Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

handprotektorje še nism dobu naročene mam pr gil motorsportu za 4800sit od polisporta so skorej isti kot od acerbisa. prov bojo slike k bom kej ustvaru :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jerry poj se boš pa lahko konc tedna šu z nm vozt!! :OK:

sej bi šu sam sm u švic čez vikend jutr se bom vozu zvečer pa grem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

handprotektorje še nism dobu naročene mam pr gil motorsportu za 4800sit od polisporta so skorej isti kot od acerbisa. prov bojo slike k bom kej ustvaru :OK:

No če boš meu kšno urco pa nared kšno sliko da vidm kako boš ti to spedenu!

A kej veš kašni so pa handprotektorji original od yamahe?

No če zna gdo svetvt glede gum pa kr naj...čeprov je to mal off topic sam me zanima če ma gdo posebi izkušne na DTjki.

Furam se pa prbližn 75% po cestah tko d se men osebno zdi bol da bi cestne nabavu k tiste parkat k grem na kšn travnk al pa u hrib bi varetn tud iz cestnimi pršu km...valda pa nebi tolk trgal k iz krampam :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz bi si mogo tut spomladi nove gume kupit!!! ;) ;)

sam nevem kaj???pomoje si bom kupo pol pol!!!pol cestne pol za offroad!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz bi si mogo tut spomladi nove gume kupit!!! ;) ;)

sam nevem kaj???pomoje si bom kupo pol pol!!!pol cestne pol za offroad!!! :OK: :OK: :OK:

Ja sam to bi bla pa res dobra varianta tud zame...ene lepe cestne gume z mau več profila če si jst prov razlagam :hmm:

Kere boste mel pa zimske gume???:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gdo kej ve če gre strehca od tastare XTjke na DTjko ker vilce mata po mojem iste kokr sm vidu tko d je po moje tud nosilci za strehco niso kej preveč drgačni...strehca od XTjke je pa fulllll bolša kt naša!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje(pa tud kšno dekle)jst sm se valda zbudu za formulo ub 7ih in če se je še kdo je varetn vidu tud uno predoddajo k je prkazval kva so kej drkači delal par dni pred dirko in so govorl da je Raikkonen pred derko se izživlu s svjm motorjm in ga je pokazal na motorju in mislm d ma DTjko in sicer je bil njegov motor čist isti kt un slikca k je mal viši naleplena!!!

A je to možno da mamo isti motor kt svetovn dirkač v F1? :kva1:

Bom preveru še mal po netu kva ma!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka te s tabo je???? :blink: :blink: :lol1: :lol1:

YZ-je kroska!!in je brez luči!!!

pomoje si ti mislo acerbisovo luč??? :hmm: :hmm:

to si ti mislo??? :hmm: :hmm:

bastivorne.gif

Motor je bil čist isti kt tale...saj maska je bla ista!!! :OK: :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa si ziher da je vozo dt-jko?????? :hmm: :hmm: :hmm:

Ja motor je meu luči 100% maska je pa ista k na slikci zgori...najprej je pukazal spredno strehco in sm takoj pugledu kva ma hudo strehco pol je pa iz uvinka po gasu stisnu in se je prov vidla takale maska k na sliki...sam zvok je biu pa čist bl ubijalski...k ud kšnga 400 kubičnga...lahk pa d je meu sam auspuh zamenan al pa kej airfilter poštiman...sej vete d si taki bogataši vse lahk prvošjo!!!

Sam Šumi je pa 4ever car!!!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja motor je meu luči 100% maska je pa ista k na slikci zgori...najprej je pukazal spredno strehco in sm takoj pugledu kva ma hudo strehco pol je pa iz uvinka po gasu stisnu in se je prov vidla takale maska k na sliki...sam zvok je biu pa čist bl ubijalski...k ud kšnga 400 kubičnga...lahk pa d je meu sam auspuh zamenan al pa kej airfilter poštiman...sej vete d si taki bogataši vse lahk prvošjo!!!

Sam Šumi je pa 4ever car!!!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

dirkac F1 furow dt-jko lol :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sej vete d si taki bogataši vse lahk prvošjo!!!

in pol prcakujes da bo meu DTjko?!? :lol1:

ni sans, po moje kaka krosla vsaj 250 cc 2T, al pa 500 (ce je ze bil 2T sound), pa tale acerbisova luc pa maska gor. sej DT nima take maske!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se oproščam usm k sm jim uzbudu kšna lažna upanja sam če bi gdo gledu zjutri bi isto menu...če bi zaregistreru.

No sm pa zdele popoudne še enkrat gledu ponovitev pa sm si vse sk tud posneu in ko sm še enrat pogledu posnetek Raikkonena v do konca slow motion sliki sm ugutovu da po vsej varjetnosti ni bla DTjka sam je pa popolnoma identičen motor...razliko se na splošn sploh nism opazu sam pol k je bla pa še kamera iz njegove pozicije pa je kazal balanco pa levo ročko sm ugotovu da to defenitivno ni ne ročka ne balanca od DTjke...je pa motor na ven če pogledaš na hitr kokr na posnetku k prpizdi iz ovinka isti kt DTjka sam najvarjetneje ni!

Se oproščam če boste mogl zdej use prjatle še enkrat klicat pa jim povedat da ne vozte istga motorja k Raikkonen :D :lol:

Mam pa use na posnetku tko d če bi si gdo rd pogledu lahk pride pogledat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol prcakujes da bo meu DTjko?!? :lol1:

ni sans, po moje kaka krosla vsaj 250 cc 2T, al pa 500 (ce je ze bil 2T sound), pa tale acerbisova luc pa maska gor. sej DT nima take maske!

No kot prvo je bla endura ker se dost lepo vidjo pržgane luči pa še na vn je motor isto pogledat kt una slikca na prejšni strani tko d sm za hip pomislu da je DTjka.

Sicer zakaj pa nebi vozu DTjke...sej ni treba da če maš dnar da morš met pa kr najbolši motor k ubstaja...jst vem da če bi meu še tolk dnarja bi si pač še zmer zberu motor k je men ušeč pa k je dobr na cesti...nebi pa kr takoj najdražiga k je možno kupu d še vedu neb kva kupujm in da bi meu sam zato k je najdraži!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kot prvo je bla endura ker se dost lepo vidjo pržgane luči pa še na vn je motor isto pogledat kt una slikca na prejšni strani tko d sm za hip pomislu da je DTjka.

am... ...ce das na kroslo spredi pa zadi luc... ...dobis tekmovalno hard enduro brez homologacije za cestno uporabo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... ...ce das na kroslo spredi pa zadi luc... ...dobis tekmovalno hard enduro brez homologacije za cestno uporabo... :)

am... ...sorry mogoče je pa bla tekmovalna hard endura...kva jst vem kva je blo...na pru pogled mi je delval kt DTjka pol k sm pa u počasn posnetku gledu pa predvidevam da ni bla...možno pa da je bla?!?!?Na netu pa tud ni nobenih podatkov o tem kva on voz!

Sej če boš bl srečn se predam pa priznam mojo zmoto...happy?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo dons sm pa naredu tist zadn blatnik k sm že enkt govoru da ga bom :naughty: tko kot od acerbisa zgleda bol poševna tablica pa luč pomaknena notr :OK:

še barva se posuši poj bo pa mogoče kšna slikca ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest sm pa auspuh narocu pred 3tednam pa mi je takrt reku da bo se isti tedn zdj p neki bluzi da gamore iz italije prpelat mi je ze 5x powedow datum pa se do zdj ga niam ju3 ga morm poklicat matr ce ga se nima !!! :P

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest sm pa auspuh narocu pred 3tednam pa mi je takrt reku da bo se isti tedn zdj p neki bluzi da gamore iz italije prpelat mi je ze 5x powedow datum pa se do zdj ga niam ju3 ga morm poklicat matr ce ga se nima !!! :P

Samo za kravatlc pa poka po nosu :OK: :D :OK:

Ej a dnar si slučajno že v naprej dal?!?Ja če si ga dal si ga lahko pošteno naj****.Pri komu si ap to naroču?Kok dnarja pa boš/si dal zanj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PR langusu ja ju3 mu bom pa res reku .... da nej zdj tocn powe kdaj ga bo dobu ja dau sam akontacijo 5k :P baje pride okol 60k sam se tut pozna pr moci motorja tko da se spalaca an jerry :)

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!