Skoči na vsebino

KJE DOBITI NALEPKE ZA SKUTER?!?!


ales13

Priporočene objave

Mene pa zanima če bi lahk pol on zrihtu prov kakšne original nalepke za motorje, sej veš kako je to fuknš :( , pol ga daš štrihat pa kitat, pa je že to tok drago :wacko: , pol pa zveš da za tvoj motor stanejo nalepke 100k. A bi lahk pol zrihtu kakšne "original" nalepke. Pa tebe pozna bo mal cenej, a ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pomoje da lahk za ker motor pa rabs

aja edin tistih noce delat izbocenih k jih mores smolo vlivat pa je to ful drago

povej ker motor mas al pa gor napopi slikce nalepk pa mu bom jst dav pa bo povedu ceno pa vm sporocim

ja itak da bo cenej mal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pomoje da lahk za ker motor pa rabs

aja edin tistih noce delat izbocenih k jih mores smolo vlivat pa je to ful drago

povej ker motor mas al pa gor napopi slikce nalepk pa mu bom jst dav pa bo povedu ceno pa vm sporocim

ja itak da bo cenej mal :D

Ne sej jst jih nimam, vem da te k se s tem ukvarjajo da majo to že v kompu al v stroju, v čemer kol že.

Ja jst mam Rs50. A mogoče veš prbližn kakšna bo cena. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja da pa na net najdeš kakšne slikce za moj motor :wacko: , zgleda da k jih je tok mal da bo kr visoka cena k bom prodaju :D :P

Pa sori k so slike ful velke, sam k sm jih ful težko najdu.

rs50.jpg

RS50.JPG

RS50400.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma teh slik o rs-ki najdeš na netu dost

naj mal pogleda na tej strani

slike rs50

ps. Jan49 keri letnik je tvoj, kaj maš vse predelano, kok ti gre? To sprašujem zato kr mam jst tud rs-ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma teh slik o rs-ki najdeš na netu dost

naj mal pogleda na tej strani

slike rs50

No če po pravic povem tut na tej strani od cirka 60 motorjev, sta sam 2 taka k jih mam jst :D :D (v mislih mam mojo barvno kombinacijo) :P

Popravljeno . Popravil JAN49
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej moja je ista :D

Kakšne nalepke si pa dubu od akrapoviča, kakšne mejhne pa okol so rmene :?

nalepke sem dobu 4.........2 po 10cm in dve 6cm......tavečji imam na vsaki strani tam pr zadnjem zidu, eno malo imam na tanku in eno odzadaj tam kjer se potač notr drži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A 100.000sit pridejo nalepke za RS-ko? Mater, za ta dnar pa se da že pošteni air-brush naredit :kva2:

Ja original nalepke za RSko pridejo 100k :wacko: . Sej glih zato sprašujem če kdo koga pozna k jih dela :? . A ti koga poznaš k dela z airbushom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem lih dons dobu in sicer 5 pa so kr lepe: 4 bol majhne, pa eno velko, na majhnih piše Sava scooter tires, na velki pa Sava scooter racing tires

sem pa isti dan polal tud akrapoviču, pa ni še nalepk? :?

pa dejte sem mal emailov od teh podjetij, da nebo trebal non-stop njihovih strani iskat

Ja ne jaz sem tui dobo enako kaka dva dni so rabli :) Od remusa pa nic castrol tudi ne!!! <_< Zaj bom pa pioner-ju pisal pa tak malo za finto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja original nalepke za RSko pridejo 100k :wacko: . Sej glih zato sprašujem če kdo koga pozna k jih dela :? . A ti koga poznaš k dela z airbushom.

A niso ble včasih okol 60-70k? Vsaj za tok jih je mel namen kupt moj frend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja original nalepke za RSko pridejo 100k :wacko: . Sej glih zato sprašujem če kdo koga pozna k jih dela :? . A ti koga poznaš k dela z airbushom.

Mel sem vizitko od enega :) Morn pogledat, če jo še mam. Drugače pa na "Celjskem sejmu", ko bojo meli raztavo motorjev, bo ded ziher tam. Ampak te nalepke za RS so pa drage. Za Aroxa so tudi vlke pa vse skupaj ne pridejo čez 10.000sit :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej za aprilio je znano da so vsi deli tko dragi, sam 100k sit za nalepke pa je preveč!!

Pa dobro plastika recimo, ampak kurčeve (oprostite izrazu) nalepke pa niso vredne pol pizde mrzle vode, tržijo jih pa tak, ko da mahagonij prodajajo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se z vami čist strinjam da je to preveč :wacko: , sej k bi vi vedl kok hitr sem se premislu, da jih bi mel, k sem zvedu za ceno :D. Ja sej una stran je ma kr neki nalepk, thnx :kva2: :OK:

Popravljeno . Popravil JAN49
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam a niso tele nalepke cenejse?

tle so ene nalepke sicer so za skuterja ampak bi se pomoje tud za rs-ko dobil http://www.scootercenter.com/catalog/defau...h=2_4_8_130_716

ej morm rect da je tole ful huda stran :kva2: :OK: .

Sicer točn za mojga ni nalepk, me pa zaima, če še kdo pozna kakšno tako stran.

Den2 a si že dubu obeske od Save, k si reku da jim boš pisu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!