Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

Ran ampak vendarle je večina slovencev katolikov.. Mar mi nestrpno bit proti večinski opredelitvi naroda? Tale civilna družba se ponavadi oglasi vedno ko je treba nastopat proti katoliški cerkvi in se zdi malce plačana... Zanimiva je bila tudi njihova edino zveličana in pravilna opredelitev pri vprašanju posega v Iraku... Pravzaprav smo se prav zaradi civilne iniciative znašli na seznamu držav katere ne morejo pobrati smetane pri poslih v Iraku... Koji kurac ste sploh vi? Kdo vas plačuje? Men se zdite kot skupek policijskih špicljev in v politiki vsesplošno uporabnih kadrov ali pa če hočeš hujskačev... Manjšine? Naj se prilagodijo... Človekove pravice? Saj jih nihče ne zapira ker so muslimani, vendar pa moramo zaščitit eno raven razvoja kero smo dosegli...sploh je pa brezveze... nimam dost časa polemizirat z nekom k je za to propagando očitno plačan in lahko cel dan piše ne da bi povedal en sam argument... mejte se...

No tle si se ža mal na nivo osebnih diskvalifikacij spustil.

Ne bom ti odgovarjal.

Ti že veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posluši SF, kdo pa je začel rovarit dol po Islamskih državah in jim vsiljevat svoje prepričanje in voljo ... Američani ... KATOLIKI ... kdo je Vietnamce in Korejce maltretiral ... kdo je prvo pa drugo svetovno vojno povzročil :fight2: ... js nisem ne eno ne drugo in bom zadnjič povedla, da so mi prav vsi verni fanatiki eno in isto sranje, samo drugo pakovanje, pa naj je to pedofilski katolik ali pa samomorilski musliman :angry: Če bi Bush obrezan bil bi ziher vse drugač blo :grim

P.S. Noise, Coedine ... KOLKO ZDEJ PLAČATA ZA TO MOJO OBJAVO ... :blink:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Noise, Coedine ... KOLKO ZDEJ PLAČATA ZA TO MOJO OBJAVO ... :blink:

Hvala !

Si mu znala lepš povedat kot jaz.

:OK: :notworthy: :notworthy:

Popravljeno . Popravil RAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se namesto ene velke Đamije v LJ postavijo tri manjše. V Kopru, na Vranskem in v Kanomlji.

:yea2:

Na Petričevem travniku bo dost prostora... pa še za ćepavđinico in burekđinico in kajmakđinico tut... :P

Sa, ne vem, če bo mufti hotu.... :hmm: čak mal... mu grem telefonitat..... B)

Noče. :( Pa vsi ostali tut ne. :cry:

Ni strateških ciljev za načrtovane napade teroristov, ki se bojo zbiral not. Pa preveč oddaljeni so od prestolnice, kjer bojo z akcijami menda začeli... :wacko:

Tadej, kojn :fight2: :rolleyes: .... lahko je zarad mene v Kanomlji, itak sem vsak dan v Ljubljani, tko, da jo bom tako ali tako gledala in se mim nje vozila... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo da se imas za slovana, moja malenkost bolj po venetih "disi". vecina ostalih slovencev najbrz tudi. :P tako en majhen ekskurz v pozabljeno zgodovino slovencev.

BTW beseda slovan izvira iz latinske besede sclavoi (sklave, slave rings any bells?).

Teorijo o VENETIH je v enem polnočnem klubu na TVSLO za lase privlekel en zmeden star profesor, ki bi bil poleg tega rad tudi pisatelj in zgodovinar. Ostali prisotni ugledni strokovnjaki so mu na vse načine hoteli dopovedati, da taka sveta preproščina to ni... da obstajajo prav tako, če ne še bol argumentirane druge teorije... On pa je kar vztrajal in vlačil na dan neke korene besed, ki nimajo z "venetizmom" Slovencev nič....

A tvoja malenkost lepše diši, če malo diši po italijanskih ritih, kot pa po ritih izza Karpatov? :hmm:

Sem mislila, da si proti đamiji zato, ker hočeš s tem ščititi svoje slovenske korenine v pravi domovini, pa vidim, da ti zdaj že vsako slovenstvo ni več všeč.... to je pa res hudo....:kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....sploh je pa brezveze... nimam dost časa polemizirat z nekom k je za to propagando očitno plačan in lahko cel dan piše ne da bi povedal en sam argument... mejte se...

No ja, tudi kar nekaj neplačanih argumentov smo prebrali. :)

Čeprav je res, da so dobro plačani boljši in tako tudi učinkovitejši. :yea2:

To je evidentno :OK:

p.s.

Sem slišala (sam se je hvalil) da M. Jarc plačuje študentom, da zbirajo podpise proti. Med 100 in 200 Sit na 1 podpis proti đamiji.... :blink:

Nagradno vprašanje za "plačance" (op. SF) na forumu :

"Kaj mislite, tovarši, kateri politični skupini M. Jarc pripada, kajti sam verjetno ne more štipendirat toooooliko mladih ljudi? " :hmm:

Lahko vzamete tudi kot zgolj retorično vprašanje.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrava pitna voda???????????????

E v tem grmu tiči zajec......ljubljansko barje,kot glavna zbiralnica pitne vode Ljubljančanov ne sme biti onesnažena s fekalijami .................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrava pitna voda???????????????

E v tem grmu tiči zajec......ljubljansko barje,kot glavna zbiralnica pitne vode Ljubljančanov ne sme biti onesnažena s fekalijami .................

... Katerih sedaj tudi slučajno nič ne steče vanjo v tisti urbanistično tako zelo urejeni Rakovi jelši in iz bližnjega odlagališča smeti, da o nekajkrat pregnojenih vrtičkih in poljih koruze ne govorimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Američani ... KATOLIKI ...

Protestanti in ne katoliki (od tu izraz WASP - White Anglo-Saxon Protestant).

Drugace cisto fajn napisano.

PS: A premal pisem, moj cek ful zamuja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... On pa je kar vztrajal in vlačil na dan neke korene besed, ki nimajo z "venetizmom" Slovencev nič....

Ne vem, če ste kdaj dobili občutek, da je zelo veliko baskovskih izrazov bolj slovenskih kot "kuhler", "abzieger" ipd. Baski so bojda znani po terorizmu, ker jim ni do nenasilne separacije :P .

Jaz bi rekel, da smo Slovenci šepardi, izgnani iz Španije po reconquisti, vmes pa smo se na prelazih zabavali z Baski.

Lahko pa da smo najprej nastali v Bohinjskem jezeru, splezali na kopno, z bikeom do zakarpatja in z volovsko vprego nazaj...s poslanstvom, da bomo polemizirali o zgradbi, ki ni stadion. Tudi bolj neverjetne reči so se že dogajale.

Sicer pa že v vrtcu in pri veronauku omenjajo kronosinklastični infundibulum.

Od kod pa so pravzaprav prišli Slovani? Osnova menda iz Indije, tako kot Romi.

V Benetke pa na bienale. V Meko pa na romanje (ne IZ Meke). Meka slovenskega turizma.

[Manuelle, tebe citiram le zategadelj, ker me inspiriraš]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej zagovorniki islama, prilagajanja in tolerance povejte mi če sem ksenofob?

Po moje si .

Pa ne zmerjaj me zaradi tega z zagovornikom islama.Sem pa za toleranco.

P.S.

Katoliška cerkev pa je enega največjih prispevkov k civilizaciji in napredku dala v dobi inkvizicije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Musliji so pa vsi po vrsti teroristi. :angry:

Imaš mogoče kakšen argument za to ,tem ljudem prijazno, ugotovitev???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš mogoče kakšen argument za to ,tem ljudem prijazno, ugotovitev???

A lahko ,prosim, prebereš, kaj smo na to temo danes ŽE ENKRAT in še parkrat po tem, odgovorili manijaku.... Ni TAKO, kot si prebral.... preberi vse... :004

p.s.

Jutri, ko bo RAN to prebral, ti bo napisal, da si MONA. Verjemi. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš mogoče kakšen argument za to ,tem ljudem prijazno, ugotovitev???

Sorry, RAN, prebral temo do konca in tvoj post še enkrat , in videl, da te napačno razumel..

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2:

Na Petričevem travniku bo dost prostora... pa še za ćepavđinico in burekđinico in kajmakđinico tut... :P

Sa, ne vem, če bo mufti hotu.... :hmm: čak mal... mu grem telefonitat..... B)

Noče. :( Pa vsi ostali tut ne. :cry:

Ni strateških ciljev za načrtovane napade teroristov, ki se bojo zbiral not. Pa preveč oddaljeni so od prestolnice, kjer bojo z akcijami menda začeli... :wacko:

Tadej, kojn :fight2: :rolleyes: .... lahko je zarad mene v Kanomlji, itak sem vsak dan v Ljubljani, tko, da jo bom tako ali tako gledala in se mim nje vozila... <_<

halo, ne ti mni kojne v takšne pizdarije mešat, kojn je lepa in pametna žival, ki je človeku zvesta že dlje kot pes. mislim da je najboljš da greš v štalo in se kojnu opravičiš in zmoliš en očenaš pa ti bo odpuščeno. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teorijo o VENETIH je v enem polnočnem klubu na TVSLO za lase privlekel en zmeden star profesor, ki bi bil poleg tega rad tudi pisatelj in zgodovinar. Ostali prisotni ugledni strokovnjaki so mu na vse načine hoteli dopovedati, da taka sveta preproščina to ni... da obstajajo prav tako, če ne še bol argumentirane druge teorije... On pa je kar vztrajal in vlačil na dan neke korene besed, ki nimajo z "venetizmom" Slovencev nič....

A tvoja malenkost lepše diši, če malo diši po italijanskih ritih, kot pa po ritih izza Karpatov? :hmm:

Sem mislila, da si proti đamiji zato, ker hočeš s tem ščititi svoje slovenske korenine v pravi domovini, pa vidim, da ti zdaj že vsako slovenstvo ni več všeč.... to je pa res hudo....:kva2: :kva2: :kva2:

manu imaš vso mojo podporo pri tem zapisu, sm tut gledo tega strica in se mi je zasmilil v svoji nevednosti in pretvarjanju zgodovinskih dejstev. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, RAN, prebral temo do konca in tvoj post še enkrat , in videl, da te napačno razumel..

LPD

Bom moral bolj paziti kako pišem.

Ker izgleda da v časovni stiski nekdo poste zgolj preleti, potem pa čisto nekaj drugega ven izpade.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mediji, mediji, mediji in propaganda ter zavajanje mase ljudi. Ob vsem tem Goebels izgleda kot vajenc.

Ignorance is a blessing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mediji, mediji, mediji in propaganda ter zavajanje mase ljudi. Ob vsem tem Goebels izgleda kot vajenc.

Ignorance is a blessing

Tudi tebi dobro jutro, lina. :) B)

Lepo, da se že navsezgodaj zjutraj ukvarjaš z mediji, propagando, zavajanjem mase ljudi in vajencem Goebelsom.

To krepi telo in duha. :OK: No ja, predvsem telo. :unsure: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mediji, mediji, mediji in propaganda ter zavajanje mase ljudi. Ob vsem tem Goebels izgleda kot vajenc.

Ignorance is a blessing

J.J. speak ! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!