Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

ZDRAVO!

Ima kdo kakšne informacije kje se splača kupiti kombinezon? V mislih sem imel eno-delnega od spyke, AXO....do nekje 700e.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce imas facebook pojdi na; motoristicni kombinezoni po meri....tam bos najdel vse, ce ne ti posljem stevilko po PM.

Ce imas facebook pojdi na; motoristicni kombinezoni po meri....tam bos najdel vse, ce ne ti posljem stevilko po PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce imas facebook pojdi na; motoristicni kombinezoni po meri....tam bos najdel vse, ce ne ti posljem stevilko po PM.

Ce imas facebook pojdi na; motoristicni kombinezoni po meri....tam bos najdel vse, ce ne ti posljem stevilko po PM.

Kakšna pa je kaj kvaliteta teh kombinezonov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dainese in dirkalne replike moto gp. Sivani so v nemciji ter imajo vse potrebne licence, kot ostali. Delajo tudi po meri. Jaz ga bom narocil nasledni mesec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno bo vida "iz vranskega", pravi naslov.

delavnico ima v lukovici in mislim, da bi ti tudi to naredla.

 

A so te včasih izdelovali izdelke Spyke?

Če so me zanima, če mogoče veš ali še vedno lahko kombinezon razširijo/zmanjšajo ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so te včasih izdelovali izdelke Spyke?

Če so me zanima, če mogoče veš ali še vedno lahko kombinezon razširijo/zmanjšajo ali ne?

 

brez problema ti ga razširi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so te včasih izdelovali izdelke Spyke?

Če so me zanima, če mogoče veš ali še vedno lahko kombinezon razširijo/zmanjšajo ali ne?

Da.

Ja naredijo eno in drugo.

 

PS: Na naslovu v Lukovici so samo od 8.00 do 14.00. Če rabiš mobi cifro povej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo,

 

 

sem v fazi kupovanja novega kombinezona, pa se zanimam za dvodelni AXO TALON combi.

Ima kdo kake izkušnje s tem proizvajalcem? vem da so bolj "doma" v crossu...

 

Lahko podate tudi kakšne predloge za kak drug kombi do cene cca 600€.

 

 

hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

 

sem v fazi kupovanja novega kombinezona, pa se zanimam za dvodelni AXO TALON combi.

Ima kdo kake izkušnje s tem proizvajalcem? vem da so bolj "doma" v crossu...

 

Lahko podate tudi kakšne predloge za kak drug kombi do cene cca 600€.

 

 

hvala in lp

V tem cenovnem rangu že lahko izbiraš med kombinezoni Alpinestars. Imata v Sloveniji 2 prodajalca dobro ponudbo in cene.

 

Lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem cenovnem rangu že lahko izbiraš med kombinezoni Alpinestars. Imata v Sloveniji 2 prodajalca dobro ponudbo in cene.

 

Lp

V katere trgovine se splača iti pogledat? Zanimam se za moto jakno in hlače, bi imel pa takšne ki se snamejo podloge in lahko vozim tako poleti kot jeseni oz. spomladi ko je hladneje. Zelo se mi dopade zelena barva a skoraj nič takega ne najdem, na internetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KMC, BS center, TC motoshop. Vidm da si iz lj pa pejt v vse te tri pogledat niso si prevec dalec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V katere trgovine se splača iti pogledat? Zanimam se za moto jakno in hlače, bi imel pa takšne ki se snamejo podloge in lahko vozim tako poleti kot jeseni oz. spomladi ko je hladneje. Zelo se mi dopade zelena barva a skoraj nič takega ne najdem, na internetu.

Moto oprema MURSKA SOBOTA!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo berik brave hart 2pc kombl, a je to kvaliteten al se mu rado kaj dogaja (že brez,da padeš) trganje-nitkanje, ježki ne primejo hitr ipd?

 

Za svojo ceno ni slab. Zdržal tri sezone bp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da.

Ja naredijo eno in drugo.

 

PS: Na naslovu v Lukovici so samo od 8.00 do 14.00. Če rabiš mobi cifro povej.

 

Sem jih že klical na tisto številko, ki sem jo našel nekje na spletu (kakšnega pol leta nazaj), ampak se ni noben javil (če je bila št. prava ne vem), tako da potem nisem več poskušal, saj sem nekje slišal, da kao ne delajo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj je najbolj primeren čas za kupovanje kombinezona? Kupiti mislim Dainesov kombl. Je velika razlika v ceni zdaj oz po koncu sezone? Ali naj kar zdaj obiščem outlet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj je najbolj primeren čas za kupovanje kombinezona? Kupiti mislim Dainesov kombl. Je velika razlika v ceni zdaj oz po koncu sezone? Ali naj kar zdaj obiščem outlet?

1. zima okoli novega leta

2. Kozina

Najcenejši bo rabljen komplet

Kaj čakaš? Če padeš brez opreme... bo to najdražji komplet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

2. Kozina

Moram it pogledati, da vidim kaj imajo na zalogi.

 

Najcenejši bo rabljen komplet

Tujega švica pa res ne bi dajal nase. Potem raje kupim First za 200€ ;)

 

Kaj čakaš? Če padeš brez opreme... bo to najdražji komplet.

Imam opremo, zato se mi ne mudi. Rabil bi pač novi kombi :)

Popravljeno . Popravil mariog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinezon Dainese Aero Evo je kul in vse kar sodi zraven... (ima tudi grbo z vodo) :photo:

 

post-15759-0-01564600-1395354567_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Evo, zahvaljujoč sharpninji, podarjamo kombinezon naprej. Ona ga je podarila nam, tako da ga podarjam če ga kdo rabi. Punca ni vedela če se bi vozila ali ne, pa je ene parkrat imela tega,sedaj si je pa nabavila svojega.

post-12577-0-66400800-1397589800_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zahvaljujoč sharpninji, podarjamo kombinezon naprej. Ona ga je podarila nam, tako da ga podarjam če ga kdo rabi. Punca ni vedela če se bi vozila ali ne, pa je ene parkrat imela tega,sedaj si je pa nabavila svojega.

 

Tale kombinezon je dobr za ploščice fugirat...k si velik na kolenih pa to...

 

drugače pa se mi dopade omenjena gesta =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo od tukaj kombinezon REV'IT Warrior? Zanima me kako se obnese, ali je v redu, skratka če ste zadovoljni z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!