Menda pošiljajo tudi v slo.

FC-Moto je zame v 99% dražji od alternativ. Pravzaprav stran mi n izanimiva le za kako mnenje pride prav... iskanje je bednio pa še google translate rabim za mnenja (nemščine ne žvečim dobro.. .).

Rokavic ne poznam imaš pa tukaj 18 pacientov ki so podali neko mnenje:

http://www.revzilla.com/motorcycle/revit-rsr-gloves

Zgleda da so naplošno zelo zadovoljni.

 

Kar sem do sedaj imel po rokah rev'it me je vedno navdušilo že na prvi pogled pa sem izrazit skeptik. Drugače pa sem hotel kupit rev'it excalibur jakno za čez zimo in če nebi dobil nore ponudbe bi jo verjetno vzel. Nato sem pa presedlal na sicer predlanski letnik a (BMK) alpinestars long range in sem izredno zadovoljen. Višji razred jakne za ceno nekega noname v akciji? Seveda sem za in iskazalo se je da je reč res kak razred več kot povprečje (detajli so fantastični).

Ne kupim pa več ničesar od BERING saj so tako trgovec, zastopnik za italijo in sam sedež firme eni navadni smrduhi in ker se mi ni dalo več s centrom za pomoč potrošnikom EU (oziroma oni so rekli da pravzaprav ne morejo ničesar več saj nimajo personala za za iti na sodišče, oni se lahko le menijo.. .) bi moral iti na center za potrošnike v Trstu in od tam nadaljevati. Ker je birokracija v italiji resnično da te srat sem zavoljo živcev odnehal čeprav so mi oni iz EU centra ponudili polno podporo. V glavnem ne kupujte BERING robe ker če bo kaj narobe jo dobite tam kjer sonce ne sije.

Nad pričakovanji se ponavadi izkaže manj znani IXS. Morda ni najlepši dizajn ma roba je večinoma nadstandardno dobra.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 se v Italiji dobi revit ceneje, kot recimo na fc moto ali ebayu?

 

Mislim da je najceneje dobiti Revit v TC-ju med zimskimi popusti, ko je 30% off. Vem, ker sem sam vedno gledal tudi po ebayu in tudi FC-moto....na koncu je bil vedno najcenejši TC, ko so imeli zimske popuste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je najceneje dobiti Revit v TC-ju med zimskimi popusti, ko je 30% off. Vem, ker sem sam vedno gledal tudi po ebayu in tudi FC-moto....na koncu je bil vedno najcenejši TC, ko so imeli zimske popuste.

Bi se strinjal ker je revi't ponavadi največ 20% off  kakor sem sledil zadnje leto razen za zadnje kose 6XL veliksoti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Če ima kdo viška kupim enodelni kombinezon št 52/54 pogoj rdeče barve  najraje alpinestars ali dianese

mam Alpinstarja patriota rdeče/črno/bele barve sam je št 56 :/    najbolj da se mal še mal porediš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam Alpinstarja patriota rdeče/črno/bele barve sam je št 56 :/    najbolj da se mal še mal porediš

 

Ja in še kaka me more fajn nategnt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo viška kupim enodelni kombinezon št 52/54 pogoj rdeče barve  najraje alpinestars ali dianese

Zdravo,

a si se kej poznimu v Kozini ma včasih dobre cene za autlet Dianese

Lp, notranc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

lej.... to je isto kot pancarji za smučat. Moraš probat, da vidiš, če ti paše na rit...  :P

...pa ne gledat pol na 100€. Sej se usnje uleže po tvojem telesu...probat moraš, če ti pašejo ščitniki.... kako ti stojijo hlače v koraku...itd...itd.

Pejdi probat...imej kombinezon na sebi 20 minut... naredi par počepov...se malo razmigaj v njem.

Probaj še vsaj dva kombinezona kakega drugega proizvajalca... pa ti bo takoj jasno, če ti bo škoda dat dodatnih 50 ali 100 evrčkov...   :D ...ali pa ti bo ta kot ulit. Če ne boš probal, ne boš nikoli vedel.

Imel sem en kombinezon (ga še imam), ko me je vse bolelo..od ram, kolen.... po dalši vožnji. Mislil sem, da je kriv EMŠO... je bil pa kriv kombinezon. Kupil novega....in se počutim, kot, da ga nimam na sebi....  :D

 

..sej vem, da se bo en oglasil, da sem kupil večjega :jezik: ...  ne pa ni večji... samo bolj udoben je  :fyou:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam opažam pri taljanih akcije za zadnji kos kombinezonov ni da ni (spyke, astars, dainese, axo, clover...) okrog 300€ (tudi manj kdaj) za št 56 ki bi mi morala bit prav a kaj ko ni šans da jo trefnem brez probat... Jakno je še šlo, čeldada (prvič) tudi Škornji tudi a kombinezona in hlač pa sumim da nimam niti 25% možnosti da "zadenem" terno. LE te bo treba probat v živo...

 

npr. http://www.ebay.it/itm/SPIDI-TUTA-in-PELLE-TRACKSTER-TOURING-tg-56-ROSSO-NERO-BIANCO-da-MOTO-DIVISIBILE-/391041257416?pt=LH_DefaultDomain_101&hash=item5b0be00fc8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ga imam in sem zelo zadovoljen.

Sedaj ko grem iz nakeda na GSa, sem se odločil da ga prodam in vzamem tekstil.

Prodajam ga tudi na bolhi.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ceno ima menda 70€, zanje sem dala 60€. Uroš da vedno nekaj popusta.

Meni zaenbkrat ni žal, da sem jih kupila. Sem pregledala prej več rokavic in so bile kje precej dražje od teh kvaliteta pa po mojem mnenju slabša.

Zdravo nxyz.Imaš mogoče kakšen kontakt od katerega prodajalca iz moto trgovine motobee iz ljubljane? Klical sem na cifre ki sem jih najdel na netu, pa na obeh pove da napačna številka?

 

Hvala za odgovor!

 

LP Bojan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje prodam odlično ohranjen zelo kvaliteten dvodelni Arlen-ness kombinezon, ima magnezij ščitnike komolcev, ramen in kolen grbo na hrbtu in posebno rumeno mrežno notranjost ki ne pusti da se ob morebitni nesreči kombinezon strga. Moja velikost je 175cm/72kg. Št. 50
če koga zanima.... naj piše na zs. Popust za MS člane ;)

 

20150315160101.jpg

 

20150315160019.jpg

 

20150315160139.jpg

 

20150315160035.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak nov kombinezon je lep.

Njegovo kvaliteto pa ugotoviš, ko z njim zariješ. (Certifikati so pomembni!!)

S čelado, škornji in rokavicami ni nič drugače...

post-4472-0-85301300-1428351264_thumb.jpg

post-4472-0-91756900-1428351281_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!