Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

evo:

blatnik.jpg

ufff...psyho, lepo lepo, veš ka bi te rd prašu, kje si dobu te bele luči in koliko stanejo?? in s čim si tko lepo odrezov blatnik? Ker jest mam namen strehco dol dat, da jo bom pol ce se bom premislu lahko u miru nazaj dau :)

P.S.: tablico bi blo bol ce bi jo nasraufov na blatnik, pa kako si pritrdil blatnik na un deklc al fedre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ta kos blatnika kaj mas gor daj dol oz.vstarn vrezi....

blatnik tok velik je čist dobr, samo še bolš bi zgledal če bi dau tablico na blatnik, k bi pol blatnik full manši zgledu :D idin mogoče da bi še za ene 2-3cm odrezu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, malo se bi še dalo odrezat. Preveč pa ne, ker se potem vidi kantico za olje in je grdo pol. Zelo sem se matral z rezanjem :) (žagica, pila, šmirgel papir.)

S tablico bom še mal poštudiral :)

bonzy: žmigavci + žarnice so bili 17 € , luč pa 3k sit + free žarnica :rolleyes:

pa kako si pritrdil blatnik na un deklc al fedre?

kaj želis s tem vprašat? :hmm:

hotel sem pa tko narest, kot ma una malossi gilera narejen blatnik, sej pomoje sm še kar zadel :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups! prej sm narobe prašal :) hotel sem prašati kako si pritrdil tablico na dekelc oz. fedre alkarkoli že :) :)

kje pa si to kupoval? preko netA?? luč? sprednja luč? free žarnicA? rdeča to? in kako sveti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ni kaj, fajn zgleda. Moja bakica si je včeraj naročla od Helle rumene zadnje luči za na kosilnico. Pomoje bo zakon zgledala. Jas pa sem mislo, da bi še oni gumb za vžig namontiral (ko pri F&F).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki, dej jo vpraši kje je to naročila k bi moj dedek neki podobnga dal na voziček :devil: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejte kak vi tablice poleg kole montirate? Gor na amortizer al naredite doma kao držalo, ki ga privijetez onimi šraufi ko so za vario-pokrov ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejte kak vi tablice poleg kole montirate? Gor na amortizer al naredite doma kao držalo, ki ga privijetez onimi šraufi ko so za vario-pokrov ?

Ja ja nosilec se naredi...sicer pa bos tak juter na mitingu vido kak je to nareto pri meni :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql in kak gre kaj zaj ko si vse zameno :OK:

Se nisem druga zamenjal ko motorno gre,bat,fergazer,ayspuh :) :) ostalo je se od prej :) :)

Nevem kolko kaj gre ker se 70 vozim ker se ga ajnfaram....pa fergazer se treba nastavit samo mislim da bo to to :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mojemu gre pa filter dol, pa original gor. ga bom dal nazaj gor,ko bo 70cc

kateri 70ccm bos pa dal notri? alu?gus? :) psyho daj potrudi se pa mi odgovri na PM! alpa kar tukaj povej kje si kupil luči! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst jih mam za 5500 ampak dobis samo vse 4 zmigovce pa ne dobis lampe zraven.

jst mam tut bele pa sm jih obleku v uno folijo k je za avtomobilske spie temnit pa so ful hudi saj men

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst jih mam za 5500 ampak dobis samo vse 4 zmigovce pa ne dobis lampe zraven.

jst mam tut bele pa sm jih obleku v uno folijo k je za avtomobilske spie temnit pa so ful hudi saj men

a to ti prodajaš za 5500sit vse 4 žmigovce brez zadnje luči al brez žarnic??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!