Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

Tako radi se spominjate in obsojate srednji vek in vlečete ven pedofile v rkc in taisti tako razumevajoče kimate in opravičujete npr. povojne poboje kao-jebat ga bili so sovražniki pa čeprav samo razredni. Ja islam pa še vedno kamenja ženske--pa kaj saj v RKC še vedno posiljujejo otroke, pijančujejo in kradejo denar bogim revežem.

c-c-c

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) O vidim, da mate rdeči propagandisti zadeve pripravljene v naprej ker si ne morem razlagat da bi mela post napisan v 3 minutah...))))

2.) Islam pa je še vedno srednji vek s šeriatskim pravom vred...

3.) ...Očitno ga zagovarjate, zagovarjajte ga tudi takrat, ko bodo pri kakih finančnih nepravilnostih ujeli kakega precej liberalnega politika... Pojdite takrat na ceste... Postavite zapore pred sodišči... mečite molotovke...

1.)Ni lepo biti živčen pa takoj zmerjat. Če ti bo kdo vrnil , boš pa spet užaljen.

2.) Islam v Sloveniji je v srednjem veku? Šeriatsko pravo v SLO ??

3.) Kaj imajo liberalni politiki (kot vidim, tebi precej neljubi) ter njih eventuelne finančne nepravilnosti skupaj z džamijo in verskim centrom? A je šel zaradi džamije že kdo od zagovornikov na ceste, pred sodišča in metal molotovke???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O vidim, da mate rdeči propagandisti zadeve pripravljene v naprej ker si ne morem razlagat da bi mela post napisan v 3 minutah...

Ti si pa res obremenjen.... pod težo vseh teh obremenitev boš klonil.... rdeči propagandisti? Lepo te prosim, nehaj videt strahov tam, kjer jih ni - si že kdaj slišal, da lahko vsak pove kar misli in da ga zaradi tega ni treba predalčkat? In Vale ziher ni imela vnaprej pripravljenega posta, ker je vse, kar je med navednicami enostavno "kopirala" ker ti je hotela z ARGUMENTI drugih, ne njenimi, ker jih pač ne sprejmeš , dokazat, da se motiš.... Ampak ne... ti kar goniš svoje in si v svojem svet srečen, ker si nam prebral kozje molitvice in nam razsvetlil naše zabite glave. In potem še rečeš, naj razmišljamo, ker ti nimaš časa, ker greš delat, v bistvu pa (spodaj se jasno vidi, ker si izpisan, drugič se vsaj odjavi) komaj čakaš :kva2: , ja, prav točno tako, da bo kdo kaj napisal, da boš spet lahko kao pometel z njim in mu jih kao napel.

Poslušaj se, kaj govoriš, ali pa oreberi, kaj napišeš... poslala ti bom magnetograme izjav nekega človeka, ki govori na las podobno tebi. Samo bolj prefinjeno in boljše postavlja besede in zveze.

In potem šele vprašaj, kdo ima vnaprej pripravljeno propagando, kdo komu vceplja nekaj....

Če ti ni prav, ne beri ne Vale, ne damiana, ne mene, ne RANA, nikogar...

če pa bereš, moraš dopustiti možnost, da misli kdo drugače od tebe in da zato še ni plačanec ali "rdečkar" - pa tudi če bi bil : SFW!!!!!

In še nekaj : po moji skromni oceni ti nihče ( niti Tvoj človek) ne daje pravice, da ljudi obmetuješ s takimi izrazi in jih tako zelo cinično obravnavaš. Pa ne zaradi tega, ker bi bili ti ljudje za to užaljeni... Njih itak BK za tvoje blebetanje...

Če si res človek, za katerega se predstavljaš, vzgojen v krščanskem duhu, potem moraš to svoje poslanstvo furati vedno - ker naknadna spoved prav en kurc pomaga - če še ne razumeš ; stare klerikalke, ki cele dneve sejejo prepir in raznašajo trače po vasi grejo v nedeljo k maši in spovedi in se olajšane vrnejo domov. In imajo spet fris vsem pogledati v faco. :SS :SS :SS

In nekje zgoraj si spraševal, če mislimo, da si ksenofob?

Jaz mislim, da nisi. Kaj si, pa ne bom povedala. Ker sem še dokaj kulturna in sem se naučila ugrizniti v jezik.

Ja. Lahko me zdaj popljuvaš v skladu z etiko. Ne bom rekla katero. Ker mi dol visi. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sf, cyc....in jaz---dejmo nehat pa naj tulijo v tisto trobento črednega nagona in se zabavajo z lastnimi verbalnimi mastrubacijam.

Lahko si organizirate celo tekmovanje kdo bolj pljune po RKC ali kdo zna naštet več svinjarij, ki jih je rkc počela,....

BTW:Zanima pa me zakaj ni nihče obesil gor kakšen islamsko poslikavo in jo primerjal z michelangelo-vo malarijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te plačujejo nisem niti podvomil...

Kontracepcija je stvar posameznika, prostitucija in pedofilija sta kaznjivi dejanji po slovenskih zakonih in prihajata na dan v vseh okoljih, pa tudi katoliška cerkev jih ima za greh. Alkoholizem? Nikjer nisem zasledil, da bi bil kaznjivo dejanje.. Ja...

Ti govoriš o tem da imajo druge verske skupnosti svoje domove torej molilnice... Tu govorimo o mošeji.... pravi pravcati mošeji, ki nikakor ne spada v slovensko krajino... ne odrekam jim pravice verovati ampak pravico spreminjati naše ustaljene navade. Če jaz pridem kamorkoli drugam na tej zemeljski kugli se moram prilagodit in naj se potem tudi oni prilagajajo nam ker smo tu mi gospodarji... Če ti je tako všeč enakopravnost pojdi v Iran pa boš enakopravna z vsemi ženskami in boš z njimi delila tudi pravice... Mejte se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja islam pa še vedno kamenja ženske

Kje v SLO ali bivši Jugi se pa to dogaja? me prav zanima. Bi šel pogledat, kako to zgleda O:-) :? :doze: :cry: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sf, cyc....in jaz---dejmo nehat pa naj tulijo v tisto trobento črednega nagona in se zabavajo z lastnimi verbalnimi mastrubacijam.

Lahko si organizirate celo tekmovanje kdo bolj pljune po RKC ali kdo zna naštet več svinjarij, ki jih je rkc počela,....

BTW:Zanima pa me zakaj ni nihče obesil gor kakšen islamsko poslikavo in jo primerjal z michelangelo-vo malarijo.

Nisem vedela, da so zgolj gola dejstva pljuvanje po čem ... Svašta ... zdej bom pa še mal bruhala :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako radi se spominjate in obsojate srednji vek in vlečete ven pedofile v rkc in taisti tako razumevajoče kimate in opravičujete npr. povojne poboje kao-jebat ga bili so sovražniki pa čeprav samo razredni. Ja islam pa še vedno kamenja ženske--pa kaj saj so rkc v srednjem veku sežigal čarovnice. :blink:

Ne bom rekel da zelo pozorno sledim temu forumu.

Ampak z gotovostjo lahko izjavim pred vsemi, da nisem zasledil, da bi kdo podpiral kamenjanje žensk.

Tako da je tvoj prispevek zavajajoč.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Lina... med znamenitosti islama vsekakor sodi Kabulski olimpijski stadion katerega so uporabljali za javne usmrtitve... Še prav dobro se spomnim možakarja v tradicionalnih oblačilih z obveznim AK47 ko je na vprašanje novinarja zakaj uporabljajo ta stadion za usmrtitve dejal, naj jim potem mednarodna skupnost sezida novega... :lol1:

Lina se strinjam... nehajmo... Oni pa naj uživajo v kulturi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sf, cyc....in jaz---dejmo nehat pa naj tulijo v tisto trobento črednega nagona in se zabavajo z lastnimi verbalnimi mastrubacijam.

Lahko si organizirate celo tekmovanje kdo bolj pljune po RKC ali kdo zna naštet več svinjarij, ki jih je rkc počela,....

BTW:Zanima pa me zakaj ni nihče obesil gor kakšen islamsko poslikavo in jo primerjal z michelangelo-vo malarijo.

Vale, preden zmerjaš, malo poglej nazaj, kdo je začel RKC zraven tlačit (ne cerkve, kot objekte, ampak RKC, kot institucijo).

Nivo debate pa je, nivo. Pri tebi in SF-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ran ne samo kamenjanje... V islamskih deželah žensko že za sum prešuštva ustrelijo pred vreščečo 50000 tisoč glavo množico... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umikam se, ker sem pod nivojem... Nivoju se po slovensko reče raven...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem napisala en dooolg post, pa nisem dobila dovoljenja za objavo. :)

Nič zato. B) Lina bi citirala arabski pregovor : "Psi lajajo, karavana gre dalje"., ker jo pregovori, čeprav so arabski, ne motijo. Vse ostalo pa. :)

@SF - glede tebe-nimam besed. Pa ne zato, ker mislim, da bi moral misliti drugače - moti me način, kako določeno stvar poveš; s kakšnim cinizmom, s kakšno netoleranco, s kakšno vzvišenostjo... S kakšnim gnevom opletaš z besedami, kot so ..plačanci, rdečkarji...

Vprašal si, nekje na prejšnjih straneh, če si ksenofob. Ne, nisi. Prav? Kaj si, si lahko prebere in razloži vsak sam.

p.s.

Še ena zgodba.

Stare kače s kačjimi jeziki za vsak dan v tednu posebej poskrbijo, da so vsi obveščeni o vsem. Kdo s katero spi, kdo je komu kaj naredil, ukradel, kdo je samo hotel komu kaj reči itd... netijo prepir, netijo nemir, netijo nestrpnost...

Nato v nedeljo oblečejo hmašno obleko, grejo zmolit nekaj molitvic, v spovednici dobijo (saj ne vem, kako se že reče) odpustke :? al neki tacga in potem se olajšane vrnejo domov. Ker jim je bog odpustil. In v ponedeljek gredo ponovno na delo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem izvedel, da so SLO muslimani začeli prositi dovoljenje za gradnjo džamije že pred 34 leti.

Menda jim takratni sistem (komunistični?)ni dovolil.

Sistemi se menjajo, ljudje, vzgoja in prepričanje pa ostajajo.

Kot kaže, je imel tovariš Kardelj več dobrih učencev, kot se mi je zdelo do sedaj.

Vsaj določenih prepričanj niso spreminjali, če so že stranke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si mislu Lino. :ph34r:

Ne skrbi, prjatu, tu sem, da te popravljam, kadar ti kaj po nesreči uide. :004

Lino, seveda.

Vale, sorry...

Manuela, maš en pir u dobrem pa enga :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se zabavajo z lastnimi verbalnimi mastrubacijam...

Lina, pravilno je : masturbacija.

Pravilno slovensko pa menda "onaniranje", bi rekel kolega SF.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Lina... med znamenitosti islama vsekakor sodi Kabulski olimpijski stadion katerega so uporabljali za javne usmrtitve...

Zakaj vlečeš vzporednice z vsemi svinjarijami sveta in našimi državljani, ki hočejo v skladu z ustavo imeti tak verski in kulturni center kot si ga oni predstavljajo ?

Ko je treba davke plačevat in prispevke noben ne reče, vam pa ni treba ker tam nekje na stadionu ljudi streljajo.

Ne mi nakladat!

Takšne konstrukcije povzročajo konstrukcijo na nasprotni strani, potem razsodna pamet več nič ne velja, ampak sam še trobenta ki kliče na boj.

Sej ste kulturni ljudje.

2000 let krščanstva in z njim povezane strpnosti ne bi smelo imeti za posledico tako nestrpnost.

Problem je nekje drugje in tega nihče ne omeni. Problem je ločitev cerkve od države in to je teško prebavit.

Država ki hoče bit demokratična, multikulturna in podpirat enakost vseh verstev lahko to doseže zgolj z strogo ločitvijo cerkve od države in tukaj pa nekatere strašno zaboli - do fondamenta. Konkordat ki se sedaj sklepa z Vatikanom je tudi škodljiva zadeva. Nikoli ne veš, kje se pristojnost slovenske države neha in kje zapoveduje Vatikan.

Tudi naši muslimani naj si ne delajo utvar, da bo kaj drugače.

Nema šeriatskega prava, niti pod točko razno.

Stroga ločitev vere od katerekoli državne zadeve, vsi atributi moderne slovenske države bodo zagotavljali popolno svobodo pri izražanju vere v mejah in okvirih naše ustave.

Razni sofinancerji za gradnjo mošeje ne smejo pogojevati nič takega, kar je v nasprotju z našo ureditvijo.

Če bo država funkcionirala tedaj strahu ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ran ne samo kamenjanje... V islamskih deželah žensko že za sum prešuštva ustrelijo pred vreščečo 50000 tisoč glavo množico... :lol1:

Tudi tega nihče pri nas ne podpira.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te plačujejo nisem niti podvomil...

Kontracepcija je stvar posameznika, prostitucija in pedofilija sta kaznjivi dejanji po slovenskih zakonih in prihajata na dan v vseh okoljih, pa tudi katoliška cerkev jih ima za greh. Alkoholizem? Nikjer nisem zasledil, da bi bil kaznjivo dejanje.. Ja...

Ti govoriš o tem da imajo druge verske skupnosti svoje domove torej molilnice... Tu govorimo o mošeji.... pravi pravcati mošeji, ki nikakor ne spada v slovensko krajino... ne odrekam jim pravice verovati ampak pravico spreminjati naše ustaljene navade. Če jaz pridem kamorkoli drugam na tej zemeljski kugli se moram prilagodit in naj se potem tudi oni prilagajajo nam ker smo tu mi gospodarji... Če ti je tako všeč enakopravnost pojdi v Iran pa boš enakopravna z vsemi ženskami in boš z njimi delila tudi pravice... Mejte se...

Da te plačujejo nisem niti podvomil...

Kontracepcija je stvar posameznika (ne če si katolik, ker če si pravi katolik moraš imet otrok kot jih bog da) prostitucija in pedofilija sta kaznjivi dejanji po slovenskih zakonih in prihajata na dan v vseh okoljih, pa tudi katoliška cerkev jih ima za greh (seveda jih ma za gre, ampak to še vedno dalje veselo počne in nedaj bože, dajim to omeniš, ker si potem najslabši). Alkoholizem? Nikjer nisem zasledil, da bi bil kaznjivo dejanje (kdo pravi o kaznivih dejanjih, govorimo o tem kaj krščanska cerkev uči in kaj dela) ...

In zdej spet ne rečt, da pljuvam po RKC, ker sem ti samo odgovorila na tvoja vpašanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo bo denarja k toče. :yea2:

Moj financer pravi, da naj se mal brenzam, če ne bo bankrotiru.

:rolleyes:

Edin če kakšno funkcijo sprejmem, da me poplačajo.

Če bom v naslednjih letih na kakšnem položaju, potem je to to.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je! Ksenofob sem in imam kot pripadnik tako majhnega naroda tudi vso pravico. Moje osebno mnenje je, da moramo zaščititi svojo kulturo pred takimi vplivi. Če so razni nemci nardil napako in jim dal določene pravice katere jim ne grejo in jih zdaj obžalujejo, ni treba da te napake ponavljamo tudi mi... Pod krinko človekovih pravic se k nam dejansko uvaža srednji vek in če hočete tudi tuj jezik in navade.

Pozivam vse, ki bi radi obdržali Slovenijo takšno, kot so jo stoletja oblikovali in uspeli obdržat naši predniki, da si vzamejo čas za podpis za referendum o mošeji...

Če ne bomo mi odločali o sebi, bodo eni za male denarje v žep prodali naša ognjišča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je, ker džamijo, ki naj bi stala v samostojni Sloveniji, tako zelo povezujemo z nekakšnim ekstremnim Islamom nekje daleč stran ...

verjetno nam vendarle sodobne RKC ni treba nujno povezovati z zažganjem čarovnic in špansko inkvizicijo, kajneda?

in ravno to taktično debatno napako delamo, vedno znova ...

namesto,d a bi poiskali dobre plati teh zadev, iščemo najslabše možne asociacije, ki niso nujno tako zelo povezane s sodobnim videnjem teh pojmov.

Enako je bilo v debati o partizanih in domobrancih, pa še kje ...

zgleda, da takšni pač smo :D

mejmo se radi, bodmo eden drugmu strpni znanci, pa bo vse okei :P

grem zdajle mal v budistični samostan ene 24 ur meditirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bomo mi odločali o sebi, bodo eni za male denarje v žep prodali naša ognjišča...

mah, svet je tak, da o sebi in svojmu ognjišču težko odločamo... potem si pa najdemo neke svete cilje in odločamo o "našem skupnem dobru". Dejstvo pa je, da ta pojem sam po sebi ne pomeni nič ... naše skupno dobro je seštevek individualnih dobrin, naših lastnih ... in če smo posamezniki v pizdi, potem je skupno dobro v pizdi zarad tega ... in ne zaradi nekih "zunanjih sovražnikov".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!