Skoči na vsebino

Alarmi, ključavnice, zaščite


ak

Priporočene objave

Po moje zverzirani lopovi stvar res v eni minuti naredijo.

Eden opazuje in sledi lastnika.

Ko je lastnik dovolj daleč pokliče po mobiju ekipo treh s kombijem, pridejo trije silaki naložijo in odpeljejo.

Doma na varnem v garaži potem v miru snemajo dol ključavnice in si štose pripovedujejo ter pljuckajo počasi in guštirajo v svojem biznisu.

Vedno se splača motor na kaj pripet.

Al pa za en kurc motor imet.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kaj tazga ja, na naklon. Je to že kdo kje sreču? Pa da ne bo tulil vsakič, k bo vetr pihu. Katera firma bi pa to mela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem videl tipa, ki je v 5 minutah naredil ključ za moj motor, pa se ne sekiram, poleg imam še ketno,pa za prvo drevo in motor dvignem na ene dva metra, pol se naj pa j....., tisti ki ga bo ukradel. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem videl tipa, ki je v 5 minutah naredil ključ za moj motor, pa se ne sekiram, poleg imam še ketno,pa za prvo drevo in motor dvignem na ene dva metra, pol se naj pa j....., tisti ki ga bo ukradel. :D

:D :D

Dobr si si to zmislu.

Še past za medvede spodaj, pa je zaščita popolna.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš na to pa nisem misli, so mi govorili, da je dovolj, če spodaj skoplješ luknjo pa jo pokriješ z vejami :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kaj tazga ja, na naklon. Je to že kdo kje sreču? Pa da ne bo tulil vsakič, k bo vetr pihu. Katera firma bi pa to mela?

Načeloma bi vsi bolši alarmi mogl že met živorebrovo stikalo, na kateri je tudi možnost nastavlanja občutlivosti le tega ( veter )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma bi vsi bolši alarmi mogl že met živorebrovo stikalo, na kateri je tudi možnost nastavlanja občutlivosti le tega ( veter )

Samo koliko je to smiselno na motorju? Verjetno se lahko alarm namesti kvecjemu pod sedez, od koder ga ni pretirano tezko odstraniti ... ali pa se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo koliko je to smiselno na motorju? Verjetno se lahko alarm namesti kvecjemu pod sedez, od koder ga ni pretirano tezko odstraniti ... ali pa se motim?

Verjetno se ta čas, ko poba šari po motorju alarm sproži. Verjetno niti ne ve, kaj ga čaka, ker se prvo zapodi v ketne in ostalo hard zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namestiš alarm, z nalepko firme alarma mu pa poveš kakšen je in kje je montiran, da olajšaš delo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namestiš alarm, z nalepko firme alarma mu pa poveš kakšen je in kje je montiran, da olajšaš delo.

:lol: :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce pogledate dolarske cene in jih pomnozite s tecajem dolarja ... NY Noose imajo pri Claasu za 44k.  81$ je pa kakih 17 jurjev po tecajni listi NLB :?:  :shock:  Faktor tri razlike? Ni slabo :!:  :x  

Poglej najprej:

1) ali firma sploh dostavlja v Slovenijo

2) koliko tos stane

3) koliko so stroški špediterja

4) koliko carine plačaš

5) koliko časa moraš čakati na zadevo (in je tačas motor brez "zaščite"

Vse skupaj seštej in povej, ali je še toliko cenej?

In 3x17=51 in ne 44 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj seštej in povej, ali je še toliko cenej?

Ne, ne, saj nisem nameraval prek spleta narocit, si ne domisljam da bi me ceneje prislo. Abusa se da recimo v Louisu dobiti, v Gradcu, Kryptonite pa ... nimam kaj :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varnost se imenuje KASKO.

Ti si si to varnost privoscil?

Kje? Ker koliko vem nobena zavarovalnica ne zavaruje več motorja kasko, razen če nisi vzel leasing :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma bi vsi bolši alarmi mogl že met živorebrovo stikalo, na kateri je tudi možnost nastavlanja občutlivosti le tega ( veter )

Samo koliko je to smiselno na motorju? Verjetno se lahko alarm namesti kvecjemu pod sedez, od koder ga ni pretirano tezko odstraniti ... ali pa se motim?

....motiš se, verjemi.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje? Ker koliko vem nobena zavarovalnica ne zavaruje več motorja kasko, razen če nisi vzel leasing :!:

Ne vem, zakaj bi se zavarovalnice na tak način branile denarja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si si to varnost privoscil?

Kaj si raje privoščiš - manjše ali večje tveganje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym sam povej mi kje se ga ne branijo, ker me prav zanima ... kar se kasko zavarovanja motorja tiče ... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej preveri, če morda proizvajalec tvojega motorja prodaja nalašč za tvoj tip motorja narejen alarm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prikleneš motor, pokriješ s cerado, pa z daljincem vklopiš alarm.

In tak alarm najdem kje? Od katere firme?

Harley-Davidson® Factory Security System (#68207-00B)...

Aja, če imaš pa preveč $$$ si pa lahko kupiš še Harley-Davidson® Security System Pager (#91665-03), ki ga nosiš sabo v žepu in zapiska, ko se sproži alarm. Samo ne vem, v kakšnem radiju deluje - izgleda, da ne v prav velikem, ker se nič ne hvalijo s tem.

Za alarme drugih znamk za druge motorje pa ne vem :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi kdo lahko pove, kako približno izgledajo vitrihi vlomilcev (lock-picki)? Predvsem, koliko so približno dolgi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!