Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

kr se pa tiče čakanja pr langusu je pa res kriza ja :wacko: jest mam gume naročene že 3 tedne... sam ubistvu on ne more nč zato an. prejšnič k sm pršu do nega za gume je poj šu kuj klicat uvoznika pa ga prašov zakva ni dobu pa mu un reče ja neki se je zapletl....itd pa bo do konc drugga tedna zihr... jutr ga bom pa poklicov če ma če nima jih grem pa u soboto iskt B)

14 dni nazaj sm pa pr gil motosportu naroču handprotektorje pa mij reku ene 14 dni tko da se mu bom zej enkt jevu koko kaže pa bom vidu koko ma on to :hmm: baje da se pr nemu čaka sam tok kr ti on reče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bo bol morš met mav potrblena

jest sm že koj tist dan k sm gume naroču sanov koko bom čez 3 dni nek na enmu hill climbingu :naughty: zej pa čakam že 3 tedne :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jerry:Če boš šu do Gidla me poklič!!!!!

McMatko: čakal boš sig še ene par tedne če ne clo mesec!!

sej ga morm še prašat če je dobu u petk bo 14 dni odkr mij reku da bo čez 14 dni

kdaj pa greš ti ke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a zdej bi pa vi mel kr vsi neki spedenane DTjke jst se bom pa kr z originalom okol vozu al kva...ne sej jst bom pa spomlad mal stiling poštimu pa gume pa servis bo pršu pa tko naprej...sam se mi pa Giannellija ne splača kupvt ker bom itak nasledno jesen menu:)))

Ej Jerry a maš ti kje prerezan denfr...ker če ga nimaš pol maš še zmer eno blokado not ker sta v denfru taka 2 polkroga oz.polmesca da zožata izpuh...če tebe al pa kogarkol zanima mam pa tud načrt denfra pa kako se o vn sprav...v to smer tud razmišlam sam bi nabavu kšn rablen drug del originalnga avspuha pa unga rezu!

A bi gdo prodou samo ta drugi del avspuha al pa če ga ne rab pa bi ga v bodočnosti(beri:čez eno leto)nazaj dubu pa ga tud nebi motil če je prežagan(seveda kar se da lepo)pa bi se zmenil lahko!

A ti McMatko rabš kej svoj avspuh al bi ga prodau za kšnga jurja al pa dva?!?

Ej Jerry a maš ti tud kej drgačnejši zvok kokr čist orignal???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a zdej bi pa vi mel kr vsi neki spedenane DTjke jst se bom pa kr z originalom okol vozu al kva...ne sej jst bom pa spomlad mal stiling poštimu pa gume pa servis bo pršu pa tko naprej...sam se mi pa Giannellija ne splača kupvt ker bom itak nasledno jesen menu:)))

Ej Jerry a maš ti kje prerezan denfr...ker če ga nimaš pol maš še zmer eno blokado not ker sta v denfru taka 2 polkroga oz.polmesca da zožata izpuh...če tebe al pa kogarkol zanima mam pa tud načrt denfra pa kako se o vn sprav...v to smer tud razmišlam sam bi nabavu kšn rablen drug del originalnga avspuha pa unga rezu!

A bi gdo prodou samo ta drugi del avspuha al pa če ga ne rab pa bi ga v bodočnosti(beri:čez eno leto)nazaj dubu pa ga tud nebi motil če je prežagan(seveda kar se da lepo)pa bi se zmenil lahko!

A ti McMatko rabš kej svoj avspuh al bi ga prodau za kšnga jurja al pa dva?!?

Ej Jerry a maš ti tud kej drgačnejši zvok kokr čist orignal???

Rabm ce kej škripne da nam nazaj gor pa uveljavm garancijo :P

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti pa ze kr zdej povem da ti nebo ratal. langusa nebos nategnu, šterna pa se mn... k to se vid zakaj moped ribne, alpa se ksn lezaj usuje pa to...tko da vrjem mi... nebos jih sprehodu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a zdej bi pa vi mel kr vsi neki spedenane DTjke jst se bom pa kr z originalom okol vozu al kva...ne sej jst bom pa spomlad mal stiling poštimu pa gume pa servis bo pršu pa tko naprej...sam se mi pa Giannellija ne splača kupvt ker bom itak nasledno jesen menu:)))

Ej Jerry a maš ti kje prerezan denfr...ker če ga nimaš pol maš še zmer eno blokado not ker sta v denfru taka 2 polkroga oz.polmesca da zožata izpuh...če tebe al pa kogarkol zanima mam pa tud načrt denfra pa kako se o vn sprav...v to smer tud razmišlam sam bi nabavu kšn rablen drug del originalnga avspuha pa unga rezu!

A bi gdo prodou samo ta drugi del avspuha al pa če ga ne rab pa bi ga v bodočnosti(beri:čez eno leto)nazaj dubu pa ga tud nebi motil če je prežagan(seveda kar se da lepo)pa bi se zmenil lahko!

A ti McMatko rabš kej svoj avspuh al bi ga prodau za kšnga jurja al pa dva?!?

Ej Jerry a maš ti tud kej drgačnejši zvok kokr čist orignal???

Rabm ce kej škripne da nam nazaj gor pa uveljavm garancijo :P

Lej premisl pa povej če boš kdaj prodau...sej bi se lahko zmenil da ti ga vrnm če ga boš kdaj rabu...recimo da ti bo kej narobe z Giannellijem pa ti takoj vrnm tvoj avspuh...to da bi bil profesionalno prežagan pa sešvasan te pa varetn nebi nevekolk motil...ali pač?!?

Drgač pa tud jst mislm da bi to težko nasedu serviser če bi mu nazaj pršravfan normaln avspuh nazaj prpelu na frderbanem motorju...drgač če bi pa originalnga rabu bi pa še zmer meu jst čist originalnga pa bi ti ga dal če bi blo že tko...vse se da zment!

Premisl pa povej če boš prodaju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj ni biv nč odprt saj tko zgleda edin čej en res lepo to naredu :hmm: mogoč se da to še na kkšn drug način vn dat? ker pomoje da jest nimam tega notr saj pele se tko k da neb blo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ja jest bom auspuh kr obdrzov :P

Ja kul...ni panike...sam če boš pa gdaj pomislu na prodajo pa povej...mogoče bom še rabu!

moj ni biv nč odprt saj tko zgleda edin čej en res lepo to naredu  mogoč se da to še na kkšn drug način vn dat? ker pomoje da jest nimam tega notr saj pele se tko k da neb blo 

Ja pol maš pa še to blokado najvarjetneje not ker mi je nš prfoks...pa sploh ni prfoks sam majstr za popravlat računalnike pa grafoskope pa drugo elektro kramo je...mi je on govoru kje use so blukade ker se model res zastop na to in mi je tud govoru da se ta denfr na pol da pa pobere tista dva polmesca ki zapirata izpuh.Ja sam da bi pa to kdo tolk profesionalno naredu da se tud vidl nebi se mi pa ne zdi ker bi mogu pol tud prebarvat pa bi se hit opazila razlika...varetn da tega nimas v pobranga...ker letnik pa mas???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

97 :notworthy: sam pospeške pa končno mam tko k piše na internetu za odprto dt :hmm:

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :?

Ja kva pa vem...ma ta prfoks načrte za to vn dobit tko d to glih ne more bit iz trte zvit :hmm: :?

Mogoče je pa to taka stvar k je na netu niso ušpošteval!

A si že slišu za to foro da ti pr naših DTjkah neki na štromu al kje neki obrnejo za 90° in ti menda piči ko strela...tud ta tovariš use nnadrobno povedu sam je tko govoru d ga nism 5 posto zastopu...men se zdi d ga sploh poslušu nism :devil: :D

Sam bom pa ko bom mel namen odpret mal to DTjko šu spet do nega pa ga prašu za vse stvari k jih on ve pa da vidmo kva use se bo še spomnu...model pa res neki ve o teh strojih ker zna use tko profesonalno povedat da če nimaš pojma o motorjih ti ni pu k***a jasn!

Mogoče pa ti tega nimaš ker ma on 01 letnik pa varetn ve za ta letnik bol...čeprov mislm d to nebi smela bit razlika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer sm se še neki spomnu :kva1: če spredej pr strehc podložiš zadnedva šravba je strehca ubistvu pršravbana pod kotam pa je poj spredej bl dvignena :OK: sam če hočš dvignt za 10-15cm morš mam mrežco pod masko zrezat :BUA: jest pa tega nism pa je poj viši sam za ene 3-5cm <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer sm se še neki spomnu :kva1: če spredej pr strehc podložiš zadnedva šravba je strehca ubistvu pršravbana pod kotam pa je poj spredej bl dvignena :OK: sam če hočš dvignt za 10-15cm morš mam mrežco pod masko zrezat :BUA: jest pa tega nism pa je poj viši sam za ene 3-5cm <_<

Ti ga boš čist z modificirov! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer sm se še neki spomnu :kva1: če spredej pr strehc podložiš zadnedva šravba je strehca ubistvu pršravbana pod kotam pa je poj spredej bl dvignena :OK: sam če hočš dvignt za 10-15cm morš mam mrežco pod masko zrezat :BUA: jest pa tega nism pa je poj viši sam za ene 3-5cm <_<

Ja pa je kej lepši motor k si strehco dignu???Bom jst tud to probu pa da vidmo kdo bo mel najlepšiga...Jerry a maš ti tud cifro 46 gor???A bi kdorkoli vedu kje se jo dobi pa kolk je cena mogoče???

Bomo spomlad vidl kdo ma lepši motor k bom jst ročke pa masko pa use porihtu! :naughty: :devil: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst morm dt tud 46 gor sam morm lepe številke dubit!

No če gdo ve kje se to prov prodaja mi naj sporoči k vem da je en v temi napisu da je nabavu 46 cifro sam je to že velik strani nazaj pa se mi ne lub iskat.Drgač bom pa enmu delat dau :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst morm dt tud 46 gor sam morm lepe številke dubit!

No če gdo ve kje se to prov prodaja mi naj sporoči k vem da je en v temi napisu da je nabavu 46 cifro sam je to že velik strani nazaj pa se mi ne lub iskat.Drgač bom pa enmu delat dau :OK:

Komu bos pa dav delat? Pa s kot je ta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!