Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

...moje mnenje je da je referendum odveč...če pa do njega pride bo pa zagotovo kratko potegnila islamska skupnost...

TC- Tvoje mnenje (ki je kot vedno jasno opredeljeno :blink: ) je odveč.

Ja, pa mošeja in islam je enotaisto---sej je vseen sam, da se dogaja.

:blink:

:stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem proti gradnji đamije (lahko kakšno manjšo molilnico) in tudi musliji mi noso po godu.

Kratko in jedrnato. Pa ne me zmerjat, ker so mi drugi narodi in verske skupnosti čisto v redu , teh ap pač ne maram !!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noooo, mislim, da je hotel Grmeči Muc le nakazat, kako se naša politika ne pusti, ko je treba še naprej drek mešat. Za mošejo/đamijo je bilo odločeno, sedaj pa tisto kar je spet najbolj žleht, usrano, pritlehno, še naprej nagajat.

Jaz temu rečem pljuvati demokraciji v oči. In to ravno tisti, ki imajo te demokracije in pravne države polna usta!

Torej bi bila ta tema lahko le tema o pobudniku referenduma in njegovem odnosu do demokratičnega odločanja, ki pa v tem primeru ni bilo na njegovi strani in sedaj je trepa pizdakat in nagajat naprej. Svašta, on in njegova stranka! :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo dvigujem temo, ker jo eni ne najdejo....

In zakaj?

To pa je vendar ad acta! A se bo treba spet tukaj preseravat. Isto kot un usekan Jarc! :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotu sem razpravljat na omenjeni referendum...sam očitno ni nihče sposoben vsega prebrat(razen HHV) ...lahko zaklenete....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud o posameznih motorjih nimamo več različnih tem (vsaj trudimo se :huh: ), zakaj bi potem o neobstoječi džamiji že sedaj potrebovali dve?

no, lahko pa predvidimo še teme:

- Estetski vtis džamije,

- Obiskovanje džamije,

- Džamija in jaz,

- Džamija v času in prostoru,

- Kaj dela džamija, ko mi spimo,

- Džamija na 1000 in en način ter

- Džamija, o džamija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......razmisljam........

......tehtam argumente.....

......se posvetujem z zvezdami....

in na koncu vrzem kovanec. sorry folks.......this here theme is CLOSED.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Samo en mali razlog, zakaj NE in NE in NE mošejo v ljubljani. DA NE BO POTEM TAKOLE ZGLEDALO !!! :devil: :devil: :devil:

post-16-1074690120.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.

samo ne zagovarjat tezo, da paše v okolje !!!

Marsikaj pri nas ekstremno 'ne paše v okolje', niti nima kakšne posebne arhitekturne vrednosti, pa vseeno stoji... :rolleyes:

Meni so mošeje všeč. Pa cerkve tudi.

Pa spoštujem islam, krščanstvo, budizem, hinduizem.... ter ljudi, ki verujejo v boga, pa kakorkoli ga že imenujejo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mošeja = Džamija = McDonalds = globalizacija = delovnik 8 - 17 + 1 ura kosila = preživljanje sobotnih popoldnevov v interšparu = kamere na vsakem vogalu = črtne kode na zatilju = zaton socialnega varstva = spletne klepetalnice = zaton komunikacije = otroci ne znajo kamnov metati = otroci "obrnejo " igrco v enem popoldnevu = spremembe = konec sveta kot ga poznamo

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdruzil z eno obstojeco in zaklenjeno temo. Ce ne drugega imamo namesto dveh zdaj eno :) Ice - ce se bo pokazala potreba lahko mirno spet zaklenes :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole temo sm zdej šele zasledu..... nism bil pozoren nanjo pa mi ne zamert če ja podoben komentar že bil:

Đamijo majo mende tud v Zagrebu zato mislm, da nej tisti koštruni, ki pogrešajo đamijo, hodijo dol na kolena in molt. Tam bojo vsaj med večino "svojih"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!