Skoči na vsebino

Ford Mustang 2005


Špilferderber

Priporočene objave

najlepsi ford kdajkoli narjen mi je se vedno GT40. :wub: :)

mustang pac kot mustang... ...prevec ljudem predstavlja neke sanje - take stvari me nikol niso kej ekstra privlacile... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je tale zadnji mustang v ameriki samo 15.000 EUR. Mislim, za avto z V6 mašino in 200 konjički je pa to kar lepa cena. Objubljena dežela. :notworthy: V EU bo zaradi dajatev in carin precej dražji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja kaj nej recem mustang je bil zmer moj sanjski avto! Sploh uni tm letniki 66 al pa 69 in so mi bli lepsi k letnik 2000! Morm pa rect da mi je pa ta tanov najlepsi od vseh!

Že sparam za spredno levo feltno! :naughty: :lol1:

Must love it! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kako je to za vozit, a še vedno samo za naravnost al so uspeli amerji končno naredit tudi en avto, ki se ga da čez ovinke peljat? malo so mi ti ameriški kvazi-športni muscle-car sumljivi, se mi zdi da bi te vseeno znal kak domačin z jugecom nažgat čez ovinke na pohorje (toga prema itd. press :SS )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je to za vozit, a še vedno samo za naravnost al so uspeli amerji končno naredit tudi en avto, ki se ga da čez ovinke peljat? malo so mi ti ameriški kvazi-športni muscle-car sumljivi, se mi zdi da bi te vseeno znal kak domačin z jugecom nažgat čez ovinke na pohorje (toga prema itd. press  :SS )

Več ali manj naravnost,no tko slab tudi ni(težje je najti kako ovinkasto cesto,da bi to probal,pa šerifi...),ko izklopiš traction control in over drive pa rita samo pometa.Poseben občutek je ko sediš za volanom,ko vidiš napihnjeno haubo in zvok,ahhh nepozabno.Je pa zelo udoben glede na to da je kupe,celo zadnja sedeža sta kar velika,ga maš komot za družinski avto.In nazadnje poln kesl bencina za 25$. :)

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

DAN

sem ravno par dni nazaj gledal TOP GEAR (oz Jeremy Clarkson show) so ga testirali....avto je narejen za "route 66" čez gorjance ga kak lokalc s malo boljšim avtom prehiti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ravno par dni nazaj gledal TOP GEAR (oz Jeremy Clarkson show) so ga testirali....avto je narejen za "route 66" čez gorjance ga kak lokalc s malo boljšim avtom prehiti....

In kaj sem jaz napisal :? Še enkrat,vozil sem ga po ameriških cestah,kjer je pravi užitek se vozit s takim avtom.Kočevka,gorjanci...odpadejo,O.K. .)

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj sem jaz napisal :? Še enkrat,vozil sem ga po ameriških cestah,kjer je pravi užitek se vozit s takim avtom.Kočevka,gorjanci...odpadejo,O.K. .)

DAN

Zakaj? A nima volana? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo - V8 in 300 konj, pa po podatkih proizvajalca v mestu pije (preračunano iz milj/galono v l/100 km) dobrih 13 litrov.

V Ameriki stane od $25000 naprej (GT V8). Če dodamo 17% carino in 20% DDV, pa še kakih pol milijona ostalih stroškov, bi zneslo 6.7 mio SIT. Ni veliko za tak avto. :wub: :wub: :wub:

Pomoje bi bil problem s homologacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje da je za mustanga tezko mozno da samo 13 l popije! pomoje da 20 minimalno! ze evropski avto z 200 km komi doseze 13 l! drgac sm pa tut jst top gear gledu ! kak zvok ma to k ga prtisne :wub: !

kaj bi ga meu :wub:

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bila cena talahkega modela v EU 15000 $ ali pa evrov :notworthy: mislim, da bi se prodajali kot vroče žemljice :OK: .

:OK: Lep avto ni kaj. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!