Skoči na vsebino

Sardinija


superblackbird

Priporočene objave

Danes teden, ob tem času, bova ravnokar z Vapotekom prispela v Livorno, na trajekt za Sardo. Kdo kaj fauš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj ne da še nebi nikoli bil tam...slika je iz leta 2006. Bo pa letos podvig, ker grem z Z750 aka najtršizicnasvetupress .)

post-6299-1220086780_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa poznam. Sicer smo hoteli it tudi tja, pa nekak ni zneslo. Imava pa letos namen tja. Imava pa namen najti tudi dirkališče. Sem ga iskal na netu, pa žal brez uspeha. Kje bi pa to lahko bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa poznam. Sicer smo hoteli it tudi tja, pa nekak ni zneslo. Imava pa letos namen tja. Imava pa namen najti tudi dirkališče. Sem ga iskal na netu, pa žal brez uspeha. Kje bi pa to lahko bilo?

kako ne veš....JEJŽ!!! :rolleyes: na SARDINIJI!!!! :D :D :D (aja verjetn si pozabu povedat)......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ne veš....JEJŽ!!! :rolleyes: na SARDINIJI!!!! :D :D :D (aja verjetn si pozabu povedat)......

Aja, točno ja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa poznam. Sicer smo hoteli it tudi tja, pa nekak ni zneslo. Imava pa letos namen tja. Imava pa namen najti tudi dirkališče. Sem ga iskal na netu, pa žal brez uspeha. Kje bi pa to lahko bilo?

Za to si mi pa že dolžam EN :beer2:

Da ne bosta zamudila... :worship:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes teden, ob tem času, bova ravnokar z Vapotekom prispela v Livorno, na trajekt za Sardo. Kdo kaj fauš :naughty:

:fight1:

Ah kje.....sam zdi se ti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom jaz velik bom tudi šel.....prasca... :yea1:

sva že dva (no, jaz sm skor za dva, pol smo že mal de ne trije)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Imava pa namen najti tudi dirkališče. Sem ga iskal na netu, pa žal brez uspeha. Kje bi pa to lahko bilo?

Hola mojster,

saj sem Vapotu vse povedal, tko da ne skrbi - pista je pri mestecu Mores, link ti je napisal že motoristek, tle pa še par slikc piste z letošnjih prvomajskih praznikov :OK:

prosim ne pozabita povedat lastniku piste/glavnemu kuharju/šefu strežbe/kelnerju/direktorju roštilja/glavnemu animatorju/mojstru ki zrihta vse/nasploh extra fajn dečku g. Ucciu da ga pozdravljata Nina in Borut :naughty:

post-163-1220465563_thumb.jpg post-163-1220465593_thumb.jpg

post-163-1220465621_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim ne pozabita povedat lastniku piste/glavnemu kuharju/šefu strežbe/kelnerju/direktorju roštilja/glavnemu animatorju/mojstru ki zrihta vse/nasploh extra fajn dečku g. Ucciu da ga pozdravljata Nina in Borut :naughty:

Kwa me spet zravn rineš,jz nbenga ne pozdravlam :krneki: :evilgrin: .....na daljavo,bi rajš osebno šla po še en sirček :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!