Skoči na vsebino

Ford Mustang 2005


Špilferderber

Priporočene objave

Če bi rad kdo mustanga vidu, naj pride na kak pir, ga mam namreč v garaži doma ;)

Jah tist modelček 1:24 pač ;) :D

Drugače pa je tale mustang kar mašinca ja, pa še dokaj lep je, sam ka češ, če ga pol Nikolas Cage razbijev 60tih sekundah :grim :grim :grim

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo - V8 in 300 konj, pa po podatkih proizvajalca v mestu pije (preračunano iz milj/galono v l/100 km) dobrih 13 litrov.

V Ameriki stane od $25000 naprej (GT V8). Če dodamo 17% carino in 20% DDV, pa še kakih pol milijona ostalih stroškov, bi zneslo 6.7 mio SIT. Ni veliko za tak avto.  :wub:  :wub:  :wub:

Pomoje bi bil problem s homologacijo.

S homologacijo ni problemov - summit uredi vse skupaj. 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo - V8 in 300 konj, pa po podatkih proizvajalca v mestu pije (preračunano iz milj/galono v l/100 km) dobrih 13 litrov.

V Ameriki stane od $25000 naprej (GT V8). Če dodamo 17% carino in 20% DDV, pa še kakih pol milijona ostalih stroškov, bi zneslo 6.7 mio SIT. Ni veliko za tak avto.  :wub:  :wub:  :wub:

Pomoje bi bil problem s homologacijo.

13l / 100km ??? ja če je avto naložen na kaminon, ki ga vozi; medtem ko mustang teh 100 km u leru laufa....

Drugače pa je kar je bil tipičen predstavnik american muscle car......pa še lep je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si preračunajte sami, če mi ne verjamete.

Fuel Economy

V6:

19/28 manual-19/25 auto

V8:

17/25 manual-18/23 auto

Cifre pomenijo milje na galono, manjša številka je mestna, večja avtocestna poraba. Najprej je podatek za ročni petstopenjski menjalnik, potem pa še za petstopenjskega samodejnega.

Viri:

Specifikacije Mustanga

Stran za tiste, ki ne znajo preračunati milj na galono v litre na 100 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Lep avto ni kaj.  :OK:

Ali mi lahko kdo pove, kateri model Mustanga je na teh slikah. Prototipni? Na uradnih straneh takih Mustangov nisem našel, mi je pa tale srebrni na sliki bolj všeč, kot tisti, ki je naprodaj.

Popravljeno . Popravil rozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko kdo pove, kateri model Mustanga je na teh slikah. Prototipni? Na uradnih straneh takih Mustangov nisem našel, mi je pa tale srebrni na sliki bolj všeč, kot tisti, ki je naprodaj.

FORD MUSTANG GT 2005(prototip)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

III.

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!