Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamahaaa

Priporočene objave

tak btw brez akontacije (al kak se že temo reče) ni nič :P :D

Se se bos dobo polek nekaj :D :) :D

nene, jas neja mislim napitnine, jas mislim akontacijo, to je da mi daš ti gnar vnaprej, da jas ne rabim zalagat :)

mislim da se tak temo reče ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aro bo položo :D Pero, napitnino mu boš mogo ziher dat, sej veš kak so tote Makaronđije, še za kavo hoče met več napitnine, kot kava sploh stane, še posebej, če sediš zunaj, ker se že otrudi kelnar. Pizda, vse bi jih blo treba po riti nažgat pa bi bil mir :) Joj, kaj bi blo, če bi mel jas zakon v rokah :) Cigani bi meli namesto črne, rdeče riti. Jas pa v roki lopar od pik-ponka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Problem je sledeč :angry: zdele sm se šov mal vozt po snegu :kva2: pa to k tko fino odnaša :D (mator je čist bel zadi zic za sopotnika pa spodi nad gumo vsa plastika skratka hudo :naughty: ) pol kasnej k sm se pa že nek cajta vozu pa upazm da se mi iz afspuha ornk kadi :blink: (ampak ne tko k ko ni ogret ampakje zgledal k pr avtih prec ko pržgeš ) pa sm prec pomislu da sm ga prevč segrev <_< in sm pogledu če mogoče kj vode(antifriza) spred pušča :angry: sam ne morm rečt a pušča al ne blo je sicer mal mokro sam k ne vem loh bi se tud sam sneg stopu :hmm: lučka k je pa za prevč segret motor pa ni svetla :? (sam mi je enkrat en kabl odklopu iz bloka motorja dol :fight2: pa smo pršli do zaklučka da je to kabl od senzorja za temperaturu ampok sm ga pol nazaj gor zavezu pa izoliru in k sm pogledu pa pocuku mal je držal :) ) tko da zdej ne vem kva je narobe :? :doze: :fight2:

pomoč prosm k sm :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo to, kar je živijo reko :) Ker, če ti bi hladilna tekočina puščala bi se zelene kapljice vidle (al pa oranžne). Sneg je prišo na vroč auspuh in se spremenil v paro in od tod kajenje. Odvadi ga od kajenja skratka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ne je res da se je tud od tega kadil :D sam prov iz afspufa k sm dal gas je biv prov oblak dima k diši po :hmm: 2Tmotorju sam ni biv tak modr tko k na hladni mašini ampak je biv bol belkast tko k vodna para tko mešan zlo belomodr dim :cry:

no zdej sm ga šu pržgat pa ni več kadil ampak normaln :OK:

sam vseen me zanima a sm ga tok zagrev al kva :?

Popravljeno . Popravil k&4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

Morda pa nisi upošteval tega da je zunaj pozimi dost hladnjeje in ko je že vroča mašina je možno da je tud toplejši izpuh kar mislim da je tud dim toplejši.Če greš po zimi kadit se menda bol kadi kot pa poleti :hmm:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA itaq jaz sem danes tudi delal dimno zaveso za samo ko sem z garaze ven priso pa dal gas....Zima pac dela svoje...To ni nic narobe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda pa nisi upošteval tega da je zunaj pozimi dost hladnjeje in ko je že vroča mašina je možno da je tud toplejši izpuh kar mislim da je tud dim toplejši.Če greš po zimi kadit se menda bol kadi kot pa poleti 

to je to!! :OK: :OK:

pač topli zrak je prišo v stik z hladnim in se mu je pač povečala gostota!!In potem pa ga pač vidiš!!Isto kot pri dihanju! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sm tok nerazumn napisu :xx:

ok še enkrat motor zalaufam in se brez problemov odpelm :D (kadi pč čist mal tko modro k je zima in vem da je to normaln :) ) in se pč furam po snegu :kva2: (ko zapelm v sneg se le ta stopi in vodna para se dviga posledica od zunanjosti afspufa se kadi :) ) kasnej k se pa že nek cajta vozm(mašina ogreta) pa mi začne ormk kadit belo modr dim bl gasa več dima :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen letnik maš aeroxa.Zakaj pa se po snegu voziš?Skuter je za po lepi čisti cesti.Jaz se še po dežu nea vozim.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda skutera .) no skutič je tvoj tko da vseeno mi je sam jaz sem raje avspuh vzel z skuta namazal z proti kerzijskem spreju da nebi ki kaj zarjvelo.

In si že kaj predelal skuterja ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zx a mam pa blokad nimam :)

zakaj škoda a se bojiš da bo zarjevel :? sj največ scootera je itak plastike :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je to!! :OK: :OK:

pač topli zrak je prišo v stik z hladnim in se mu je pač povečala gostota!!In potem pa ga pač vidiš!!Isto kot pri dihanju! :OK: :OK:

torej ker se je segrel mal bl k običajno(ponavad k se nek cajta vozm se čist nč n e kadi) se je zarad temparaturne razlike to tako zelo pokazal :unsure: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuter je za po lepi čisti cesti.Jaz se še po dežu nea vozim.

LP

Matej mi2 se niti po dezju ne morema vozit zaradi dekla,filtra pa se par takih stvari :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni druge finte kot to, da ti ga sol lahko začne najedat in ko ga ti postaviš v garažo na toplo, so še boljši pogoji za to B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj _Aerox_, kaj oni Jovan s Fire Foxom te še vedno pokne v končni hitrosti al zaj ti njega? :huh: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matej bo eno presenecenje kupo zdaj ko je Corso prodal :o :o :naughty: :naughty: B)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!