Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

Hmmm....

-jermen {ni, ker je star le en mesec (Malossi kevlar)}

-valjcki {dokaj novi, s temi je že delalo odlično}

-filter {danes sem ga očistil in ni bilo razlike}

-fergazer {mislim da ne ampak ga bom cez vikend menjal za 17,5" in bomo vidli}

kaj pa sklopka? kako se vidi, če je pokvarjena!?

@Jrk0: verjetno bom drugi teden zrihtal tistega SF-ta.

lp Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko so lamele fuc, pa sklopka ne prijemlje dobro, al kaj...

poglej lamele malo ce so znucane fejst.

samo, mislim da ma to kaj v zvezi s prenosom - valjcki, jermen, vlka fedra v sklopki, male fedrce...

jaz bi to pogledal. sploh ce si jermen novi dal not!

vedno ko jermen menjas se zacnejo pojavljat pol kaki problemi, pa je lahko jermen popolnoma enak model iz iste firme. pa mores valcke na novo kalibrirat. tak da, ko jermen zamenjas, vedno valjcke preverit:)

<offtopic>

u, to bi blo kul za izpuh ja:)

mas ti od njega telefonsko al pa mail da ves kdaj bo doma, rst to...

</offtopic>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno...motor dela ene 50% boljše kot prej. Sklopka prime pri 4000rpm, tako da motor spelje kot je treba. Ampak še vedno, ko grem v ovinek v hrib mi motor sploh ne potegne.

Kaj sem naredil? - Razstavil sem TorqueDriver in sem zamenjal vrstni red tistim trem valjčkom, ki so notri. Verjetno so se zrabili? Ker če bi bili enaki, bi jih lahko dal kakorkoli drugače in bi moralo it enako ampak gre sedaj boljše.

Bo treba menjat te tri valjčke?

Še slikici, za lažjo predstavo:

SLIKA 1

SLIKA 2

p.s. Valjčki so tisti trije mali v tistem krogu.

Popravljeno . Popravil KaMiKaZe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pri hudicu si sel to razdirat ce ti ne potegne? :blink: Meni tudi ni potegnil pa nic ko sem v hrib sel pa sem rabo ene 3s da se je komaj nekaj ven skaslal krive pa so ble zanic federce,zanic valcki in jermen.Menjal valcke,dal modre federce not,novi jermen motor vleko ko nor v vsaki hrib :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pri hudicu si sel to razdirat ce ti ne potegne? :blink: Meni tudi ni potegnil pa nic ko sem v hrib sel pa sem rabo ene 3s da se je komaj nekaj ven skaslal krive pa so ble zanic federce,zanic valcki in jermen.Menjal valcke,dal modre federce not,novi jermen motor vleko ko nor v vsaki hrib :)

Sej TorqueDriver skrbi za pospeške.....malo pa iz zanimanja.

Valjčki nimajo niti 1000km enako jermen. Mislim da je kaj v zvezi z karburatorjem al pa tistimi tremi valjčki, ker če se kaj zadaj zaštopa potem motor ne more delati prav.

Nekaj me zanima: Tista velika vzmet (BELA), ki je dobiš zraven multivarja, koliko močnejša je v % od originalne? - piše samo da je reinforced/rinforzata

Je ene 7% al več .... 14%???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valjčki nimajo niti 1000km enako jermen. Mislim da je kaj v zvezi z karburatorjem al pa tistimi tremi valjčki, ker če se kaj zadaj zaštopa potem motor ne more delati prav.

Nekaj me zanima: Tista velika vzmet (BELA), ki je dobiš zraven multivarja, koliko močnejša je v % od originalne? - piše samo da je reinforced/rinforzata

Je ene 7% al več .... 14%???

Moji valcki so ze po 500km hin.....Orginalni jermen pa bi bil pri 1000km v prahu se samo :) To so valci krivi pa nic druga probaj jih menjat pa bos vido...

Meni se zdi da je bela +40%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so na stock ditechu (nrx giannelli izpuh gor) valjčki od giannellija (notr dani pri 9k) bli čist hin, menjal sem jih pred kakima dvema tednoma, so mel pa že kr velik tiste črte :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slika Jrk0tovega bivsega valcka :) Sice se bol slabo vidi kak ga bol majnka ampak za silo bo :)

:lol1:

Moji valjčki so še čist vredu, ker se nimam nevem kake moči kot ti Roba.

Ostaneta še dve možnosti: sklopka ali karburator, slednjega bom čez vikend očistil ali celo zamenjal za 17,5", če dobim tiste dize :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valjčki nimajo niti 1000km enako jermen. Mislim da je kaj v zvezi z karburatorjem al pa tistimi tremi valjčki, ker če se kaj zadaj zaštopa potem motor ne more delati prav.

Nekaj me zanima: Tista velika vzmet (BELA), ki je dobiš zraven multivarja, koliko močnejša je v % od originalne? - piše samo da je reinforced/rinforzata

Je ene 7% al več .... 14%???

Moji valcki so ze po 500km hin.....Orginalni jermen pa bi bil pri 1000km v prahu se samo :) To so valci krivi pa nic druga probaj jih menjat pa bos vido...

Meni se zdi da je bela +40%

pomoje je +60%. sicer mata pa polini pa malossi to cist druge mere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cez vikend sem spucal vplinjač&fileter ampak žal nisem mogel še probati motorja, ker je deževalo.

Slučajno sem videl, da je na ojnici motorja nekaj črnega oz. omazanega. Zanima me kaj bi to bio, ker sam ne vem.

SLIKA1

SLIKA2

Roba.....se ti sanja kaj bi to blo? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem jaz tudi mel se mi zdi :hmm: Lahko da se je z olja to naredilo al pa kaj pa vem... :hmm:

Verjetno je od olja...samo tako da vem.

Drugače pa bom jutri preizkusil mašino če dela bp al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

pozdravleni fantje zdj mam jst tut mal problema na svojmu runnerju pa me zanima tista salca k pokriva sklopko je mal kriva in mal plese zdj pa men sklopka skoz drzi sploh nikol ne spusti a je to mozn da zarad te salce al je kej druzga ksne ideje al pa predloge prosm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki zanima, a bi se velik poznal če bi motor uzadi mal povišu z onim distančnikom ko pride pod amortizer? a bi se velik poznal pr vožnji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bl trd bi bil

zakva pa bl trd :?

sj fedr bi mel še vedn isti sam podalšu bi ga :) tko da bi ga podložu in bi blo težišče bl spred :hmm: če se ne motm :doze:

post-18-1073129616.jpg

Popravljeno . Popravil k&4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sam visi bi bil fedr ostane isto ker to pride pod nosilc od fedra tko da ni veze s trdoto ampak sam z visino!a kdo ima to jst bi to kupu isto za runnerja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!