Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

Prov... Sem tud jest za mošejo, samo... Naj si jo vsak od vas zagovornikov postavi na svojem vrtu in podpiše, da bo 10 let živel na tem naslovu. To pomeni da bo 11 mesecev na leto spal in preživel vsako popoldne na dvorišču, opazoval prelepo arhitekturo in poslušal predmolilca z zvočnikov :lol1:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še vedno nisi napisal ZAKAJ? Ne moreš kar rečt ni razloga. Potem lahko jaz tebi rečem, da ni razloga, da ne bi stala in mir.

VALE !!!

Zdej pa že enkrat dotupi zakaj NE !

Praviš, da ne morem kar reči NE ĐAMIJA !

Z lahkoto. Pa veš zakaj ? Ker, ko sem jaz delal hišo, sem tudi moral zgraditi tako, ki je pasala v urbanistično okolico mesta ljubljane, tam kjer živim. Tudi jaz nisem moge postaviti kakršnekoli "usranije", ampak tisto, kar ustreza okolici.

Zato ti pravim. Hiša za zbiranje "muslijev", mi pač ne odgovarja in zato z lahkoto rečem NE !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi kolegi strpnezi do vsega mogocega! :) Lezenje nekam in prilagajanje ter popuscanje vodi v to, da bo (pa ne takoj, pac pa z leti!) takih (=muslimanov) vedno vec. Kar samo po sebi ni nujno slabo ... Ce jih je 100, ni problem ce jih je 150. Problem je ce jih je 100000 in delas na tem da jih bo 150000 ...

Ja, vem, grdi, zlobni ksenofob in rasist itd ...

Ampak ce je kdo pozabil kam ta multi kulti raj vodi, se lahko spomne vojne v Bosni. Muslimani, Srbi, .... rings any bell? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov... Sem tud jest za mošejo, samo... Naj si jo vsak od vas zagovornikov postavi na svojem vrtu in podpiše, da bo 10 let živel na tem naslovu. To pomeni da bo 11 mesecev na leto spal in preživel vsako popoldne na dvorišču, opazoval prelepo arhitekturo in poslušal predmolilca z zvočnikov :lol1:

Ni komentarjev? Evo pa se je nehal... Vse bi fukale, nobena ga pa ne bi not mela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni komentarjev? Evo pa se je nehal... Vse bi fukale, nobena ga pa ne bi not mela...

Po slovensko se reče: spolno občevale. Pa tudi ne: mele not, ampak

imele notri, pravilno bi bilo tudi: imele v sebi, čutile v sebi....

Kar se vrta tiče. Kje naj pa dobim vrt 25000 m2, da bi center postavil. Zrihtaj mi tak vrt, jaz bom pa mošejo dovolil na njemu.

Pa vstopnino bi tud jaz rad pobiral...

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.)- vrt s 25000m2 (površine)

2.)- tudi

3.)- zrihtaj (pridobi itd...)

1. Nimaš prav, saj v tem primeru ni nujno

2.imaš prav...

3.Tudi imaš prav.

4. SF že ve, kaj sem s tem mislil, ti boš pa tudi, če malo nazaj pogledaš po temi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Ni komentarjev? Evo pa se je nehal...

2.Vse bi fukale,

3.nobena ga pa ne bi not mela...

1.Komentarji so. B) Ampak ne glasni. <_<

2. Ja, vse bi. B) Ampak samo z muslimani , eventuelno še s promuslimansko usmerjenimi. :afro1:

3. Tle se pa motiš. Vse omenjene pod točko 2. bi ga tut not imele. B)

Ampak samo obrezanega. :devil:

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Nimaš prav, saj v tem primeru ni nujno

Kje naj pa dobim vrt petindvajset tisoč kvadratnih metrov površine...

Kje naj pa dobim vrt s petindvajset tisoč kvadratnih metrov površine...

Kje naj pa dobim vrt s petindvajset tisočimi kvadratnimi metri površine...

zelo :topic: anyway ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni komentarjev? Evo pa se je nehal... Vse bi fukale, nobena ga pa ne bi not mela...

Stari fukec, al karkoli si že, ne se tolk razburjat, če ne dobiš takoj odgovora na svoja mnenja. Sej bo boljše. Ne smeš vse po sebi sodit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo vprašanje... Je tvoja pisarna na Metelkovi? .)

Lp, tekmovalci v stotinkah !

Če prav razumem, bi tudi Metelkove ne smeli zgraditi. In to v centru LJ. Ker se je zdajle bolj težko vozit, bi morda lahko ta vikend porabili divjo energijo in na primer prav na Metelkovi postavili maketo minareta iz pirovskih piksen (naravna velikost je dosegljiva s pravo voljo). SF pa lahko na sam vrh postavi kakšno prazno južnoafriško pixno.

Aktivisti, gremo (ko smo že tardečo zaroto zastavili ????)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko (in ne če) odprejo mošejo , đamijo, muslimanski kulturni center ali whatever bom proslavljal, ker se bodo premaknili iz moje ulice dol in ker bom šel tja VSAJ enkrat na teden na kavo. Mogoče celo na fitnes. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko (in ne če) odprejo mošejo , đamijo, muslimanski kulturni center ali whatever bom proslavljal, ker se bodo premaknili iz moje ulice dol in ker bom šel tja VSAJ enkrat na teden na kavo. Mogoče celo na fitnes. :lol:

mene pa bolj kakšna kulinarična veselja vabijo v tovrstne objekte...če bodo na voljo..... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti govoriš o tem da imajo druge verske skupnosti svoje domove torej molilnice... Tu govorimo o mošeji.... pravi pravcati mošeji....

Oprosti, ne morem molčat in te moram podpreti. So čisto fajn bazilike (edini krščanski original) in cerkvice. Tukaj pa govorimo o pravcati KATEDRALI! Saj to je res višek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilno slovensko pa menda "onaniranje",...

Dragi moji, niste na tekočem s staro zavezo. Nova v slikah (stripu) je malo plehka. Gospod Onan je oseba, ki je prva dokumentirano izumila "cum shot", tj. izliv izven vagine (pa glej da boš pazu, če že za gumico nimaš).

Da ne bom offtopic : Če si obrezan, teoretično akt lahko traja dlje (zmanjšana občutljivost erocone brez novokainskih pomagal). Vir:strogo slovenski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bomo mi odločali o sebi, bodo eni za male denarje v žep prodali naša ognjišča...

Jaz sen svojega že zdavnaj. Centralno imamo že dolgo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa bolj kakšna kulinarična veselja vabijo v tovrstne objekte...če bodo na voljo..... :yea1:

Informacija - ne le zate, ampak na vse kulinarične objave do sedaj - na Dunajski cesti skoraj nasproti ex-WTC, zraven pošte je Sofra. Pašin sahlan je fajn, pa še kakšna zanimiva pojedina se najde. Tudi kebapi. Če želite degustirat še kaj drugega ko t lulčke, je to pravi naslov. Ima i rakije. Slovenci i amerikanci welcome.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ran ne samo kamenjanje... V islamskih deželah žensko že za sum prešuštva ustrelijo pred vreščečo 50000 tisoč glavo množico... :lol1:

Ne vem zakaj, ampak imam občutek, da bi tudi pri nas kart zmanjkalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si obrezan, teoretično akt lahko traja dlje ...

Vir:strogo slovenski

Teorija je eno, praksa pa drugo. B) B)

Vir:Moi :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni komentarjev? Evo pa se je nehal... Vse bi fukale, nobena ga pa ne bi not mela...

Kul, jaz bom tud en parkrat sam sebe citiral. Punce nimajo cajta, ker kamne nabirajo. Surprise....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce nimajo cajta, ker kamne nabirajo. Surprise....

...ja.... nabiram kamne, da bom lahko pomagala džamijo gradit!! :naughty: :P :P

V prostem času se pa z ljubim, katerega oče je musliman, dol dajem... :yea2: :yea2: :P :D :D

Popravljeno . Popravil aja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja.... nabiram kamne, da bom lahko pomagala džamijo gradit!! :naughty: :P :P

V prostem času se pa z ljubim, katerega oče je musliman, dol dajem... :yea2: :yea2: :P :D :D

:yea2: :yea2: :yea2:

Pozdravi Benota :) :wub: , (itak se vidmo na pustnem forumskem) , pa enga lupčka mu prlimaj, pa reč, nej očeta pozdrav. :OK:

BTW - glede dajanja dol.... :) zihr anormno uživaš, sploh, če še enkrat preberem post od lasagne na ta temo :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja.... nabiram kamne, da bom lahko pomagala džamijo gradit!! :naughty: :P :P

V prostem času se pa z ljubim, katerega oče je musliman, dol dajem... :yea2: :yea2: :P :D :D

Ja, pa kaj pa pol, če se dol daješ z muslijem ali potomcem muslija. kaj pa misliš, da si ?

Ampak ĐAMIJE pa še vedno NE ! Jo ne potrebujemo v Sloveniji.

Me pa res zanima, kaj bi bilo, če bi ti tvoj musli rekel, da od sedaj naprej nosi feređo ali pa vsaj naglavno ruto.

Če nisi rojena muslimanka, ti verjetno ni vseeno, ali pač ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!