Skoči na vsebino

Husqvarna WRE 125


Petzl

Priporočene objave

Zivjo!

Mam huso wre 125 pa mi ventil za odpiranje izpusnga kanala nedela... pa bi prasou ce kdo lahko to popravi al pa kaksna je cena nowga....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlo pogosta zadeva pr wre se mi zdi... sta mela dva kolega pa obema je shodu motorcek ki odpira ventil... mislm da ni kej popravlat. pride pa nov mislm da kr drago 200€ (ne me za besedo drzat glede cene)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo!

Mam huso wre 125 pa mi ventil za odpiranje izpusnga kanala nedela... pa bi prasou ce kdo lahko to popravi al pa kaksna je cena nowga....

lp

da gre motorček po gobe je glavni krivec (ne)servisiranje. Če pogledaš v servisne intervale, je tovarniško predvideno čiščenje izpušnega kanala in ekscentrov (zapiral) v izpušnem kanalu enkrat na leto oz vsakih 5000 km (al 6000). Če se to opravilo ne opravi nekaj let, se pač nabere toliko karbonskih usedlin da ventila zaštekata. Nato sledi zablokiranje prenosnih bovdnov in elektromotorček, ki je v bistvu servo s kotom odpiranja/zapiranja cca 90 stopinj pač odpove.

Eden glavnih krivcev za preveč karbonskih usedlin (saj in ostalih neizgoretih trdnih delcev) je uporaba neustreznega olja, izklop auto-lube pumpe (125 ccm forumaši to prakticirajo zelo pogosto) in posledično preveliko doziranje olja neposredno v rezervoar, tudi nepravilno nastavljen uplinjač (razmerje zrak/gorivo), ki je posledica priljubljenega in neustreznega "odblokiranja". In še kaj bi se našlo.

Zaključek: šlamparija je ljubiteljica denarnice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlo pogosta zadeva pr wre se mi zdi... sta mela dva kolega pa obema je shodu motorcek ki odpira ventil... mislm da ni kej popravlat. pride pa nov mislm da kr drago 200€ (ne me za besedo drzat glede cene)

ja vidm ja mojmu kolegu isto nedela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vidm ja mojmu kolegu isto nedela...

najbols da do konca odpres in tko pustis... na nizkih obratih bos mal brez moci na visokih bo pa slo tko more...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbols da do konca odpres in tko pustis... na nizkih obratih bos mal brez moci na visokih bo pa slo tko more...

sj to mam sam mal pogrešam moč v nizkih obratih... sem za foro ventil zapru pa sm se pelow pa res dost bolš uleče v nizkih obratih... zato bi mel rad ventil...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poj ti pa edin to ustane da gres prasat kok je nov servomotor... sam so ful dragi kr se jest spomnm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poj ti pa edin to ustane da gres prasat kok je nov servomotor... sam so ful dragi kr se jest spomnm...

ja bom jest to probov nekak zrihtat... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V šoli me spovn, al pa če poznaš, novaka, moj sošolc, ma huso 125 sm... pa mu je tud to šlo če se ne motm, bi ti znou povedat kok pride nov.

Bom jutr uprašu če se bom spomnu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V šoli me spovn, al pa če poznaš, novaka, moj sošolc, ma huso 125 sm... pa mu je tud to šlo če se ne motm, bi ti znou povedat kok pride nov.

Bom jutr uprašu če se bom spomnu :)

a to un k hokej trenira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
am še nekj me zanima a kdo slučajn ve ket se da dobit use plastike za wre ? pa kolk kj stanejo?

mislm da ti je tale najbliži... poklič pa vpraš :whistle:

Langus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am še nekj me zanima a kdo slučajn ve ket se da dobit use plastike za wre ? pa kolk kj stanejo?

lahk maš v tradicional rumeno-modri. Al pa v tanovi rdeče-beli. cene so iste.

stranici na rezervoarju 45 EUR

stranici pri sedežu 45 EUR

blatnik spr.20

rabiš še nalepke - teh maš tud na izbiro. poglej PLASTIKE HUSQVARNA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
am šenekej me zanima! a slučajn kdo ve kakšni izpuhi se dajo za wre dobit ? lp

to tut mene zanima. Ker bi rabil za enega prijatelja. Menda pa imajo SM in WRE iste izpuhe tako da ni problema. No tako mi je Zupin rekel tako da po mojem je to potem res.

Sicer pa...mene zanimajo samo cene.

Gor lahko das pa sledece:

HGS, DOMA, Giannelli, FMF, RINO. Te se trenutno spomnem. Edin RINO pa DOMA nevem ce mata uzovnike v Slovenijo. Giannelli pa HGS imata pa sigurno.

A ve kdo mogoce cene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am šenekej me zanima! a slučajn kdo ve kakšni izpuhi se dajo za wre dobit ? lp

to tut mene zanima. Ker bi rabil za enega prijatelja. Menda pa imajo SM in WRE iste izpuhe tako da ni problema. No tako mi je Zupin rekel tako da po mojem je to potem res.

Sicer pa...mene zanimajo samo cene.

Gor lahko das pa sledece:

HGS, DOMA, Giannelli, FMF, RINO. Te se trenutno spomnem. Edin RINO pa DOMA nevem ce mata uzovnike v Slovenijo. Giannelli pa HGS imata pa sigurno.

A ve kdo mogoce cene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

am fantje.. rabm pomoč... mam huso pa mi jo pod nizkimi obrati mori (kukr de nebi blo benza) poj k ga pa spravm u višje obrate pa ql dela... al pa če pod štantgasom dam choke tud normaln dela... am sveča je pa črna...se prav preveč benza.. zj sm brez besed.. men se je kle zataknil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am fantje.. rabm pomoč... mam huso pa mi jo pod nizkimi obrati mori (kukr de nebi blo benza) poj k ga pa spravm u višje obrate pa ql dela... al pa če pod štantgasom dam choke tud normaln dela... am sveča je pa črna...se prav preveč benza.. zj sm brez besed.. men se je kle zataknil...

naštelaj fergi n00b :baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am fantje.. rabm pomoč... mam huso pa mi jo pod nizkimi obrati mori (kukr de nebi blo benza) poj k ga pa spravm u višje obrate pa ql dela... al pa če pod štantgasom dam choke tud normaln dela... am sveča je pa črna...se prav preveč benza.. zj sm brez besed.. men se je kle zataknil...

če daš čok in dela normalno potem imeš preveč zraka, saj čok zapre zrak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!