Skoči na vsebino

Forumsko srecanje v cetrtek 24.5. v Slov. Konjicah


Priporočene objave

Dobra Ideja!

Ko se bomo dobili, bo vsak napisal na listek ime naj forumista, jih vrgli v kup, potem bomo pa prešteli! tisti, k zmaga, ga motosvet bogato obdari, al pa je kaj drugega za nagrado, to se bomo že zmenili!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja, rada bi še to dodala: vseh membrov je do sedaj, ko tole pišem 46. V cetrtek so seveda vabljeni tudi tisti, ki imajo samo nekaj postov, ker tole ni srecanje samo za nas, ta veliiiikkkkeee gobcace. Ce imate cas, ste vec kot dobrodošli v Slovenskih konjicah v Harly baru!! Ce ne veste kje to je, je mislim da Pervy nekje vmes (2. oz 3. stran) tocno napisal kako se pride do tja!!

Vec ko nas bo bolj luštno bo!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me zajebava logon.

Kdaj kej pridete dons v Slo.Konj.?

Jaz pridem ob kakih 17.00 (odvisno od službe in prometa, ker mam avto - sux)

NoiseData tudi tam enkrat

Pa ostali ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, verjetno ga bodo kar nekaj casa veselo zingali. Ce si kje blizu in imas zelo hiter moped, jih bos se lahko srecal. Vozi previdno!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za info: srecanje se je koncalo ob ca.21:00.pupa,pervy,brrrm,noise,rok,climber in moja malenkost smo malo poklepetali in ostale opravljali,ces kaksni revezi ste,ko si ne upate se pokazati.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam,da ste vsi zgoraj omenjeni dobro in brez tezav (vsaj vecjih) prispeli domov.jaz pa se poslavljam za danes.hvala za cvek.do drugic.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem javljam da sem srecno prišel do doma, ceprav mi je en mulc na Trojanah (ko smo šli na krofe+caj --- ja, Pupa se je spet basala, ko bi vedli kolk hiter je pojedla, a ne Climber ) nekaj razštelal in razhljalal ogledala in sem jih moral po 5km prišraufat nazaj...

Sicer pa, Bosti, škoda da nisi priletel, saj ja nimaš dalec ...

Vsem ki smo se srecali hvala za very pleasant afternoon, še posebej Brmmu za pijaco , Iceu + Climberju za kataloge , Pupi da nas je zabavala , Roku da je spil najvec pirov , ter jasno Pervyju, da je bil za šankom spet najbolj glasen .

Vsem ki niste prišli vam je lohk žal, mah sej, pa drugic!

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Cliberjem sva srecno prišla!!

No, da boste vedeli, da nisem prva pojedla krofa, ampak ga je Noise Data. Jaz sem ga zadnja, ker sem šla še vmes do motorja!

Tudi vam hvala za dobro družbo, upam, da se bomo kmalu spet srecali.

Folk, kljub poškodbi roke, še vedno lahko najhitreje tipkam. S Climberjem sva imela tja grede namrec malo nesreco, saj sva v enem ovinku z špegli trešcila z avtom, ki ga je zaneslo ven. Jaz sem ocitno z roko pobrala njegov špegu!

Drugace je pa vse cool!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm tudi srecno prispel s forumaskega srecanja.

Kaj nebi, ko pa sem imel od Konjic do Celja spremstvo Pupe, Climberja in samega šefa Noisea in sem lahko vozil na celu slavnostne povorke in nas je zaradi nezaslisane hitrosti 80 km/h, ce je bila cesta ravna in malo klanca navzdol, pa celo do 85 km/h, prehitel en sam samcat avto.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok se javlja na dolžnosti.

Srecno prispel, jaz cel, avto cel, ovinke sem lepo polagal, pir izpuhtel, ...

Brrrm, tebi pa še enkrat hvala za pijaco(vso).

Nasvidanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kot ste opazili sem dobro prisel domov, ceprav je blondinka zahtevala da se hitro javim in tako sem se namesto na se kako pijaco v domacem kraju odpravil k njej. po moje nekaj sumi o pupi. bom mogel ime spremenit al kaj????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thja, zdej je odvisno, a gre za utemeljeni al neutemeljeni sum. Ce ponoci sanjaš o meni, pa naglas govoriš, potem fante, ti povem: si u pizdi!!

Ce je pa tisti tip cloveka (jaz jih naravnost sovražim), ki mu samo umeniš drugi spol, pa že naredi travmo ljubosumnosti, potem ti pa tudi preimenovanje ne bo pomagalo. Saj si zase misli, da bi se preimenoval.

Potem si pa spet v pizdi!

Se opravicujem vsem memberjem za moje izrazoslovje, a vcasih samo s takimi besedami pokažeš težino besed (al kva že?)

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj nebi, ko pa sem imel od Konjic do Celja spremstvo Pupe, Climberja in samega sefa Noisea in sem lahko vozil na celu slavnostne povorke in nas je zaradi nezaslisane hitrosti 80 km/h, ce je bila cesta ravna in malo klanca navzdol, pa celo do 85 km/h, prehitel en sam samcat avto.

A niste vi kao sli z motorji tja... Te hitrosti zvenijo, k da ste laufal (resda zelo hitro, pa vendar...)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ce ne bi bil tak pozer, pa se ne bi vozil samo podnevi v soncu, bi vedel, da je ponoci se prekleto mrzlo. Smo se na trojanah ustavili na caju.

Sicer pa smo bili tudi obzirni do Brrrm-a, ki ima 125 kubicen motor, pa clovek pac vozi bolj na ziher, kar pa tudi ni nic narobe, kajne?

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

saj ce ne bi bil tak pozer, pa se ne bi vozil samo podnevi v soncu, bi vedel, da je ponoci se prekleto mrzlo. Smo se na trojanah ustavili na caju.

Sicer pa smo bili tudi obzirni do Brrrm-a, ki ima 125 kubicen motor, pa clovek pac vozi bolj na ziher, kar pa tudi ni nic narobe, kajne?

Mraz? Yeah right... Ta pravega si najdla da mu o mrazu razglablas... in ni res da samo podenevi vozim... To bi bil ze kar mal uzaljen, ce bi mislil, da resno mislis.

Kar pa se Brrrma tice pa nisem vedel, da ima 125ccm dvokolesnik. Je pa fajn ce je previden... A je novinec?

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sem resno mislila (hi, hi, hi)

Ja, on je lani oz. letos naredil izpit pa je v unih tapravih zrelih letih, pa malo z glavo dela, ne tako kot ostali brezglavo na motor 1100 kubicen, brez celade, izpita, itd...

Pa ne da trdim, da smo vsi ostali taki, ampak imaš tudi take primerke!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem samo na pol... 750ccm, lani izpit, celado mam, izpita pa ne, leta pa divja

Hja... dost hudo ja....

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jest sem samo na pol... 750ccm, lani izpit, celado mam, izpita pa ne, leta pa divja

Hja... dost hudo ja....

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Kako prosim? najprej napišeš lani izpit, potem pa izpita pa ne. Kako gre pa to skupaj?

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!