Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamahaaa

Priporočene objave

Buhdej....

No tak je zdaj.. Zdaj ko je moja voznja po nm brez izpita na vrhuncu, mi je pocasi dopizdil digitalni stevc za temperaturo pa bencin.. Tud ko mam polno kaze 3/4 ali polovico tanka. Sploh ne morm vedt kok bencina mam not in se morm ustavljat pa cekerat bencin...

Kolega ma pa aeroxa... Max biaggi replica... Zadeva ma obratomer, analogni stevc za bencin... Edin kurac je k ma sam do 80 stevc.

Je mozn da bi se dal dobit plosco z stevcem do 120, obratomerom pa analognim stevcem za bencin?

Ker mi gre ze resno na kurac. Pa se tisti kabl za temp se mi stalno dol snema...

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da kupit! V Krškem ima uvoznik to zadevo ker sem jo sam hotel kupit, potem pa raje kupo rabljeno ker stane nekaj čez 25.000 sit nova .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U svina! 22k... Ce kje slisis za rabljeno mi sporoci...

Pizda za blatnik so hotli 8k met...

Aja aerox.. Mas slikco kako?

Popravljeno . Popravil _jezus_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda za blatnik so hotli 8k met...

za ker blatnik to :?

jz mam zadn blatnik k ga ne rabm :naughty: loh prodam je čist orginal sam ma zad en par lukn od tablce :( pa k sm si podalšk mislu narest sam ni pomagal :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kako se naštima tačka pri skoterju :? misnem na une tačke ka se motor postav.Rad bi da bi bila ena in da se bi "odprla" kod pri čoperju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo spodnjo plastiko pod nogami vzames dol naredis vlukno v njo kjer je ze narisano.....In na nastavek prisraufas tacko.Mislim da orginal Yamaha pride okrog 6k....Drugace pa _PoKaVeC^ zna tocno povedat....

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tok bom reku-hvala ti :D Bedn se mi zdi na tačke devat skuterja ka morm skor cevga odzign ka se mi je tistu odlomil ka gor stopiš,de ga laži daš na tačke :angry:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kjer je ze narisano.....

sj ni narisan ampak zravn tačke morš dobit "zemljevid" kjer je narisn in to daš na plastiko pa pol zrežš kot je narisan in piše :)

sam brez tega zna bit pa zajeban na pravmu placu odrezat pa tko da je lepo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastika kjer pride za tacko ven vrezano je izbocena in sicer v obliki kocke...ce bi se mel doma to plastiko bi ti slikal.Lahko pa vprasas Tomozukija da je izboceno ker mi je on to ravno pokazal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastika kjer pride za tacko ven vrezano je izbocena in sicer v obliki kocke...ce bi se mel doma to plastiko bi ti slikal.Lahko pa vprasas Tomozukija da je izboceno ker mi je on to ravno pokazal.

:blink:

:blink: jz sm si tud tačko menu na mojmu :naughty: pa je bla plastika na notranji strani čist ravna povsod in sm zravn dubu papir k je take oblike da se prilega na tisto plastiko in s pomočjo tega si označiš lukno za tačko :) k jo pol zrežeš

(mogoče je pa razlika zarad letnika :wacko: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sj ma skor vsak letnik neki drgač narjen :wacko: čeprov od dalč zgleda da so vsi isti <_<

sm si motor mav spucu :) in ugotovim da se na deklcu pozna kje je voda tekla po njem :blink: in se je nekak zažrl v barvo tko da se sploh ne da spucat :? pa še odtis moje roke se pozna gor ko sm ga prjev (ta odtis mam pa tud že kr dovg) :blink: in sploh noče dol :angry:

a ma kdo kako idejo kako naj to probam dol dobit :unsure: in zakaj je sploh do tega pršlo :xx:

:fight2: matr sm jezn :angry: sm mev gor na belanci nalimanga sharka :naughty: tazga odebeljenga in temno mogrga k je full lepo pasav na motor k je bla barva v bistvu enaka :) dans pa ugotovim da ga ni več gor :wacko: :doze: en/a mi ga je ukradu :fight2:

Popravljeno . Popravil k&4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm si motor mav spucu :) in ugotovim da se na deklcu pozna kje je voda tekla po njem :blink: in se je nekak zažrl v barvo tko da se sploh ne da spucat :? pa še odtis moje roke se pozna gor ko sm ga prjev (ta odtis mam pa tud že kr dovg) :blink: in sploh noče dol :angry:

a ma kdo kako idejo kako naj to probam dol dobit :unsure: in zakaj je sploh do tega pršlo :xx:

voda se je zažrla v plastiko :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!