Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

ups sori ice se mi je zdelo da si nekoč nekje dejal da smo nerazgledani in da nevdimo dalj od svojega nosu...hmm...how perssonla is that*???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Jugi glavna težava mešanje narodov z različnimi verami, navadami in običaji, ki jih je družilo bratstvo in enotnost....

ko zmanjka denar(kredit) in umre idejni vodja bratstvo razpade..

valjda da je bila tudi vera eden izmed glavnih problemov, ker je del zgodovinskih interesov teh narodov

samo to niti nima veze z džamolijo, ki jo hočejo zgraditi, smo le postali malo drugačen svet, pa očitno še ne dovolj odprt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da so bili vsi imepriji rasno in versko mešani pa ne mislim n raznilikost rimljanskega božjega spektra...amapk na stevilo razlicnih ver in ras ki so se mešali v imeriju....isto straregijo sta imela napoleon in aleksander veliki..............in ker se slo prehodna dežela.....bi jo mogoče morali tudi mi.

a v zrj je bile glavna težava religija? al je bil to samo izgovor???

...in seveda so bili vsi enakopravni? ali so bili mogoce nekateri malo bolj enaki kot drugi....

aleksander veliki je - kolikor je znano o njem - hotel imperij,kjer sonce ne zaide; imel je priloznost,moznost in pamet,da je uresnicil cim vec.koliko je bil strpen do drugih,mi ne bomo vedeli.

napoleon je hotel zavladati evropi; kaksna bi bila zakonodaja,ce bi mu uspelo? dunajski kongres 1848 in zacetek "modernih" demokracij se nekako ne bi "zgodila".mogoce v drugi obliki in casu....

da si nerazgledana ti ali ostali nisem nikjer trdil...sem te pa vprasal,ce ti razgledanost kaj pomaga pri delu.

BTW tejka,ce nic drugega si vsaj povrsna pri branju mnenj,ki divergirajo od tvojega.tako se mi kaze slika po prebiranju te teme in aktivni participaciji v njej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste ki ste apriorij proti pa v glavnem prazno slamo mlatite, si za začetek zadnjo Sobotno prilogo preberite, pa današnje Delo, tako malo za razumevanje, če se vam že ne ljubi po kakšni zahtevnejši literaturi segati. Tu navajajo potadek da je v Ljubljani 120 cerkvenih objektov. Če dobro premislim, je v Lj res na vskem koraku skoraj ena cerkev. In zakaj nebi prenesli še džamije. Ta stoji na Dunaju, v Frankfurtu, Parizu, Marseiu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana nujno potrebuje tudi eno cigansko naselje in to vsekakor prej kot džamijo saj so cigani na teh prostorih prisotni dlje od muslimanov. Tromostovje bi bila za začetek kar primerna lokacija :idea: :? :roll: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice

definitivno nisem površne pri branju mnenj ki se razlikujejo od mojega...sem pa morda..priznam..bila površne pri branju enega tvojega posta....karpa še ne zanika dejstva da iz tvojih postov seka ven ksenofobija.

dost mam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana nujno potrebuje tudi eno cigansko naselje in to vsekakor prej kot džamijo saj so cigani na teh prostorih prisotni dlje od muslimanov.  Tromostovje bi bila za začetek kar primerna lokacija :idea:  :?  :roll:  :P

Ej, Desmo - a si ti spregledal cigansko naselje na lublanskem barju mogoče? In ne štekam, koji kurac te motijo cigani, muslimani in drugi, ki so prav tako ljudje, kot ti... Sori, če niso take face, kot ti, ali pa so morda še večje face, kot ti. V obeh primeri "sori, Desmo..."...

P.S: v gornjem stavku lahko besedo "Desmo" zamenjate s poljubnim imenom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Džamija: DA.

Lahko tudi v moji soseski.

BTW: tudi za Mercator, Leclerc, Interspar, Kolosej, RKC, BTC, WTC, Metalko, FDV, MORS in kaj drugega me ne sprašujejo posebej, zdaj pa hočejo, da bi rekel "Džamija Nein Danke..." ?

Haaaalooo?

Get real.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte že nehat jokat vsi borci za zaščito vseh ubogih in zatiranih. Raje mi že enkrat razložite zakaj islamska skupnost v Sloveniji ne potrebuje 37, 67 ali 97 džamij za potrebe opravljanja verskih običajev ampak le tisto eno kurčevo čim bližje centru glavnega mesta :!: :idea: :twisted: :evil:

Če bi nekateri toliko energije kolikor jo porabite za zagovarjanje svojih mnenj porabili za proizvajanje elektrike bi lahko tudi Krško izključili, ane. Pa bi bil tam res prostor še za kakšno džamijo. :idea: :!:

PS

Prosim repliko v dolžini vsaj 783 besed... :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj džamijo v Ljubljani? Mogoče zato ker ima Ljubljana z okolico največ prebivalcev in torej posledično tudi največ muslimanov, ki bi jo želeli obiskovati? Mogoče tudi zato, ker je približno na sredi Slovenije, pa bi tudi iz drugih koncev verniki lažje prišli? :roll:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte že nehat jokat vsi borci za zaščito vseh ubogih in zatiranih. Raje mi že enkrat razložite zakaj islamska skupnost v Sloveniji ne potrebuje 37, 67 ali 97 džamij za potrebe opravljanja verskih običajev ampak le tisto eno kurčevo čim bližje centru glavnega mesta :!:  :idea:  :twisted:  :evil:

Če bi nekateri toliko energije kolikor jo porabite za zagovarjanje svojih mnenj porabili za proizvajanje elektrike bi lahko tudi Krško izključili, ane. Pa bi bil tam res prostor še za kakšno džamijo. :idea:  :!:

PS

Prosim repliko v dolžini vsaj 783 besed... :P  :lol:

Ej, nisi še razložil, zakaj "ne" džamija? No, neke puhlice sem bral, ampak temeljijo na predsodkih in nestrpnosti, pa na nesprejemanju socialne realnosti v naši državi.

Get real.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam še tole

muslimani niso vsi evil evil..pravtako kot niso vsi krasni in fenomenalni in sploh brezmadežni

tako kot katoliki, pravoslavci in evengeličani niso vsi evil in niso vsi krasni in oh in sploh...

....in če si vsi ti zaslužijo svojo stavbo za čaščenje boga...pravoslvaci celo na travniku v centru mesta vsake tolko obrnejo kakega pujsa ali vola pa se noben ne pizdi......potem je fer da to dobijo tudi muslimani, ker jih je tu pač že lepo število.

če porihtajo maldino in podpišejo deklaracijo o človekovih pravicah....

mladci z jesenic ki vzpodbujajo k islamski mobilizaciji so pač samo en del muslimanov v slo.

jest recimo nisem pod nobenim pogojem za obredno klanje živine!!!

howg!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda, ker niste užitni, bi bila prov lepa mešana solata tole

mislim da noben ne bo nobenega uspel prepričati v nasprotno mnenje in da določeni ne bojo popustili s svojim pritiskom, zato svetujem, da vsi popijete čašico toplega in blažilnega čaja iz grenkuljice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj džamijo v Ljubljani? Mogoče zato ker ima Ljubljana z okolico največ prebivalcev in torej posledično tudi največ muslimanov, ki bi jo želeli obiskovati? Mogoče tudi zato, ker je približno na sredi Slovenije, pa bi tudi iz drugih koncev verniki lažje prišli?  :roll:  

Alla

Draga, hvala, ker mi bereš misli in varčuješ z mojo energijo :lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popijete čašico toplega in blažilnega čaja iz grenkuljice

Pa da, naravno.... a ja svima - i tebi i tebi i tebi, ćastim kafu... na džezvu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice  

definitivno nisem površne pri branju mnenj ki se razlikujejo od mojega...sem pa morda..priznam..bila površne pri branju enega tvojega posta....karpa še ne zanika dejstva da iz tvojih postov seka ven ksenofobija.

dost mam.

seveda,natürlich,of course....imas prav; npr. einherjer,anubis et altera so pa ksenofili altruisti?! ne poznas me in me obsojas za ksonofoba.

hmmm... kdo je ze nekaj pisaril o rasizmu in predsodkih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, hvala lepa za prijaznost :D  :D
:silly: :popcorn: :drinking: :smilecolros: :silly: :changes: :bday: :bday: :bday: :bday: :bday: :bday:

:lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manuela, jel' će bit ratluka i baklave?  :eating:

Naravno, dođite svi !!! :smilecolros:

Čevabdžinica mrkva

BRAVADŽILUK 13, SARAJEVO

Radno vrijeme: 08-21

tel. 532 - 519 (novo, novo, novo - VRŠIMO KUĆNU DOSTAVU)

Cjenovnik

Ćevapi 5 kom. 2KM

Ćevapi 10 kom. 4KM

Ćevapi 15 kom. 6KM

Pljeskavica velika 4KM

Pljeskavica mala 2KM

Sudžuka velika 6KM

Sudžuka mala 3KM

Teleća šnicla velika 6KM

Teleća šnicla mala 3KM

Teleća jetra velika 5KM

Teleća jetra mala 3KM

Bubrezi 5KM

Mješano meso porcija 7KM

Pileća prsa 5KM

salata 1KM

jogurt 1KM

kajmak 1KM

gazirani sokovi 2KM

kisela voda 1KM

coca cola 2KM

gusti 2KM

Subotom : ZELJANICA

Slatkiš - IZABERI :smilecolros:

Samo za Slovence - može se dobiti laško ispo pulta 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!