Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

men se je pa včerej zgodil neki zanimi :BUA:

sm mu motor prkiran u radovlc pred pabam ene 3h. pa je blo tud že ful mrz an... in se mi je dost navadn zdel da motor ni koj užgav po sm se en cajt matrov pa šekr ni užgav... še policaji k so patruliral tm okol so se mi smejal... pa sm pomislu na vse mmožne reči samo tanajbl običajne ne-> nekdo mi je svečko staknu :xx:

Ja to se je men dugajal na šestki sam zdej pa kerkoli pustim mutor se nuben ne lub kej preveč pipat ker zgleda full velk pa si folk ne upa glih nevem kok stikat po nemu :OK: :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmer se kšn najde k miisl da je ful dober ker upa enmu svečko staknt :angry:

Če mene prašaš je to bl foušija k ne!

Pač maš dobr motor in vsi so fouš k varetn še ispita nimajo...tko se je pr men pr ene par znancih(ne morm rečt glih kolegih)zgodil sam ni noben kej preveč si upu :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh če nimajo kaj bolj pametnega za delat!!! :BUA: :BUA: :BUA:

drgač pa če bi bli kaki taki ko se sam okol potepajo, pol nebi vedli ki je svečka ziher!!!! :hmm: :hmm:

tak da mislim da oni delajo kaj majo vsaj malo pojma ki je klaj pri motorju!!kr pri men ni glih svečka na takem položaju da bi že od zraka vido ki je!!Tak da se morš sklonit pa pogledat ki je pol pa it z roko not in dol dat kapico!! :OK: :OK: :OK:

saj mislim da je pri dt-ju enako?? :hmm: :hmm:

ne pa pri tomosu k vsak vido kak vun štrli od cilindra!!! :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh če nimajo kaj bolj pametnega za delat!!! :BUA: :BUA: :BUA:

drgač pa če bi bli kaki taki ko se sam okol potepajo, pol nebi vedli ki je svečka ziher!!!! :hmm: :hmm:

tak da mislim da oni delajo kaj majo vsaj malo pojma ki je klaj pri motorju!!kr pri men ni glih svečka na takem položaju da bi že od zraka vido ki je!!Tak da se morš sklonit pa pogledat ki je pol pa it z roko not in dol dat kapico!! :OK: :OK: :OK:

saj mislim da je pri dt-ju enako?? :hmm: :hmm:

ne pa pri tomosu k vsak vido kak vun štrli od cilindra!!! :BUA: :BUA:

Ja to je pač ene par folka tle pr ns k so usi veseli da se ga nažrejo usak večer pa z mopedi ukol fjakajo pa morijo usakmu k pride nasprot!

Drgač je pa pr DTjki to kull da je svečka nek not zakopana in ponoč glih ne morš do nje ne da se prou pošteno spečš če se pač prej furam tko d zdej svečke nimajo kej drkat sam še zmer kej najdejo da je..jo k misljo da so nevem keri carji da človeku morijo!

Sej se jih počas utiša pa se naveličajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jerry a si dau vn un šrauf pol???

Sm pa še to ugutovu...da ma v prvih 3eh-4ih prestavah bolši pospešek sam končno mam pa slabšo...do 100 se glih komi zvrti pol naprej pa tud če se sklonm se ne pozna...mogoče kšne 2-3 kilometre sam res se končna ne vrti...sam če pa 2 pelm pa u kr ornk hrib pa 3ta do konca za šalo vrti :OK: :D :OK: :D :OK:

KO SE R1 SKRIJE :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism se še nč ubadov z šravbam dons sm tisto svečko naštelov spet lepo pa mav sm razmišlov če seb dal kakšn pleh čez našravbat da se neb dal kr tko dol uzet :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam dt125r letnik 2003 pa me zanima, ce obstaja kaksna moznost za povecanje moci (konjev)? Ali ima se kdo kaksne izkusnje s tistim sraufom? Katero olje naj uporabljam za obrate cca 8K? Sedaj mam od Castrol-a polsinteticnega.

LP, Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš ta olje naprej tankov ti bo hmal ribnu pr takih obratih!!!

Najbolj je kšn Motul 800 al pa Motorex Cross Power olje!!

seveda se da Dtjko odblokirat kva pa si mislu! Če mu vse blokade daš vn pa kšn drug auspuh maš tud loh 28 koničkev!! :OK:

Popravljeno . Popravil gas gas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za oboje je!!!Sam to olje pride okol 4.500 SIT!!!Jaz tankam motul 600 obrati pa so do 10.500 ali pa 11.000 r/pm!!! ;) ;) ;)

do zaj sn zadovoljen tak da ti ga tut priporočam!!!

800 je za racing pa za dirkanje pa nevem kaj še vse!!!To bi jaz dajal v čist odprte 125 cestake!! ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst not dajm Motorex Cross Power in sm z nim full zadovoln pa še drag ni kokr naj bi biu dobr(prodajalc je nabou da clo svetvn prvak v motokrosu ta olje toči)...cena okol 3200SIT nabavš pa ta olje za Modrim Levom v ljubljani kjer prodajajo harlije pa so tud zastopniki za Motorex!

Odličn ole!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz sn tut hoto prvo toto olje tankat!!!!Pa sn cel mb dol vdaro!!!Pa ga nai blo nikir!!!tak da sn pol priklopo na MOTUL 600!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci da vam povem...zvedo sem da pri 125cc ni treba met vrhunskega olja za motorje. Tak da so vsa olja za mazanje 2T motorjev že vse kvalitetne...tak da olje do 3000Sit je dovolj...sam kaj pa je vec pa se ne splača, tudi če je motor navit oz. odprt, ni treba bat...ker olja (sinteticna) so vsa OK !!!

lp v VoŽnJi !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci da vam povem...zvedo sem da pri 125cc ni treba met vrhunskega olja za motorje. Tak da so vsa olja za mazanje 2T motorjev že vse kvalitetne...tak da olje do 3000Sit je dovolj...sam kaj pa je vec pa se ne splača, tudi če je motor navit oz. odprt, ni treba bat...ker olja (sinteticna) so vsa OK !!!

lp v VoŽnJi !!!

Ja veš kako je...glih Dvotaktola ne morš tankat tko d olja res slabše kvalitete nebi jst v svojo Yamahco tanku bi pa če res nebi blo druzga pa bi nujno rabu neki za pelat se uliu kšne deci al pa 2 tud kšnga slabše kakovosti...s tem mislim polsinetetičnega al pa mogoče še kšnga slabšiga!

Drgač pa raj vidm pa bl sm sigurn za motor če tankam najbolšiga Motorexa pa tud nevem kok drg ni.

Če pa pogledaš bt okol 20k km k se je pelu s kšno polsinetiko(prodajalci olj svetujejo polsinetetično, sintetično pa v prvo ne priporočajo ker pravjo da je predobr oz. da je predrg za take motorčke k držijo tud polsinetiko)al pa sintetičnm oljem boš kaj hitro poazu razliko ki bo po moje zelooooooo očitna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci da vam povem...zvedo sem da pri 125cc ni treba met vrhunskega olja za motorje. Tak da so vsa olja za mazanje 2T motorjev že vse kvalitetne...tak da olje do 3000Sit je dovolj...sam kaj pa je vec pa se ne splača, tudi če je motor navit oz. odprt, ni treba bat...ker olja (sinteticna) so vsa OK !!!

lp v VoŽnJi !!!

Tisti k je teb to reku ni bil prov preveč pameten!! :devil: K za 2T je potrebno da maš zlo kvalitetno olje če maš tak motor k se ti vrti čez 9K! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti k je teb to reku ni bil prov preveč pameten!!  K za 2T je potrebno da maš zlo kvalitetno olje če maš tak motor k se ti vrti čez 9K! 

tako, tako!!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, bom probu z Motorex Cross Power-jem. Pizda....mene so pol tut nategnil! Klicem na servis pa vprasam ker ole naj dajem not pa prav kr tistega k je ze bil (polsinteticen od castrol-a). Bom dal prec motorex-a not (sam da tastarga vn spumpam)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam dt125r letnik 2003 pa me zanima, ce obstaja kaksna moznost za povecanje moci (konjev)? Ali ima se kdo kaksne izkusnje s tistim sraufom? Katero olje naj uporabljam za obrate cca 8K? Sedaj mam od Castrol-a polsinteticnega.

LP, Damjan

Isto k jest, Blokde u auspuhu ni,(nism se 100%) je pa strom zablokiran u tork pelm k lagusu bo mal pogledow je reku da je mogoc ksn mostick narjen... :) In se to lepo odstran :)

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...v glavnem...nisem mislo castrola...sam olja za 2T do 3000SIT do že vrhunska, dak da se stroški z višjimi olji ne splačajo...saj pač eni mislijo da majo iz 125cc že 600cc...te pa morjo met olje za 5000sit. :lol:

P.S; raje vložite več denarjaz za BENCIN:::! V obliki etra...pa super plus 98...!!!

bay bay :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, bom probu z Motorex Cross Power-jem. Pizda....mene so pol tut nategnil! Klicem na servis pa vprasam ker ole naj dajem not pa prav kr tistega k je ze bil (polsinteticen od castrol-a). Bom dal prec motorex-a not (sam da tastarga vn spumpam)!

No vidš...če mene prašaš dobra izbira ker st ga mam in nism nč kej razočaran nad njem...je pa tud pocen kolkr naj bi biu vrhunski(okol 3200).

Tastarga ti pa ni treba vn pumpat ker lahko mešaš olja sam jst k sm meu še tastarga(polsintetičn Castrol-ena rdečkasta barva)sm ga čist do nule porabu...k ti lučka začne svett maš še več k 200km u izi vožnje jst sm pa čist kokr se da do konca vozu tko d sm se na konc full bau da ne bo več ola pa bi sam bencin zaugal :(

Sam na srečo ni blo nč :OK: :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!