Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

Ja, pa kaj pa pol, če se dol daješ z muslijem ali potomcem muslija. kaj pa misliš, da si ?

Ampak ĐAMIJE pa še vedno NE ! Jo ne potrebujemo v Sloveniji.

Me pa res zanima, kaj bi bilo, če bi ti tvoj musli rekel, da od sedaj naprej nosi feređo ali pa vsaj naglavno ruto.

Če nisi rojena muslimanka, ti verjetno ni vseeno, ali pač ?

Kako smo plehki :BUA:

Še vedno govorimo o razlogih proti gradnji muslimanskega centra ... ali ne?

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :yea2: :yea2:

Pozdravi Benota :) :wub: , (itak se vidmo na pustnem forumskem) , pa enga lupčka mu prlimaj, pa reč, nej očeta pozdrav. :OK:

BTW - glede dajanja dol.... :) zihr anormno uživaš, sploh, če še enkrat preberem post od lasagne na ta temo :naughty: :naughty: :naughty:

.) ...bom pozdravila, hvala... očeta jutri kar v živo... se greva spet malo razvajat in odklopit v Orašje! :OK: B)

.. res je, da uživam (zakaj bi sicer to počela???) :wub: - ampak ne zaradi tega, o čemer piše Lasagna... žal (po Lasagninih besedah) ali pa hvala bogu (po mojih izkušnjah :P )! B) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako smo plehki :BUA:

Še vedno govorimo o razlogih proti gradnji muslimanskega centra ... ali ne?

Jaz sem vsaj poizkušal navesti vsaj delni razlog, zakaj đamije NE !

Ona pa začne z tem, da se z muslijem dol daje. TO PA RES NIMA VEZE Z ĐAMIJO :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1..Ja, pa kaj pa pol, če se dol daješ z muslijem ali potomcem muslija. kaj pa misliš, da si ?

2.Ampak ĐAMIJE pa še vedno NE ! Jo ne potrebujemo v Sloveniji.

3.Me pa res zanima, kaj bi bilo, če bi ti tvoj musli rekel, da od sedaj naprej nosi feređo ali pa vsaj naglavno ruto.

4.Če nisi rojena muslimanka, ti verjetno ni vseeno, ali pač ?

Ja, plehko, plehko :cry: .... pravzaprav neverjetno :(

Matic :

1. Nič ni rekla, da je karkoli, niti, da si misli, da je. Vsaj jaz tega ne uspem prebrati. :blink:

2. Seveda, ker si ti tako rekel in imaš vedno znova blazno močne argumente za to :)

3.Kdo ti dovoljuje, da njenega zakonskega moža imanuješ tako? Ga žališ? Kdo? Ti in tvoja kvazi nacionalna zavest? Ti in tvoje slovenstvo? Ti in tvoja kultura?

Saj človeka sploh ne poznaš? Jaz ga in zato se oglašam.

4. Še nikoli ji ni kaj takega rekel, zato ji je lahko vseeno. Komot. Lahko ji dol visi.

In tudi če bi bila to kar praviš, pa ji ne bi bilo všeč, bi mu rekla NE. In on bi to upošteval. Ker je kultiviran mlad človek. Fajn fant.

Sicer pa res - kaj ima vse to veze z đamijo?

Matic - zapletel si se. Hudo.

Dej se mal z Dado pomen o tem. Vpraš jo, kako bi se ona počutila, ko bi ji nekdo rekel : " Ej, kdo misliš da si, če se z enim napihnjenim in samovšečnim snobom dol daješ? "

p.s.

BTW - Vse to sem napisala zgolj zato, ker ne morem in v takih trenutkih mi moje človeško dostojanstvo veleva, da tudi ne smem, biti tiho.

Prepričana sem, da bi ti aja znala to odlično sama razložiti, ampak se ji verjetno ne da scat proti vetru. (Ok, lulat po tebi.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja.... nabiram kamne, da bom lahko pomagala džamijo gradit!! :naughty: :P :P

V prostem času se pa z ljubim, katerega oče je musliman, dol dajem... :yea2: :yea2: :P :D :D

@ MATIC!

Preberi še enkrat - ni napisala "moj je musli" , tako kot si to ti hudobno in zlonamerno interpretiral. :angry:

Napisala je, da je oče njenega ljubega MUSLIMAN. :)

Rabiš še kakšno pojasnilo razen tega, da boš spet "copy paste" , da si proti đamiji? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo včeraj gledal omizje, ki je bilo na temo nestrpnost do verstev? Poleg ostalih sta bila tam tudi predstavnik muslimanov, ki živijo v Sloveniji in predstavnik RKC. Zelo lepo so pomenkovali in marsikaj se je spet potrdilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ona pa začne z tem, da se z muslijem dol daje. TO PA RES NIMA VEZE Z ĐAMIJO :angry: :angry: :angry:

In tudi ti ne daje pravice, da nekoga žališ in ga označuješ za tisto kar ti misliš, da je :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manuela !

Ampak sedaj vas imam pa že poln kufer !!!

1. Jaz nikogar ne žalim, ker tukajšnje blebetanje pač smatram za vsakodnevno zafrkancijo in mislim, da se tukaj pač da marsikaj natvezit, vse v dobro zafrkancije in nič več, vsaj pri naših letih bi bilo tako tudi prav, ali ne ?

2. Jaz vrjamem, da je njena boljša polovica čisto v redu fant in ne glede na narodnost, mu želim vse naj.

3. Če od nekoga nekaj prebereš na teh straneh, nikoli ne veš kaj je v resnici zadaj, tako, da tudi odgovori na to ne morejo biti vedno izpoved resnice ali miusli tistega, ki piše, ker je po pač nakladanje.

4. Ti si čisto v redu punca, samo včasih se pa res preveč v človeka vtakneš in maš vedno veliko povedati, če ne piše ravno po tvojih načelih.

5. Kot sem že omenil, vse je ena velika zajebancija, je pa hecno, vsaj čas mine, kaj pametnega pa itaq ne bomo napisali, vsaj v tej temi ne

LP matic :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa kaj pa pol, če se dol daješ z muslijem ali potomcem muslija. kaj pa misliš, da si ?

Ampak ĐAMIJE pa še vedno NE ! Jo ne potrebujemo v Sloveniji.

Me pa res zanima, kaj bi bilo, če bi ti tvoj musli rekel, da od sedaj naprej nosi feređo ali pa vsaj naglavno ruto.

Če nisi rojena muslimanka, ti verjetno ni vseeno, ali pač ?

1. kje si pa našel besedo musli? Sem brez komentarja, a s takim besednjakom dosti poveš o sebi.

2. moj mož je ateist, njegov oče se je rodil kot musliman, čeprav je po prepričanju tudi ateist... pa kaj za vraga ti sploh razlagam to????

3. kaj si mislim, da sem? Nič si ne mislim, vem, da sem - Aja.

4. zaradi mene naj džamija stoji ali ne.... Mene ne moti in to je moje mnenje.

5. Glede feređe ali rute ne rabim razlagat.. glej točko 2. Jo pa imam doma - tapravo iransko... B) sem si jo kupila nekaj let preden sem spoznala Benota.

...

...

Lahko napišem še marsikaj.... a se mi ne zdi smiselno... - prepričevat prepričanega! Niti ne čutim potrebe po tem.. ker imam pri sebi stvari razjasnjene, nekonstruktivna debata s takimi, kot si ti, me pa niti najmanj ne zanima.

Pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj Aja pa res DRINAAAAAA :OK: (MEHKA) :OK: ... Pa vse mi dol podavi in jim povej, da uletim maja :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Jaz nikogar ne žalim, ker tukajšnje blebetanje pač smatram za vsakodnevno zafrkancijo in mislim, da se tukaj pač da marsikaj natvezit, vse v dobro zafrkancije in nič več, vsaj pri naših letih bi bilo tako tudi prav, ali ne ?

:blink: :blink: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa res zanima, kaj bi bilo, če bi ti tvoj musli rekel, da od sedaj naprej nosi feređo ali pa vsaj naglavno ruto.

in kaj si ti porekel ko ti je mama rekla da moraš cele dneve nositi bele nogavice ???? :lol1:

hozentereger štrik mašine jodl didl jou ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov... Sem tud jest za mošejo, samo... Naj si jo vsak od vas zagovornikov postavi na svojem vrtu in podpiše, da bo 10 let živel na tem naslovu. To pomeni da bo 11 mesecev na leto spal in preživel vsako popoldne na dvorišču, opazoval prelepo arhitekturo in poslušal predmolilca z zvočnikov :lol1:

Ponudba še vedno velja.... No kdo od tolerantnežev si jo je pripravljen postavit doma? Al pa vsaj odkupit sosednje zemljišče, če ga slučajno moti na njegovem lastnem vrtu? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponudba še vedno velja.... No kdo od tolerantnežev si jo je pripravljen postavit doma? Al pa vsaj odkupit sosednje zemljišče, če ga slučajno moti na njegovem lastnem vrtu? :D

Ti, a je slučajno zemlja, kjer jo mislijo postavit tvoja :hmm:

Te povabim v Koper, pa bova skupaj poslušala vsako uro pri moji tašči zvonove koprske cerkve, veš kako lepo jih je poslušat, sploh ponoči, ko ne moreš spat. Milina ti rečem.

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te povabim v Koper, pa bova skupaj poslušala vsako uro pri moji tašči zvonove koprske cerkve, veš kako lepo jih je poslušat, sploh ponoči, ko ne moreš spat. Milina ti rečem.

A jih ni Brecljov Marko utišal??? :yea2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jih ni Brecljov Marko utišal??? :yea2: :lol1:

Ma jih je hotu ja in so mu bli vsi domačini za to hvaležni, sam kaj ko je potem župnik čist znoru ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne stekam zakaj si spet cerkev na dan privlekla - pa utisajte ze za boga onega hudica ce je preglasen, ne razumem pa, zakaj bi bil glasen cerkveni zvon argument za gradnjo dzamije?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne stekam zakaj si spet cerkev na dan privlekla - pa utisajte ze za boga onega hudica ce je preglasen, ne razumem pa, zakaj bi bil glasen cerkveni zvon argument za gradnjo dzamije?!

Čič beri vse! SF je privlekl naprej, da pač da ponudbo tistemu, ki bo občudoval arhitekturo džamije in poslušal predmolilce iz zvočnikov in sem mu samo hotela povedati, da že zdaj marsikaj poslušamo. Če ne razumeš konteksta al pa samo provociraš potem boljše, da ne zgubljaš energije. Kot primerjavo bi lahko dala tudi harekrišnovce, ki pojejo na ulici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne razumeš konteksta al pa samo provociraš potem boljše, da ne zgubljaš energije. Kot primerjavo bi lahko dala tudi harekrišnovce, ki pojejo na ulici.

Cyc je še mlad, in ni nikoli obiskal kake orto muslimanske države, kjer z ozvočenjem vabijo ljudi k molitvi, oz. jo celo opravljajo na tak način... That s all.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi pa pol Marko brecelj prišel odstrižt žice od zvočnikov na stolpu? A bo za nas tud kej naredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne moti ne poziv iz minareta k molitvi, ne zvonovi, ne petje harekrišnovcev, da ne bi bilo tu kake pomote. Hočem samo dopovedat tistim, ki jih poziv iz minareta moti (ki ga v Ljubljani sploh ne bo slišat, ker ne bodo imeli ovzočenja) in če je to razlog proti gradnji džamije, da so tudi druge stvari pri drugih religijah, ki lahko motijo. In če bi živeli po načelu, da je treba odstranit vse kar nas moti, potem bi mogli porezat žice na zvočnikih, odmonitrat zvonove na cerkvah, ter porezat glasilke harekrišnovcem ... :xx:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov... Sem tud jest za mošejo, samo... Naj si jo vsak od vas zagovornikov postavi na svojem vrtu in podpiše, da bo 10 let živel na tem naslovu. To pomeni da bo 11 mesecev na leto spal in preživel vsako popoldne na dvorišču, opazoval prelepo arhitekturo in poslušal predmolilca z zvočnikov

Vidim da se še naprej izmikate odgovoru kdo bi imel mošejo v svoji bližini... Očitno vam ni mar za bližnje judi.. nekaj bi imeli, pa vendale daleč stran od sebe...

Tukaj se vidi da ste tudi sami nestrpni do te drugačnosti katero tako zagovarjate...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!