Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

KSENOFOBIJA=ZASLEPLJENOST

Dokaz:

Ksenon-ksenofobija. Če ti ponoči nasproti pripelje avto z ksenonskimi žarnicami te zaslepi.

Potem si zaslepljen... Ksenofobičen....

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KSENOFOBIJA=ZASLEPLJENOST

Dokaz:

Ksenon-ksenofobija. Če ti ponoči nasproti pripelje avto z ksenonskimi žarnicami te zaslepi.

Potem si zaslepljen... Ksenofobičen....

Dej spomnite se že kaj drugega sam ne mi s ksenofobijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh se ne gre za Đamijo ampak za Islamski center. Verjetno bo tako velik kot City park v BTC-ju.

Pred stoletji je Kralj Matjaž nagnal Turke iz Slovenije. Po moje se sedaj obrača v gorbu.

Zelo zanimivo je, kako se "ta rdeče" stranke zavzemajo za gradnjo Đamije, ko pa vemo, da so bili ta rdeči zmeraj proti vsemu kar je bilo povezanega z vero. Torej si kupujejo glasove volilcev.

Potem nas tiste, ki smo proti gradnji Islamskega centra označijo za ksenofobe. Jaz ksenofob, hi, hi, hi. Lohk mi gredo v avto pogledat kakšne CD-je imam v radiu.

Potem podmladek rdečih trosi letake po mestu, da je referendum o Đamije kratenje temeljnih človekovih pravic. Mislm, kaj bodo še pogruntal? In kdo bo pospravil letake, ki so jih nasmetili po LJ?

Moje mnenje: Islamski center niti slučajno ne paše v LJ in ne v SLO.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte vsi Ljubljančani, ki mislite, da đamija ne sodi v LJ premaknite svojo rit in oddajte svoj podpis, časa imate do 6. februarja in potrebno je še okoli 4.500 podpisov.

1+1=2......+1= 4500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte vsi Ljubljančani, ki mislite, da đamija ne sodi v LJ premaknite svojo rit in oddajte svoj podpis, časa imate do 6. februarja in potrebno je še okoli 4.500 podpisov.

1+1=2......+1= 4500

A je politična agitacija na MOTOSVETU dovoljena ?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravijo indijanci v Ameriki, da bi bilo najboljš celo Ameriko (mesta, ceste, mostove, industrijo,... itd) v morje zrint in počistit, ker bojda kazijo izgled narave in dežele. Tam tovrstnih stvari nikoli ni bilo.

So zgolj za posege avtohtonih prebivalcev. Kakšen vigwam, nekaj lesenih stebričkov za totemsko razpoznavo, vse ostalo je odveč.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vpraši Kekca---jest mam samo en post on pa celo Temo---razgas KPS... :D

Poleg tega pa tudi okolja ne onesnažujem z letaki, da ne govorim o drevesih,ki jih je blo treba posekat za tako ,,oglaševanje,,. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vpraši Kekca---jest mam samo en post on pa celo Temo---razgas KPS... :D

Poleg tega pa tudi okolja ne onesnažujem z letaki, da ne govorim o drevesih,ki jih je blo treba posekat za tako ,,oglaševanje,,. O:-)

we want djamja :D we want djamja :D we want djamja :D we want djamja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravijo indijanci v Ameriki, da bi bilo najboljš celo Ameriko (mesta, ceste, mostove, industrijo,... itd) v morje zrint in počistit, ker bojda kazijo izgled narave in dežele. Tam tovrstnih stvari nikoli ni bilo.

So zgolj za posege avtohtonih prebivalcev. Kakšen vigwam, nekaj lesenih stebričkov za totemsko razpoznavo, vse ostalo je odveč.

:rolleyes:

:D Kar na Indijancih se učte, kaj se zgodi če se v štartu ne upreš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo zbirat podpise, da podremo vse neavtohtone božje hrame po svetu ...

Potem bomo pa imeli še (zbiranje podpisov in) referendum na temo kaj je avtohtono. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Kar na Indijancih se učte, kaj se zgodi če se v štartu ne upreš.

So se na štartu uprli.

Pa jim veeno ni uspelo.

:(

Češ rečt ne bodimo indijanci v lastni deželi.

Dva tri rezervate pa nas bodo not strpali.

Dobival bomo dotacije od države, se bomo do mrtvega nažigali in obujali spomine na prelepe hribčke s cerkvami kjer je bil vsak Slovenec, Slovencu kot bratu brat.

(en tolk smo gnavil en druzga :D )

Uaaau nič lepega se nam ne piše.

V NAtional geograficu piše, da bo v naslednjih 50 letih padla populacija v Sloveniji za 20 %.

Torej nas bo slovenskih državljanov samo še 1.600.000.

Tam tudi piše, da se bo zgolj populacija na Kosovu povečevala tudi recimo za 20 %.

Pa če udarim eno tako kalkulacijo s poskusom manipulacije :

Danes ta unih, ki se razmnožujejo podobno kot na Kosovu je v Sloveniji 200.000 (10 %)

Čez pedeset let jih bo za 20 % več torej jih bo 240.000.

Od skupnega števila 1.600.000 odštejemo 240.000 dobimo 1360.000 : 240.000.

skoraj vsak peti

proti današnjemu razmerju : 1800.000 : 200.000

vsak deveti

Nič kaj obetavno.

Pa kaj čmo, tak je življenje.

Glede na to, da ni važno da si Slovenec, ampak da si slovenski državljan, mi je pravzaprav vseeno. Kaj pa če mi je vseeno, ker mi za probleme čez petdeset let dol visi ?

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi še ne veste, ampak jaz sem vaš novi BOG ... verjemite mi ... :OK: :notworthy: :D :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi še ne veste, ampak jaz sem vaš novi BOG ... verjemite mi ... :OK: :notworthy: :D :devil: :lol1:

Saj že ves čas hodimo v tvojo cerkvico molit. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne obupat, v Sex-u je naša prihodnost

Seks bi morali prepovedat, ker posledično povzroča reprodukcijo ... al pa bi vse mogli kastrirat ... mogoče bomo pa le kdaj izumrli kot dinozavri :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako geslo so imeli včasih ta rdeči:

TUJEGA NOČEMO SVOJEGA NE DAMO :rolleyes:

Očitno so se precej spreminili :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne obupat, v Sex-u je naša prihodnost

nalno, oralno, tri-vialno :)

fenomen-an-alno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako geslo so imeli včasih ta rdeči:

TUJEGA NOČEMO SVOJEGA NE DAMO :rolleyes:

Očitno so se precej spreminili :?

Nimamo več nič svojega.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!