Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

najmocnejsi tomos je mel 19,5 kojou, in je sou po uradnih podatkih 204 km/h max (Grobnik), sam to je bil prototip, k ga na dirkah zarad takratnih predpisov o aerodinamiki niso smel uporabit, je bil pa mislim da letnik 80, to je blo pa tak zadnje leto ko so se obstajale GP50 dirke za svetovno prvenstvo. je pa vagu 38 kil vsega skupi. lahka se sliko prlimam ce koga zanima (ce jo bom najdu).

No o nečem podobnem temu jst govorim...dej prosm nalemi slikco d jst to še vidm kako zgleda!

No če se da iz 50ccm 204 km/h stisnt pol če nardiš eno 125 50 kg težko nima ne zip ne nič za burek!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neumne primerjave s tem zipi, pa dtjkami!

da vložim v dtjko polovico denarja, ki ga tip vloži v zipa, mi ne vidi niti zadnje lučke!

No tako je to!!!

100%na resnica...če bi meu dnar bi DTjko tok spedenu d se noben dirkaln skutr nebi tud prašat za dirko upu!Mogoče res uni dirkalni bi me pihnl v speljevanju ker morm jst s sklopko spelat on pa sam gas navije pa še to je bol vprašanje...tist filmčk se pa tud men bl sumljiv zdi...jst tega nebi vrjeu dokler nebi jst na R1 sedu pa da se on mem mene udpele pol mu pa samo roko dam(pa ne vozniku...predelovalcu da ne bo pomote)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če se da iz 50ccm 204 km/h stisnt pol če nardiš eno 125 50 kg težko nima ne zip ne nič za burek!!!

50 kil mal tezko. so pa stroji ko majo po 80 kil, pa recimo da ma Rotaxov stroj not (125 cc, 34 HP), tizga se da taaak lepooo natunat, pa dobis lahk tud do 50 kojov vn, pa se kaka 500tka enduro nima za burek... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Derbi v GP 125 iztisne 52 konjev, ni hudic da se neb dal vsaj 45 kojov iztisnat ce je mehanik tapravi!

Ja to je pa Derbi, nimaš kej :yea2: :notworthy: :OK: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 kil mal tezko. so pa stroji ko majo po 80 kil, pa recimo da ma Rotaxov stroj not (125 cc, 34 HP), tizga se da taaak lepooo natunat, pa dobis lahk tud do 50 kojov vn, pa se kaka 500tka enduro nima za burek... :D

No sej mau sm pretiravu...sam če bi ti nesu na Japonsk h glavnm bossu od Yamahe miljon $ bi ti 100% izumu tolk lahek motor pa iz 125ccm bi tolk moči iztisnu da bi se marsiker SS skriu...sam je najprej treba dubit mio$ :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je pa Derbi, nimaš kej :yea2: :notworthy: :OK: B)

kolk sm bral je recimo Gilera le prebarvan Derbi (125 cc klasa) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tole je sicer off topic sam useen...napisal smo že 52 strani in 53 se piše :D :D :D

Hudo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah to pa spet ne...sej smo se marsi kej lepga o naših DTjkah pomenil...a se ti ne zdi?!?

Jst sm 100% da marsikej pomembnga nebi vedu o moji yamahci če nebi biu na tem forumu :OK: :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še tole:

a bi mi znou gdo povedat zakaj je ta tema(Yamaha DT125)med scooterji...k to mi gre pa ornk na k.... če mi gdo reče da mam jst moped al pa kšno podobno varianto k se prou vid gdo nima pojma o motorjih in če nima motor uzadi akrapoviča pa se ne prpele 200 po celovški že usi misljo d je moped pa gor pa dol :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk sm bral je recimo Gilera le prebarvan Derbi (125 cc klasa) :?

Možno, baje je mel Derbi tut pri izdelavi mitota prste vmes :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še tole:

a bi mi znou gdo povedat zakaj je ta tema(Yamaha DT125)med scooterji...k to mi gre pa ornk na k.... če mi gdo reče da mam jst moped al pa kšno podobno varianto k se prou vid gdo nima pojma o motorjih in če nima motor uzadi akrapoviča pa se ne prpele 200 po celovški že usi misljo d je moped pa gor pa dol   

ICE vprašaj!!! :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še tole:

a bi mi znou gdo povedat zakaj je ta tema(Yamaha DT125)med scooterji...k to mi gre pa ornk na k.... če mi gdo reče da mam jst moped al pa kšno podobno varianto k se prou vid gdo nima pojma o motorjih in če nima motor uzadi akrapoviča pa se ne prpele 200 po celovški že usi misljo d je moped pa gor pa dol   

ICE vprašaj!!! :naughty: :naughty:

Heh bo pol ta tema imela 30strani :)

No ja sej dobr da pocist sam sigurn bo se slabe wole powrh :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno, baje je mel Derbi tut pri izdelavi mitota prste vmes :?

Derbi je kupu nacrte za 50-kubicno verzijo Mitota, in ga izdeloval prakticno identicnega (razen seveda barvnih shem, nalepk, logotov in pa podlog armature).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Derbi je kupu nacrte za 50-kubicno verzijo Mitota, in ga izdeloval prakticno identicnega (razen seveda barvnih shem, nalepk, logotov in pa podlog armature).

Pol je pa tko, k me je en kolega enkat poklicu pa se mi ves navdušen začel dret da sta cagiva in derbi skup nardila mitota-> ja itaq, čeprav čudu se ne bi :lol1: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znajdu se je ker je mu preveč dela z to našotemo pa joj dav pod skutrje kjer nemu ni treba red delat :naughty:

Mal poglej js mislm da ma skuterje tud na čez! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lepi motorčki ni kej...men osebno je mito lepša sam sta oba motorčka lepa :naughty:

A bi lahko mi prešli nazaj na našo temo...YAMAHA DT125R?!? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal poglej js mislm da ma skuterje tud na čez! :?

ja sej kategorijo motocikli modrira on sam skoterje pa poleg vseh ostalih še tud on :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj ze... ...ja, bi ga mel za v gmajno za takrat ko res ni kaj za delat... :)

Ja sej v to smer sm tud že jst razmišlu...da bi kupu eno CAGIVO MITO za furat pol pa še kšno 125 anl pa 250kubov kroso za po gmajn pa za polcajčke podj...... :D :D :D

Sam zdej bom meu to endurco še kšne 2 sezone pol pa cestaka(razmišlam med rableno R6, Kawa ZX6RR, CBR600RR al pa kšna podobna žverca :OK: )...bomo vidl kako bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ena vesela novica :angry: Yamaha letnik 03 nima blokade u auspuhu ampak u stromu. Na servisu so mi rekl da morm cev strom zamenat to pa pride too much. Sam sigurn se da kej nardit, kej odklopt al pa kej druzga dab to blokado skenskow mate kej izkusn pr drugih motorjih koko to zgleda ??? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ena vesela novica :angry: Yamaha letnik 03 nima blokade u auspuhu ampak u stromu. Na servisu so mi rekl da morm cev strom zamenat to pa pride too much. Sam sigurn se da kej nardit, kej odklopt al pa kej druzga dab to blokado skenskow mate kej izkusn pr drugih motorjih koko to zgleda ??? :wacko:

Ne verjemi vsega kar ti povejo na servisu. Meni so isto govorili za hondo, ko pa sem sam razšraufal zadevo in pogledal kaj je not so bile samo klasišne blokade, tako da najprej preveri auspuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!