Skoči na vsebino

Vale & Manu & Klimbra - nabijanje kar tako


Priporočene objave

:lol1: :lol1: :lol1:

Mal verjetn, razen če... :? :hmm:

jaaa, možno je, ampak... :hmm:

neee, po mojem ne, Vale že ni taka kot Fukica, da bi nonšalantno odkorakala naprej potem ko bi jajčka povohala. Pa še Mario je prjazen možakar, ne grize za vrat... :hmm: hja al pa, kaj pa jaz vem :? :hmm:

No bomo zvečer mogoče zvedeli in jutri brali. :D :lol1:

:xx: :xx: :kva2: :xx: :xx: O:-)

Drugače pa sem ugotovila, da je Fukon en zelo velik bukselj, ki ne obvlada nobenih tehnik osvajanja. Škoda, da nimam posnetih odaj Videošpon, bi se lahko od tam kaj naučil, ker Mariota sploh noče poslušat ... tako zdej sedi namrdulen v dnevni sobi in si liže rane od krempljev Fukice, Fukica pa kot največja grofica sedi razkačena sredi novega jebodroma in čaka, da bo Fukon osvojil prve tehnike taktičnega in romantičnega osvajanja, v nasprotnem primeru se je baje odločila, da bo se v begu pred njim čisto po naključju spotaknila ;)

Manu a te je že zamedlo :hmm: :?

Fifty lahko pa Milenco od Hočkota pokličeš, ko rada kida snega :lol1: :P :wub:

O kakšni erotiki vi to ... to je National Geographic direkt iz Kopra :grim

HROPČKI :wub:

HROPULJE :004

MARSOVCI :wub: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo kaj pa maš ti za eno kosmatuljo od žvadi v avatarju ... a je mogoče VEPER al kaj pri vragu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, a si že kaj razmišljala o tem, da bi spisala:

Igro s hudičevim repom (part two) :rolleyes: :hmm: .)

Ma to je že spisano in se prodaja pod psevdonimom ... :P ... eh kar potrudi se pa najdi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubogi Fukon..........naletu na tipično osamosvojeno,emancipirano,samozadostno mačko!!!!!!!!

Predlagam,da mu najdete neko "pocestno" muco in umirite njegove razgrete hormončke!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo kaj pa maš ti za eno kosmatuljo od žvadi v avatarju ... a je mogoče VEPER al kaj pri vragu :kva2:

Oh Valči, končno nekdo, ki je opazil. Hvala, hvala :004

Da, to je lep samec vrste divjega prašiča, merjasec, po poimenovanju iz južnih republik pri nas napačno laično poimenovan kot veper.

Torej Sus Scrofa m. sp. - Merjasec. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa je res lep.... Horči :rolleyes: O:-)

p.s.

Škoda, ka nisem že včeraj zvečer pred spanjem ga mal pogledala.... :huh:

Zihr bi prow nesramno dobro spala. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ostali merjasci. :devil: :naughty:

( ( ( ( POZDRAVLJENA, MANUELA!! ) ) ) ) :grupni:

:004 :wub: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, sem se poglobila v tvoje pisanje. :rolleyes:

In intelektualni napor je bil izredno močan... pri tako globokoumnem pisanju in avtorju :yea2: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovana,dična Manuella!!

Bilo mi je opaziti,da so današnji topli sončni žarki izredno pozitivistično uplivali na vaše notranje počutja.Lahko bi povdaril,da je nenadni prehod s klikanja obrazčkov iznenada prešel na urejeno zaporedje črk,formiranih v takšne in drugačne besede,ki skupaj tvorijo zapletene verige.....poimenovane stavki.

Nadvse srečen sem,da vas....spoštovana,dična Manuella lahko ponovno pozdravim v naši sredini in vam od vsega srca zaželim veliko veselja pri sestavljanju črk......in seveda občasnem kliku na kakšen obrazek!

Poljublja in pozdravlja vas Vaš vdani,zaskrbljeni oboževalec.

:004 :004 :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto jaz morem ne :(

Pelje nas naš gospodar v toplice za tri dni. B)

Otroci bodo plavali kar tako. B)

Ljubi bo dobil močne roke. B)

Jaz pa malo manjšo rit. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdimo v soboto v kino !

... pridem ...

Zdej pa grem s svojim najdražjim Mariolinotm na pizzo, ker se namreč od jutri do srede ne vidiva več :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Prav tako vas do srede ne berem več :cry:

Mejte se lepo čez praznike ... predvsem fajn jajčka barvite :naughty:

In prosim vas, če me mate vsaj malo radi, da držite v torek od 08.00 do 08.30 pesti... več vam napišem v torek zvečer ...

Lavjuol :wub: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem. :hmm:

Sam izgovore iščete, da boste lohk u mir pirhe farbal. :rolleyes:

Veste, to ni več prepovedan... :rolleyes:

O:-)

:wub: all of you

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga in nadvse mična,dična Manuella......seveda sem navdušen predvsem nad Vašim zadbjim stavkom in priloženimi obrazčki.......vračam :004 :004 :004 :004

Keky.......a nebi šlo dons........ma,itaQ te pomobitelam okoli popoldneva :OK:

Barvanje jajč........odkar smo v demokraciji je to postal nacionalni šport.Ljudje veselo barvaj,mažejo s slanino za boljši lesk,seveda v vseh barvah mavrice.10,20,in več jajčk je treba postaviti na mizo,pa če jih kdo kasneje poje ali ne.........sicer pa,komur holesterol ne nagaja......udri brigu na veselje.......pol bomo pa une,tapotuhnjene spuščal......najbolš kar v razprodani kino dvorani....... :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj imam občutek, da spet ne vem, zakaj natančno bo Klimbra stiskal zobe in kako močno in komu bo potemtakem karkoli odgriznil in ali sploh ni imel nobenega namena nikomur nič odgrizniti temveč stiskati zobe kar tako? :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In intelektualni napor je bil izredno močan... pri tako globokoumnem pisanju in avtorju :yea2: :notworthy:

ce smo ze referendumska drzava Slovenija, naredmo pa referendum, da se spremeni pravilnik motosveta, in sicer da se doda clen o vsebini, ki mora biti zelo globokoumna. ce ne bo, se uporabniku doda 10% warning.

SuckerPress <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!