Skoči na vsebino

Husqvarna WRE 125


Petzl

Priporočene objave

če daš čok in dela normalno potem imeš preveč zraka, saj čok zapre zrak

aa dobr bom mal pogledov tega nism točn vedu al čok zapre zrak al ga odpre.. tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima ce lahko jst uveljavljam garancijo v tujini? Gre se za slovenski motor na servisu v Hrvaski (zaradi blizine uradnega servisa) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm noob? nam kj zate reku k si začeu šraufat kje si šrauf za štantgas iskov.... tko de rajš tih bot :xx:

mulc tišina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm...sam mene bi blo sram če bi šrauf za štantgas na mašini iskow... pa še sliko si napopou haha :whistle:

tišina mulc... k boš ti tok rs k zrihtu k sm jih jst se pa oglašaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bla pomojm bol spedenana...

ja je bla

vsi so se vozili in noben ni mel težav ;)

vključno z mojo k sm naredu 13.000 km in pri 17.700 je biu še prvi bat in je delala super... ob menjavi je biu cilinder baje kot nov...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
a slučajn kdo ve ket bi najhitrjš dobu prednji zobnik pa zadnji zobnik ter ketno za wre 125??

pr langusu :lol1: jest čakam že od začetk avgusta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

lp vsi

evo, jst sm čist nou tle na forumu, mal sem že brau sem pa tja, pa da nom odpiru nove teme bom kr tle uprašu. pač trenutno se odločam med enduro 125 in SM 125. trenutno sm bol za 2t in to husqvarno. zbiram med SMS pa WRE. pa če bi mi mal primerjal oba, seprau mašina, kok ma kej moči, al mata isto mašino, okvir itd. pa zanima me kako je kej z enduro, konkretno WRE, ali ima dobro lego na cesti-asfaltu kljub temu da je enduro, ker jst bi se fural bolj po asfaltu sem pa tja pa tut po terenu. zanima pa me če imajo vse WRE-ke Žmigovce gor. ker jst bi uzeu wre potem pa če bi se bi zahotelo, bi kupil druge feltne in SM gume, da bi imel potem SM. Zanima me če je to izvedljivo, sepravi razmak med sprednjimi vilicami, da bi šla umes SM guma itd. če je že kdo to naredil, naj mi to malo pove, ali ostane lega na cesti ista, ali se kaj poslabša. skratka prosil bi vas, da mi mal opišete te stvari.

hvala za vse odg.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp vsi

evo, jst sm čist nou tle na forumu, mal sem že brau sem pa tja, pa da nom odpiru nove teme bom kr tle uprašu. pač trenutno se odločam med enduro 125 in SM 125. trenutno sm bol za 2t in to husqvarno. zbiram med SMS pa WRE. pa če bi mi mal primerjal oba, seprau mašina, kok ma kej moči, al mata isto mašino, okvir itd. pa zanima me kako je kej z enduro, konkretno WRE, ali ima dobro lego na cesti-asfaltu kljub temu da je enduro, ker jst bi se fural bolj po asfaltu sem pa tja pa tut po terenu. zanima pa me če imajo vse WRE-ke Žmigovce gor. ker jst bi uzeu wre potem pa če bi se bi zahotelo, bi kupil druge feltne in SM gume, da bi imel potem SM. Zanima me če je to izvedljivo, sepravi razmak med sprednjimi vilicami, da bi šla umes SM guma itd. če je že kdo to naredil, naj mi to malo pove, ali ostane lega na cesti ista, ali se kaj poslabša. skratka prosil bi vas, da mi mal opišete te stvari.

hvala za vse odg.

Torej ... enduro za an cesto ni. Nebos nikoli dosegel tisto, kar dosezes s SMS. Imam SMS in sem fural tudi motocross z njo in sem veliko bolj vesel da sem kupil supermoto in ne WRE. Na WRE lahko das supermoto feltne, pod pogojem, da pasejo gor. Ce se bos bolj fural po asfaltu vzemi SM! Nebo ti zal. Tudi s cestnimi gumami se da po SUHEM terenu obrnit kaksen offroad, enduro ali motocross! Masine pri WRE in SMS so ENAKE! Indenticne. Razlika je pri feltnah in prenosih ( zobnikih ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha,

še neki vprašanj za SMS, offtopic vem

zanima me pa koliko vam kej realno požge bencina tale sms, ker pač bi se vsak dan vozu v šolo, in bi rat čim cenej pršou skozi. ker drugače se malo spogledujem tudi z 4t in bi rat predvsem zaradi tega vedel in pa kvarjenje, ali je pogosto, da ga je treba šraufat.

hvala za odgovore

LP 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spremljam teme od lanskega julija in sem (tako kot ti) v dilemi ali 4t al 2t. (konkretno : mz sm, tomos sm, husa sms, ktm exc(=>sm), cagiva mito, aprillia rs)

edino kaj ti lahko rečem je, da ne razmišljaj preveč. ne želiš si biti v taki dilemi kot sem jaz ko študiram te motore že celo leto pa trpim ko morem to gledat :alien1:

to prerekanje z samim seboj jeuff brez veze, vsedi se na motor, probaj kak se pelje, poglej al je sexy pa kupi (če maš pare te bk za njih, če nimaš pač kupš tist kaj najbol ustreza budgetu) in je to to.

iz teoretičnega vidika ti lahko povem da so tile motorji vsi kar precej zanesljivi- saj tudi za ta dnar človk prčakuje da dela kot se šika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spremljam teme od lanskega julija in sem (tako kot ti) v dilemi ali 4t al 2t. (konkretno : mz sm, tomos sm, husa sms, ktm exc(=>sm), cagiva mito, aprillia rs)

edino kaj ti lahko rečem je, da ne razmišljaj preveč. ne želiš si biti v taki dilemi kot sem jaz ko študiram te motore že celo leto pa trpim ko morem to gledat :alien1:

to prerekanje z samim seboj jeuff brez veze, vsedi se na motor, probaj kak se pelje, poglej al je sexy pa kupi (če maš pare te bk za njih, če nimaš pač kupš tist kaj najbol ustreza budgetu) in je to to.

iz teoretičnega vidika ti lahko povem da so tile motorji vsi kar precej zanesljivi- saj tudi za ta dnar človk prčakuje da dela kot se šika...

jst pa ti to iz prakse potrdim. (vsaj kar se Husqvarne tice )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jst pa bi vprašu če kdo ve kolk približno bi bil nov magnet za Husqvarno WRE 125, k ga je enmu prjatlu obrnil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zanima me kok kej pokurijo tele wre olja za mešanico?recimo kolk keslov bencina se da neredit z eno flašo ttsa.pa kje je kakšen servis za husqwarne v območju 03.ta husa k mislim js kupit ma 24KM v prometni.a mislite da bo policaj ful sral če me ustavi z izpitom do 11KW?

lp.dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kok kej pokurijo tele wre olja za mešanico?recimo kolk keslov bencina se da neredit z eno flašo ttsa.pa kje je kakšen servis za husqwarne v območju 03.ta husa k mislim js kupit ma 24KM v prometni.a mislite da bo policaj ful sral če me ustavi z izpitom do 11KW?

lp.dejan

Če boš z wre ustavil, si si sam kriv! (nasvet: če nimaš vsaj osnovnih stvari (izpit) urejenih, ne ustavljaj), procentualno je zelo malo možnosti, da se bo spustil za tabo, kaj šele da te dobi.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kok kej pokurijo tele wre olja za mešanico?recimo kolk keslov bencina se da neredit z eno flašo ttsa.pa kje je kakšen servis za husqwarne v območju 03.ta husa k mislim js kupit ma 24KM v prometni.a mislite da bo policaj ful sral če me ustavi z izpitom do 11KW?

lp.dejan

600-700km 1 liter olja. 24km te bodo jebal, ce se vsaj malo razumejo. Vozi v koper homologirat, ce se ti da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600-700km 1 liter olja. 24km te bodo jebal, ce se vsaj malo razumejo. Vozi v koper homologirat, ce se ti da.

kok pa stane to,pa kk zablokiram,ker sem prepričan da podložka v izpuhu ne bo dost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok pa stane to,pa kk zablokiram,ker sem prepričan da podložka v izpuhu ne bo dost?

Podlozka v izpuhu je cisto dovolj :) ( sei to rabis samo za homologacijo. Potem itq ven leti xd )

Ehm ... pelat je treba ali v Koper ( in mislim da sedaj po novem mozno tudi v LJ ). Stane okoli 110€ ( +/-5€ )

Potrebno je naredit novo homologacijo in potem je motor normalno vozen z A1 izpitom :) Sicer pa rajsi kupi kaksnega ki je ze zablokiran. Mislim pa, da je ena od variant tudi da dobis homologacijo od ksne z 11kW in samo sebi novo naredis na osnovi tiste. Mislim, da bi slo.

Sicer pa kupi motor...nebo ti zal. Meni ni bilo in tudi ne poznam nikogar ki mu bi bilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podlozka v izpuhu je cisto dovolj :) ( sei to rabis samo za homologacijo. Potem itq ven leti xd )

Ehm ... pelat je treba ali v Koper ( in mislim da sedaj po novem mozno tudi v LJ ). Stane okoli 110€ ( +/-5€ )

Potrebno je naredit novo homologacijo in potem je motor normalno vozen z A1 izpitom :) Sicer pa rajsi kupi kaksnega ki je ze zablokiran. Mislim pa, da je ena od variant tudi da dobis homologacijo od ksne z 11kW in samo sebi novo naredis na osnovi tiste. Mislim, da bi slo.

Sicer pa kupi motor...nebo ti zal. Meni ni bilo in tudi ne poznam nikogar ki mu bi bilo!

hja mogoč bi šlo tudi z podložko,samo a ne rabijo kakšnega potrdila ali pa kakšnega dokaza da je res 11KW?a neredijo dyno test ali se samo en model pela pa po občutku določi?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja mogoč bi šlo tudi z podložko,samo a ne rabijo kakšnega potrdila ali pa kakšnega dokaza da je res 11KW?a neredijo dyno test ali se samo en model pela pa po občutku določi?

lp

dyno jst mislm. Ker itq drugace se neda dolocit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dyno jst mislm. Ker itq drugace se neda dolocit.

Me se zdi da ti navaden policaj nesme zaplenit motorja alpa zmerit moči, loh ti pa to nardiijo tisti policaji, k so navadno u civil avtih in so oblečeni v enodelne policijske obleke, podobne delovnim oblekam. Tisti policaj ti lahko na mestu, kjer si ustavljen naredi nekakšen''tehnični pregled'', ti pregleda tudi tisto, kar običajno ostali policaji ne inh te lahko po potrebi pošlje na pregled. Tisti te lahko skoraj v usakem primeru zajebe. Nism pa 100% glede navadnih policajev al lahko al ne. Če se motim me popravte.

Popravljeno . Popravil lulik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!