Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Pol se bom pa najverjetneje kr za dvodelnega odločil kr nisem nekdo ki bi šel v vsak ovinek po koleno , čeprav enodelen zgleda bl zajebano   :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej v motobee-ju zanje, nimajo navitih cen in če svobodnaptica dirka v njihovem kombinezonu že ne more biti slab :) Njihov kombinezon imam že 4leta in še vedno služi namenu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se bom pa najverjetneje kr za dvodelnega odločil kr nisem nekdo ki bi šel v vsak ovinek po koleno , čeprav enodelen zgleda bl zajebano   :OK:

hmm..jaz mam namen prodat probiker 2 delni.. št. jakne 52, hlače 48 200e + ledvični + rokavice 30e..za 230e dobiš vse..poceni :D

je tu pa tam mala praskica al to ni nič takega,..pa še homemade že 2 kolenčniki gori :D

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega prodaja alpinestar MOTEGI št 54 3x oblečen,kupljen novembra ali decembra lani,brez praske za 500€

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega prodaja alpinestar MOTEGI št 54 3x oblečen,kupljen novembra ali decembra lani,brez praske za 500€

Kaj mu oa ni všeč?Kere barve pa je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

360€ (kupljen v akciji 499€), moska 52, se zapakiran.

link je do ženskega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mu oa ni všeč?Kere barve pa je?

Všeč mu je ,si je pa kupil premalega,tko da je šel po novega številko večjega,barva pa črna z belimi napisi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki imate izkušnje z barvanjem mi povejte a je možno prebarvati kombinezon npr. iz bele na modro, rdečo, črno...... in obratno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki imate izkušnje z barvanjem mi povejte a je možno prebarvati kombinezon npr. iz bele na modro, rdečo, črno...... in obratno ?

 

Na črno gre... Obratno je pa mal večji problem :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej črni kombinezon, ki je zbledel ga lahko dam pobarvat?

Ve gdo kje to delajo recimo bol štajerski konec?

Ali pa kje se dobi barva pa bi pobarval kr sam :)

Popravljeno . Popravil DOHO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi samo povedat kolikokrat na let vi namažete kombinezon ? Seveda z kremo za usnje a ne?

 

V 8 letih enkrat z oljnim sprejem za kožo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi samo povedat kolikokrat na let vi namažete kombinezon ? Seveda z kremo za usnje a ne?

1x letno erdal leather lotion iz dm-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žužke spravljamo dol s velika.gif

zdej pred sezono sm pa še s leather master-jem spucala pa namazala. pač po potrebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jacket namazem vsakic ko me opere, pa ene trikrat tako, bezveze. zdej cez zimo sm ga dvakat iz ciste nostalgije po sezoni :cry:

vedno pa kupim kremo za usnje. ne verjamem da imajo kreme za roke not mocne UV filtre, in preparacijska sredstva....tisto je za zive roke, to pa so ustrojene zivali.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest ga na vsaki furi dobro namažem z žužki in ostalo letečo golaznijo...   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!