Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

Pa saj ni tolk grda, kot večina cerkev na Slovenskem :o)

Za vas turke mogoče res. Zato jo pa kar spokajte nazaj tja od koder ste prišli :!: :twisted: :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V načelu stvar lastne interpretacije.

V islamu je položaj ženske in njen odnos do moškega nedvoumno definiran.

Sicer se s Šeriatskim pr. ne gre igrat, kakšno dobro stvar pa se da najt in uporabit.

Prosim, pojasni. Sicer lahko kdo po defaultu mislil, da bi rad ženo spravil v kuhinjo, ji odvzel potni list, jo zakril z ruto čez obraz, ji prepovedal kazanje lepega trebuščka poleti in še kaj... Aja, pa prepovedal poslušanje umazane zahodne glasbe, gledanje filmov... Seveda bi vse te privilegije zase lahko ohranil...

Ali se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vas turke mogoče res. Zato jo pa kar spokajte nazaj tja od koder ste prišli :!: :twisted: :P :lol:

Ej, makaron :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vas turke mogoče res. Zato jo pa kar spokajte nazaj tja od koder ste prišli :!: :twisted: :P :lol:

Ej, makaron :)

No no, kar lepo spokat :!: :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo že obiskal džamijo???

jaz sem bil 1x notri, kultura vstopa in spoštovanja objekta je precej visoka...obvezno sezuvanje, pokrivanje...

da ne omenjam super razgledne točke iz vrha stolpa, česar krščanske cerkve ne omogočajo

novo, turistična atrakcija v Ljubljani

pa sej džamija ni center hudodelstva in pečenja bureka, pizda**

kvečjem omogoča večji pregled nad verniki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj že dolgo časa ne razumem, pa mi ženske že tolk časa hočejo to dopovedat, da so vsi moški prasci.

Na začetku ni bilo problema, sem verjel. Potem pa sem začel iskati svojo prasico. In je počlo.

In zdaj ne razumem od koga in od kod so ratali prasci, kdo jih je naredil.

Tisto s kuhinjo bi ostalo, pa do dnevne prit za pivo prinest. Zakrival pa jih ne bi, saj tudi motor pokrijem samo takrat ko ga ne uporabljam.

Muziko, pa filme pa naj kar gledajo, da se kaj naučijo, da ne bomo sam osnovne finte ponavljali.

MORAJO pa vedet kdo pri hiši gospodari.

Tista Jajca in hrbet se podrazumevajo, vrane so črne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Džamija v Ljubljani bi imela samo eno funkcijo. Kakšno se lahko približno vidi v AlterMann-ovem avatarju:d4678f813db11693e99ec.jpg

Barva kože tistega ki kaže fakiča bi bila seveda drugačna, pa skoraj zagotovo bi le ta imel tudi brke če že ne brade. :!: :P :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Džamija v Ljubljani bi imela samo eno funkcijo. Kakšno se lahko približno vidi v AlterMann-ovem avatarju:d4678f813db11693e99ec.jpg

Barva kože tistega ki kaže fakiča bi bila seveda drugačna, pa skoraj zagotovo bi le ta imel tudi brke če že ne brade. :!: :P :twisted: :lol:

:D :D :D :D :D

Pa nekaj omotano oko glave.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo že obiskal džamijo???

jaz sem bil 1x notri, kultura vstopa in spoštovanja objekta je precej visoka...obvezno sezuvanje, pokrivanje....

Ponavadi je v bližini, pred vhodom, na kakšnem zidu ali kar tako še namontiran vodnjak - pipa, kjer si umiješ roke, popiješ požirek vode in potem vstopiš :oops: 8)

Pogrešam Sarajevo in ćaršijo.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj že dolgo časa ne razumem, pa mi ženske že tolk časa hočejo to dopovedat, da so vsi moški prasci.

Na začetku ni bilo problema, sem verjel. Potem pa sem začel iskati svojo prasico. In je počlo.

In zdaj ne razumem od koga in od kod so ratali prasci, kdo jih je naredil.

Tisto s kuhinjo bi ostalo, pa do dnevne prit za pivo prinest. Zakrival pa jih ne bi, saj tudi motor pokrijem samo takrat ko ga ne uporabljam.

Muziko, pa filme pa naj kar gledajo, da se kaj naučijo, da ne bomo sam osnovne finte ponavljali.

MORAJO pa vedet kdo pri hiši gospodari.

Tista Jajca in hrbet se podrazumevajo, vrane so črne.

Končno eden, ki ve kaj je in kaj hoče!! :twisted: :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeemm.....nope..... tisto v ozadju je donauturm (TV z restavracijo) :) .

Jaz ne bi bil tako prepričan.

Sovražnik vreba svugda oko nas. :shock: :shock:

:D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EGO raste.

Si bom moral Kabrio kupit.

Sarajevo je imelo dušo.

Sarajevo je imelo najboljši r'rol, najboljše štose...

Sarajevo, je bilo takšno tudi al pa predvsem zaradi svoje multikulturnisti.

Pred dvema letoma na Čaršiji; to so še vedno isti ljudje, isti dialekt...

Bo, a nikoli kot je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EGO raste.

Si bom moral Kabrio kupit.

Sarajevo je imelo dušo.

Sarajevo je imelo najboljši r'rol, najboljše štose...

Sarajevo, je bilo takšno tudi al pa predvsem zaradi svoje multikulturnisti.

Pred dvema letoma na Čaršiji; to so še vedno isti ljudje, isti dialekt...

Bo, a nikoli kot je bilo.

Kako pa kaj Sarajevčanke? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja poanta ni v kulturi ali drugacnosti islama,temvec o enostavnem faktu enakopravnosti; oni tukaj dzamijo,kristjani/budisti/whoever tam cerkev/katedralo/whatever.je to prevec zahtevano?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja poanta ni v kulturi ali drugacnosti islama,temvec o enostavnem faktu enakopravnosti; oni tukaj dzamijo,kristjani/budisti/whoever tam cerkev/katedralo/whatever.je to prevec zahtevano?!

Ja.

:twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja poanta ni v kulturi ali drugacnosti islama,temvec o enostavnem faktu enakopravnosti; oni tukaj dzamijo,kristjani/budisti/whoever tam cerkev/katedralo/whatever.je to prevec zahtevano?!

Potem takem bi črnci še vedno lahko bili samo v Afriki :?: :shock: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vale,je prevec zahtevano,da preberes kaj sem napisal?! nikjer ne pise,da muslimani ne bi smeli biti tukaj.........temvec D Z A M I J A (= versko-ritualni objekt muslimanov).

:roll: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EGO raste.

Si bom moral Kabrio kupit.

Sarajevo je imelo dušo.

Sarajevo je imelo najboljši r'rol, najboljše štose...

Sarajevo, je bilo takšno tudi al pa predvsem zaradi svoje multikulturnisti.

Pred dvema letoma na Čaršiji; to so še vedno isti ljudje, isti dialekt...

Bo, a nikoli kot je bilo.

Kako pa kaj Sarajevčanke? :lol:

Bile, Fata, Ibrahima, Sulja mala i Selima.

Oj livado rosna travo,

gde ste sada leptirice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EGO raste.

Si bom moral Kabrio kupit.

Sarajevo je imelo dušo.

Sarajevo je imelo najboljši r'rol, najboljše štose...

Sarajevo, je bilo takšno tudi al pa predvsem zaradi svoje multikulturnisti.

Pred dvema letoma na Čaršiji; to so še vedno isti ljudje, isti dialekt...

Bo, a nikoli kot je bilo.

Kako pa kaj Sarajevčanke? :lol:

:?: :idea: :idea: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vale,je prevec zahtevano,da preberes kaj sem napisal?! nikjer ne pise,da muslimani ne bi smeli biti tukaj.........temvec D Z A M I J A (= versko-ritualni objekt muslimanov).

:roll: :?

Ok, vzamem nazaj :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Džamija v Ljubljani bi imela samo eno funkcijo. Kakšno se lahko približno vidi v AlterMann-ovem avatarju:

Barva kože tistega ki kaže fakiča bi bila seveda drugačna, pa skoraj zagotovo bi le ta imel tudi brke če že ne brade. :!: :P :twisted: :lol:

Zakaj se tako bojiš muslimanov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja poanta ni v kulturi ali drugacnosti islama,temvec o enostavnem faktu enakopravnosti; oni tukaj dzamijo,kristjani/budisti/whoever tam cerkev/katedralo/whatever.je to prevec zahtevano?!

Ampak - a je v arabskem svetu dovolj kristjanov z dovolj cvenka, da postavijo cerkev/katedralo, in ali bi bila RKC, ki ima sedež v Rimu, pripravljena tja prispevati denar za katedralo/cerkev?

Ej, če hočejo džamijo, naj si jo postavijo, po možnosti kar sredi cerkvenih gozdov ali na Blejskem otoku. Zaradi tega se ne bo nič spremenilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se tako bojiš muslimanov?

Zakaj jih ti "KAO" tako zagovarjaš? :wink:

Ko mi bo nekdo dal logično razlago, zakaj je za islamske vernike v Sloveniji tako važna ravno tista ena džamija, ki naj bi stala v Ljubljani, bom pa mogoče tudi drugače gledal na stvar. :arrow: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!