Skoči na vsebino

Ford Mustang 2005


Špilferderber

Priporočene objave

Ata Ford je na trg lansiral izjemno zanimivo zadevco (in seveda obvezno vprašanje: zakaj tega (verjetno) Summit Avto ne bo prodajal :cry: )

Zunanjost

mst05_expopup_1.jpg

mst05_expopup_2.jpg

mst05_expopup_3.jpg

mst05_expopup_4.jpg

mst05_expopup_5.jpg

mst05_expopup_6.jpg

mst05_expopup_7.jpg

mst05_expopup_8.jpg

mst05_expopup_9.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še notranjost:

mst05_inpopup_1.jpg

mst05_inpopup_2.jpg

mst05_inpopup_3.jpg

mst05_inpopup_4.jpg

mst05_inpopup_5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni kaj, lep je, lep... ...pa zejen verjetno tud... :lol1: ...ampak pri fordu je GT40 se vedno ZAKON!! :wub: :wub: :wub: :wub:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno so se pri Fordu malce zmigali in nekaj naredili iz Mustanga :yea2:

Moj skriti nesojen traum avtek, čeprav mi je stara klasika bolj všeč, pa nič zato, komaj čakam, da ga vidim na slovenskih cestah, no ja če to sploh bo kdaj :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem sreco da sem na rentacarju (usa)lahko dobil prejsnji model mustanga,V8...nora stvar.V normalnem modu je krotek,ko pa izklopis over drive in traction control pa rita samo plese,mi je blo tko hudo ko sem ga moral vrnit...

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep je ni kej...ta letošnji letnik mi ni všeč...ta pa se vrača po obliki 30 let nazaj...v čas Gt 500 E....odlična poteza za oboževalce tega avtomobila....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res jim je uspel nardit hud avto približno podben mustangu!!!men edino zadnji konec nekej ne paše,ampak bi se ga že navadil.... :D

Zok-mogoče sploh ni kej dost bolj žejen od tvojega sanjskega Safrana 30 biturbo 16V sportski menjalnik NOS.... .) sicer je pa to za američane,nafte majo dost :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, končno so pogruntali, da so mustanga zadeli že v prvo. Vse ostalo so bile le še izpeljanke in nažalostm sfaljene... tale je še najboljša, ker se približuje originalu...

In kot vedno pravim:

"She will be mine. Oh, yes. She will be mine" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang, poglej si malo na mobile.de. Sam sem bil presenečen, kje se začnejo cene za te čudovite klasike. od 5.000 € dalje. In to 66 letnik. Ok, res da gredo do vrtoglavih 60k+ ampak pomojem za popoldneve v garaži bi se dalo zelo solidno z dobrih 10k prit skozi... Divje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok-mogoče sploh ni kej dost bolj žejen od tvojega sanjskega Safrana 30 biturbo 16V sportski menjalnik NOS.... .) sicer je pa to za američane,nafte majo dost :hmm:

...24V... :D

BTW, ne gre mi v racun, zka ma na stevcu sam 160 mph/240 km/h!?!? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang, poglej si malo na mobile.de. Sam sem bil presenečen, kje se začnejo cene za te čudovite klasike. od 5.000 € dalje. In to 66 letnik. Ok, res da gredo do vrtoglavih 60k+ ampak pomojem za popoldneve v garaži bi se dalo zelo solidno z dobrih 10k prit skozi... Divje...

Thanks for the tip, Anubis!

Sem pa tak manijak na mustange (saj ni očitno, a? :lol: ), da še kar redno spremljam cene in ponudbo...

In nekoč, oh ja, nekoč, bo tudi eden lepotec moj (tam od 65 do 69)... Ponavadi pa so "cenovno ugodnejši" kakšni stari zarjavelčki z V6 mašinami. Jaz si bom privoščil kar kakšnega V8 in da - mnogo $ in ur v garaži... Upam, da bo z vstopom v EU tudi uvoz kaj enostavnejši.

She will be mine. Oh yes. She will be mine... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, ne gre mi v racun, zka ma na stevcu sam 160 mph/240 km/h!?!? :blink:

Američančki v glavnem zelo veliko pijejo in ropotajo, hitro pa ne grejo preveč... State limit je 65 mph, zato so tudi avtomobili več ali manj delani tako, da "kruzajo" pod nizkimi obrati in z brutalnim navorom. 240 kmh je čisto preveč... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ja ja tole je pa tud moj sanjski avto še dobr da gremo v EU da ga bomo lahko uvozili seveda če bo dinar...

lp sharky :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res hud aparat samo zadnje luči,tako kot je že rekel nekdo pred mano,ne pašejo nekako k celoti.In nasploh zadnji del je nekak preveč enostaven in vsaj meni ne daje nobenega občutka estetike.Notranjost je zelo lepa in privlačno speljana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce preveril pri Summit motors.. zadeva bo dosegljiva v Evropi (Nemčija), v Sloveniji pa bo prodaja "malo verjetna" :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v franciji majo en močan klub ljubiteljev mustangov....sem bil lani v kontaktu....starejše mustange je težko dobit medtem ko se da malo novejše letnike dobit s par problemi...da bi ga uvozil v slovenijo pa bo treba še počakat....

evo enga mustanga iz leta 2000

post-17-1079102359.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

v sobotnem Delu je bilo mogoče zaslediti informacijo, da obstaja celo verjetnost, da bo prodaja stekla tudi Sloveniji..

torej, če imate veze in poznanstva na Summit Motors, dajte obveščat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, Ameri so spet naredili dober avto. Odkar so v oblikovalski krizi se čedalje bolj ozirajo po retro modelih in jih oživljajo v vsej svoji slavi. Upam da bodo potegnili iz svoje bogate zgodovine še kakšen model in ga ustrezno modernizirali hkrati pa zadržali tisti čar ki jo imajo ameriški muscle cars

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!