Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Pucanje, mazanje? kaj je to?

ko boš mel kombinezon 8let.....boš to tud sprobal-vsaj enkrat kot jz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo prevelika?? Na tvojem mestu bi jih prosil, da jih všijejo ker ne zgleda niti svoje naloge ne opravlja kot bi moral. Drugače pa vsaka čast za motobee,ceno,kvaliteto,ponudbo. dekle s je že odločlo da pri njih kupi kombinezon ker so ji redki prav v boku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorty, kdor pozna rosse ve, da ji je bil kombinezon ob nakupu kot ulit, je punca garala čez zimo in je postal prevelik, ne kot pri nas ostalih, ki nam je postal nekoliko tesen :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi bl retro kobinezon (ščitniki iz pene), ženski, za bl miniaturno (cca 34,36 konfekcijske št., pogojno tud 38).....oddam, ker se nam že nekaj let valja po omarah, ga je pa škoda vrečt stran. Rabi sicer nekaj šivov pri podlogi, drugače pa kar ohranjen. Če komu pride prav zs.

post-16032-0-11719500-1363931959_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo prevelika?? Na tvojem mestu bi jih prosil, da jih všijejo ker ne zgleda niti svoje naloge ne opravlja kot bi moral. Drugače pa vsaka čast za motobee,ceno,kvaliteto,ponudbo. dekle s je že odločlo da pri njih kupi kombinezon ker so ji redki prav v boku.

 

točno tako. kombinezon mi je bil čisto prav in tak kot mora biti. se je pač zgodilo, da mi je postal prevelik in bomo to težavo rešili.

 

Sorty, kdor pozna rosse ve, da ji je bil kombinezon ob nakupu kot ulit, je punca garala čez zimo in je postal prevelik, ne kot pri nas ostalih, ki nam je postal nekoliko tesen :)

 

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rosse cestitam! Mogoče nam je pa samo hotela pokazat postavo pa se je odločila za takšen pristop ;) keep doing good work!

PS. Tesen kombinezon je dobra motivacija za ohranjanje linije. Preverjeno vsako pomlad :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zanima me cenovno keri se bolj splaca ampak kvaliteta, praktičnost, trpeznost... !

alpinestarsov!!...pejte v MotoOpremo...se vam najbolj splača..non stop tam kupujem opremo in sem zadovoljen!!!.. =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alpinestars in še nekaj na prste ene roke prištetih podjetij proizvaja kvalitetne zadeve iz usnja. Vsa ta podjetja so priznana po vsem svetu kar pomeni da jim zaupajo vsi znani in manj znani športniki. Nekdo je tu nekje pred časom objavil zanimiv post,kjer mu je znana šivilja iz naše države svetovala naj na dirkališču raje nosi A* kombinezon kot First (upam da se ne motim). First naj raje počiva v omari ker je kvaliteta v usnju,šivih,obliki... ogromna. To sta zame dva dovolj velika argumenta za to da kupim kvaliteten,preverjen kombinezon. Ne rečem da je drugi kombinezon slab ampak ga ne poznam in je tu vse kar lahko naredim da izkažem zadovoljstvo nad A*

Popravljeno . Popravil Sorty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alpinestars in še nekaj na prste ene roke prištetih podjetij proizvaja kvalitetne zadeve iz usnja. Vsa ta podjetja so priznana po vsem svetu kar pomeni da jim zaupajo vsi znani in manj znani športniki. Nekdo je tu nekje pred časom objavil zanimiv post,kjer mu je znana šivilja iz naše države svetovala naj na dirkališču raje nosi A* kombinezon kot First (upam da se ne motim). First naj raje počiva v omari ker je kvaliteta v usnju,šivih,obliki... ogromna. To sta zame dva dovolj velika argumenta za to da kupim kvaliteten,preverjen kombinezon. Ne rečem da je drugi kombinezon slab ampak ga ne poznam in je tu vse kar lahko naredim da izkažem zadovoljstvo nad A*

A. je vedno bil in bo najbolša frima!! =),...vedno kupuval alpinestars in vedno bom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al se komu sanja kje bi v naši mali državici imeli za probat Dainese Aero Evo (54)? Bom očitno mogu it spet čez mejo...

post-15759-0-08274900-1364333996_thumb.jpg

post-15759-0-28006600-1364334006_thumb.jpg

post-15759-0-28758300-1364334017_thumb.jpg

post-15759-0-48933600-1364334034_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam usnjen motoristicni komplet:-

hlace in jakna  primerno za čoperiste.

vel.st.50-52 crne barve,zelo malo rabljeno...

tel.st:031507561

 

CENA:             90€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z vaso pomocjo sem se odlocil za alpinestars. :) hvala za odgovore

Ko kupuješ kombinezon je zelo simpl...Greš v trgovino....preizkusiš dragega in si 5min v njem,malo počepneš itd....pol daš drugič gor tistega,ki pač....hitro ugotoviš kaj b imel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hecn; očitno vsak zase najbolš ve; mam znanca ki odpelje kar precej časa preživi na pisti in nosi MBR kombinezon; sodeč po obrabi je tudi že kakšen padec dal skozi pa ni videti da bi zijal na šivih al pa prenucal material, tko da ... ko voli nek izvoli; ali kot bi rekli dol pri nam - ima se, može se :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem reku da je ostalo slaba roba ampak da nimam izkušenj z njo in nočnem bit poizkusni zajček če bi zdržal ali ne. Mbr se je pa po besedah nekaterih že nekajkrat odlično odnesel in jim lahko samo zaploskam da še obstaja nekdo, ki za nizko ceno proizvaja zaupanja vredne materiale.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hecn; očitno vsak zase najbolš ve; mam znanca ki odpelje kar precej časa preživi na pisti in nosi MBR kombinezon; sodeč po obrabi je tudi že kakšen padec dal skozi pa ni videti da bi zijal na šivih al pa prenucal material, tko da ... ko voli nek izvoli; ali kot bi rekli dol pri nam - ima se, može se :)

 

Nema se...našpara se:D MBR mi vizualnoni všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam mbr, pa ga ne hvalim ,ker ne morem trdit da je oh in sploh, saj še nisem probal vseh, Je pa najtežji od vseh kar sem jih do sedaj imel. Trši pa mislim ,da je bil edino Vanuci bolj. Par dni nazaj sem mel na sebi tega http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=1_5_80&products_id=2659 in je v primerjavi z mbr vrhunski.
Mbr prodajam , obenem pa si delam slabo reklamo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!